Denisa31 Denisa31 komentáře u knih

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Zajímavé, to je první slovo, které mě napadlo, když jsem chtěla tuto knihu okomentovat. Za mě je to první kniha tohoto žánru od české spisovatelky, určitě si přečtu pokračování. :)

01.05.2020 4 z 5

Andělská tvář (1) Andělská tvář (1) Hana Marie Körnerová (p)

Nebylo to úplně špatné, ale není to nic co bych si chtěla přečíst znovu.

28.04.2020 3 z 5

Reportér Reportér Sandra Brown

V polovině jsem si myslela, ze všechno vím :D ale jako vždy Sandra B. překvapila a cele to bylo nakonec úplně jinak. Tohle mě na jejich knihách opravdu baví. :)

21.04.2020 4 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Tak budu asi jedna z malá, ale pro mě byla asi první kniha lepší. Tahle me začala poradně bavit až cca od 26 kapitoly. Ale průšvih to určitě nebyl. :)

13.04.2020 3 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Přečteno najednou, ale za mě kniha která neurazí, ale ani nenadchne. Četla jsem od této autorky už tři knihy a ta to je podle mě nejslabší.

25.03.2020 3 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Nechápu, jak to Colleen děla, ale všechny ty její knihy jsou super. I tahle se řadí mezi mé oblíbence.

Bylo zajímavé číst příběh ve dvou časových osách, kde v jedné se láska teprve tvořila a v té druhé upadala. Líbil se mi styl Grahama v příběhu Tehdy, Škoda ze nebylo tolik prostoru jak využít jeho osobnost i v částech Teď.

07.03.2020 5 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Této knize jsem se z nějakého mě neznámého důvodu vyhýbala. Ale teď vím, ze to byla chyba. Určitě si od teto autorky přečtu další knihy.

**spoiler**

Je to první kniha, kterou jsem četla a hlavní hrdinka neprozila své poprvé. A vlastně to té knize ani nechybělo. :)

15.02.2020 4 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Podle nízkého hodnocení jsem knihu dlouho odkladala. Ale teď vím, ze to byla chyba. Přečteno za dva večery :)

06.01.2020 4 z 5

PS: Chybíš mi PS: Chybíš mi Winter Renshaw

Prvni díl jsem nečetla. Ale tato kniha je takový průměr na jeden večer. Začátek knížky byl pro mě takový povrchní. Nakonec se to pohnulo lepším směrem. Určitě mi, ale více sedel hlavní hrdina, než hrdinka.

20.12.2019 3 z 5

Láska a jiné úkoly Láska a jiné úkoly Kasie West

Jak už tu bylo psáno, je to fajn oddechovka. Knížka se dá přečíst za jeden den. Každopádně mě potěšilo, ze to nebylo klasické klišé, kdy se hlavní postavy nesnášejí, ale už spolu nějaký vztah měli. Takže za mě určitě povedené čtení.

05.12.2019 4 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Co na to říct, Colleen proste umí :) kniha přečtena za jeden vecer. Bylo tam par míst kde mi to přišlo trochu zvláštní. Ale jinak proste zase na výbornou :)

31.07.2019 4 z 5

Ve stínu Hvozdu Ve stínu Hvozdu Naomi Novik

Podle komentářů jsem čekala něco skvělého. Ale byla jsem celkem zklamaná. Kniha mě bavila až cca od 30 kapitoly. Přišlo mi, ze se kniha zbytečně natahuje, navíc jsem čekala i něco více z dua Drak a Agnieszka. Skoda.

28.07.2019 2 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Skvělá kniha. Moc se mi libi styl psaní, jak nenásilně je ten příběh vyprávěn z obou pohledu hlavních postav. Doporučuji

14.06.2019 4 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Druhy díl se mi četl lépe. Taková oddychovka.

12.06.2019 3 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Kniha mě v první polovině moc nenadchla. Něco mi tam chybělo a to něco přišlo... Jsem zvedava jakto nakonec dopadne.

09.06.2019 3 z 5

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Zajímavé číst knihu čistě z mužského pohledu. Za mě takové oddychové čtení.

05.06.2019 3 z 5

Jak ti zmizet ze života Jak ti zmizet ze života Katherine Center

Dotčeno za den a půl. Což mnohé vysvětluje :) za mě jedna z těch hodně povedených knih. Líbilo se mi téma, ze to nemělo klasicky happy end. Doporučuji. Určitě si od této autorky přečtu další knihy.

03.06.2019 4 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

Příběh je super, ale podle mohlo být o knihu méně možná i dvě.

12.04.2019 4 z 5

Temný Říman Temný Říman Sylvain Reynard

Celá série mě tedy moc nenadchla. Dočetla jsem hlavně kvůli tomu, ze nemám rada nedoctene knihy. Par pasáži bylo super, ale ten konec mě celkem zklamal.

29.03.2019 3 z 5

Stingerův pád Stingerův pád Mia Sheridan

Dobrý vývoj herce heterosexuala. :) Libilo se mi jak v průběhu knihy oba dospěli.

19.02.2019 3 z 5