deniska2 deniska2 komentáře u knih

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Opět skvělá kniha od Patrika Hartla.Miluju všechny jeho knihy a opět je mi líto, že už je konec, že jsem ji přečetla.Ted se zas budu těšit na další jeho knihu.Knizka je čtivá, zábavná a hltala jsem každou stránku.Moc mě bavila.Za mě 5 hvězdiček.

19.07.2022 5 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Smutný příběh, ale nádherná kniha.Precteno jedním dechem, silný emotivní příběh i slzičky byli i mráz po zádech.Budu to dlouho zpracovávat v sobě .

08.01.2022 5 z 5

Růže bílá, černý les Růže bílá, černý les Eoin Dempsey

Knihu jsem poslouchala jako audioknihu a mně se moc líbila.Je napínavá i romantická z období 2 světové války.Mne se moc líbila.

04.01.2022 5 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Dědinu jsem poslouchala jako audioknihu a moc mně bavila.Vsem doporučuju za mně 5 hvězdiček.

18.08.2021 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Wau tak to byla jízda napínavé až do konce.Sice chvilkama přehnaně ale i tak mi šel mráz po zádech.A na konci jsem opravdu nevěděla co je pravda a co lež.A já si jdu najít další knihy od téhle autorky a věřím že se opět nebudu nudit.

16.08.2021 5 z 5

Hezký, ale narovnej se! Hezký, ale narovnej se! Johana Fundová

Knížka mě bavila fajn oddychovka přečtené za jedno odpoledne.Jen bych čekala delší pokračování a jak to dopadlo dál s Anetou a Kryštofem.Tesim se na další knihy od této autorky.

28.06.2021 4 z 5

Dívka v zrcadle Dívka v zrcadle Katarína Gillerová

Jako vždy skvěly napsany příběh od mé oblíbené autorky přečtený za 2dny.Kniha se čte sama poutavý příběh u kterého se nebudete nudit ale to u téhle autorky nikdy se nenudite.Za mně opět 5hvezdicek a těším se na další knihu od téhle autorky.

17.06.2021 5 z 5

Jako hvězdy v temné noci Jako hvězdy v temné noci Jojo Moyes

Opět skvělá knížka od Jojo Moyesove o přátelství, knihách, koních a krásné přírode.Knizka byla se zajímavým dějem a moc jsem si ji užila ️.I romantiku tam najdete.Krasna i obálka knihy.Za mně 5 hvězdiček.

13.06.2021 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Wauuu tak to byl silný příběh a úchvatná kniha.Az je mi líto že je konec knížky.Knihu jsem přečetla za dva dny nedalo se odtrhnout.Knihu si umím představit i ve filmové podobě.Silny napínavý příběh který stojí za přečtení u kterého se opravdu nebudete nudit.Navic krásná obálka za mně určitě 5 hvězdiček a doporučení k přečtení všem.

15.05.2021 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Uff.Knizku doporučuju autorka je má oblíbená a knížka i když je smutná tak budete hltat každou stránku od začátku až do konce.S hlavní hrdinkou jsem soucítila a i slzy ukaply.A jsem ráda že to nakonec s rokem 89 takhle nedopadlo. Doporučuju knížku přečíst!!!

10.05.2021 5 z 5

Fotografie Fotografie Debbie Rix

Moc krásná a čtivá kniha která stojí za přečtení.Hltala jsem stránku za stránkou.Doporucuji za mně 5 hvězdiček.

26.11.2020 5 z 5

Lustr pro papeže Lustr pro papeže Jan Tománek

Byla to drsná doba a nemělo by se na to zapomínat!!!Kniha je dobře napsaná.

02.11.2020 5 z 5

Pohlednice z Itálie Pohlednice z Itálie Alex Brown

Knížka se mi moc líbila!!!Doporucuju.

31.10.2020 5 z 5

Hvězdy na cestě Hvězdy na cestě Karin Krajčo Babinská

Úžasná knížka,hltala jsem stránku za stránkou a nemohla se odtrhnout.Precetla jsem ji za jeden den a je mi líto že už je konec.Knizka je poutavá ,vesela ,dojemná i sem tam slza ukápla.Tesim se na další knížku od Karin bohužel si budu muset počkat nebo už mám všechny její knížky přečtené:-). Knížku doporučuju a za mně 5 hvězdiček.

29.10.2020 5 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Knížku doporučuju bavila mně a byla napínavá.Docela by mně zajímalo jak to bylo dál.

15.10.2020 5 z 5

Andělé v mých vlasech Andělé v mých vlasech Lorna Byrne

Věřím na věcí mezí nebem a zemí a taky jsem si v životě prošla spousty nevysvětlitelných zážitků.Takze i když některe věci zní nepravděpodobné já věřím všemu co v knížce se píše i když to hlava někdy nebere.A když někdy vypnu myšlenky tak taky slyším anděly a dostávám odpovědi.Knizka mi dala odpovědi a ráda si přečtu další knihy od Lorny.Knizka se mi líbila.

09.10.2020 5 z 5

Černá a purpurová Černá a purpurová Wojciech Dutka

Silný příběh od kterého jsem se nemohla odtrhnout a jsem ráda že žiju v téhle době.Doporucuji a aby se nezapomnělo jaká hnusná doba to byla.Za mně 5 hvězdiček.

07.10.2020 5 z 5

Časy se mění Časy se mění Anne Jacobs

Opět skvělá trilogie , paní spisovatelka píše skvělé a umí vtáhnout do děje.Miluju knížky od téhle autorky a už se těším na další.Urcite si tuhle rodinou ságu přečtěte nudit se nebudete .Za mně opět 5 hvězdiček.

18.09.2020 5 z 5

Počkej na mě v Paříži Počkej na mě v Paříži Kristin Harmel

Zrovna jsem dočetla tuhle úžasnou knížku.Je to skvělý válečný román kde se nebudete ani chvilku nudit.Knizka mně moc bavila a i slzičky padly na konci.Davam 5 hvězdiček a jdu si přečíst další knihu od téhle autorky.

16.08.2020 5 z 5

Zapomenuté dívky z Paříže Zapomenuté dívky z Paříže Pam Jenoff

Opět skvělý emotivní román od téhle autorky . Přečtený jedním dechem.Vsechny její knížky jsou skvělé a doporučuji všem nebudete se u toho nudit.Za mně opět 5 hvězdiček.

02.08.2020 5 z 5