Denča23

My děti ze stanice ZOOMy děti ze stanice ZOOC. V. Felscherinow

Smutný drsný příběh. Pěkně napsané. Také nedoporučuji číst slabším povahám.

VykoupenáVykoupenáK. Cast

Celou tuto sérii jsem přečetla jedním dechem, nedokázala jsem se od knih odtrhnout. I když mě někdy štvalo, že se skoro celou knihu nic nedělo a vyvrcholilo se to až na konci na pár stránkách, ale i tak to bylo velice pěkné čtení. Skvělý nápad autorku velice obdivuji. A nemůžu udělat nic jiného, než Školu noci doporučit.

KyticeKyticeK. J. Erben

Jeena z mých oblíbených knih už od 7. třídy základní školy. Přečetlou ji mám několikrát . :)

Otrocká krásaOtrocká krásaI. Pacovská

Jeden z nejlepších dílů této série :) napínavý a strašidelný

ProbuzeníProbuzeníL. J. Smith

Jelikož jsem viděla seriál, myslela jsem si, že mě kniha nebude bavit, nastesti opak je pravdou jelikož seriál je docela dost odlišný. Akorát jsem zklamaná, že tahle Elena je blondýna ::( ale ne konci knihy jsem si ji také už trochu oblíbila. Hurá na další díl!

OsvobozeníOsvobozeníL. J. Smith

Konec mi přišel uspěchaný a odfláknutý.

DemonataDemonataD. Shan (pseudonym)

Shan je podle mě jeden z nejlepších spisovatelů. Moc pěkně to má napsané napínavé od začátku do konce! Doporučuji přečíst všechny knihy ze série Demonata.

Tajemství upírůTajemství upírůL. J. Smith

Pěkná knížka, bavila mě. Na začátku trochu smutnější, když se dozvěděla, že umírá. Určitě si ji přečtěte. :)

Lev, čarodějnice a skříňLev, čarodějnice a skříňC. S. Lewis (pseudonym)

Krásné napsaná kniha s napínavým originálním příběhem. Doporučuji přečíst všechny knihy ze série :)

Ostrov zasvěceníOstrov zasvěceníI. Pacovská

Moc nesouhlasím s ostatními že první díl patřil k nejslabším. Mě se teda libil. Je pěkně napsaný jak utíkali z dětského domova a na ostrově zasvěcení se mi to moc líbilo. :)

Černá magieČerná magieL. J. Smith

Co jsem dočetla tuto knihu, tak musím uznat, že ty předešlé byly lepší. Asi protože mám knihy s upíry raději. :)

Tajemný andělTajemný andělL. J. Smith

Tento díl mě opravdu zaujal. Bylo to něco jiného, než ty předešlé. Už od začátku mi anděl moc neseděl a připadal mi zkrz nazkr zlý, ale nakonec jsem byla potěšená.
Skvěle napsané :) Doporučuji

Lovci zlaLovci zlaL. J. Smith

Pro mě zatím nejlepší díl.!
Quinn mě velice překvapil. :)

Spřízněné dušeSpřízněné dušeL. J. Smith

Spisovatelka opět nezklamala, pěkný a zajímavý příběh. Líbilo se mi jak tam byla přítomnost propojena s minulostí. Mayia byla přesně ten typ upíra, jak jsem si ji představovala.

Krvavý polibekKrvavý polibekL. J. Smith

Tato kniha mě moc nezaujala. Také souhlasím s tím, jak se tu už někdo zmínil, že to chvílemi vypadalo, že spisovatelka nevěděla o čem má psát.
Nečekala jsem, že to bude napínavější, ale i přes to si mě opět získali hlavní hrdinové knihy. :)

Černý úsvitČerný úsvitL. J. Smith

Musím uznat, že tento díl mě opravdu velice bavil.! Doufám, že brzy narazím na podobnou sérii knih, jako je tato. :)

SoubojSoubojL. J. Smith

Tento díl mě tak nezaujal, nečekala jsem, že se Elena stane upírem již tak brzy. Ale jsem zvědavá co bude dál.

ZášťZášťL. J. Smith

Tento díl byl o něco lepší než ten předešlý, ale ten konec jsem nečekala. Jsem zvědavá co bude v dalším. A i teď jsem ráda že seriál je jiný než knihy, jako by to byly dva rozdílné příbehy těch samých lidí.

Temné shledáníTemné shledáníL. J. Smith

Ten konec byl zvláštní, moc mě nenadchl, jakoby to autorka chtěla mít rychle vyřešené a moc to nedávalo smysl.

SoumrakSoumrakL. J. Smith

Chvílemi se mi kniha zdála zmatená. Také jsem měla, co dělat, abych to vůbec dočetla. V jednu chvíli jsem čtení už vzdala, ale za dva týdny jsem se k tomu vrátila a knihu dočetla a jsem za to nakonec ráda.

Ztracený svět v podzemíZtracený svět v podzemíR. Gordon

Tuto knihu jsem četla ve 14 letech a velice mě nadchla. Chystám se ji číst znovu. Neobyčejný příběh. Doporučuji.

ZajetíZajetíL. J. Smith

Zatím mě tento díl bavil nejvíce. Jsem zvědavá na pokračování. :)

ZoufalstvíZoufalstvíL. J. Smith

Ke konci knihy mi bylo docela líto Eleny, co jí provedli strážkyně.
Už jsem se bála, že přijdu o moji oblíbenou postavu Damona .... :)