Denča1236 Denča1236 komentáře u knih

Mechanický pomeranč Mechanický pomeranč Anthony Burgess

Co teda jako bude, he?
Vážně chorošná buč, bratři moji. Jestli se decidujete, zda si tuhle kšonžku přečíst, tak nebuďte stupído a určitě to udělejte. Žádnej fír, na ty podivný verdy si kvikle zvyknete a už pak nebudete moct jinak. Tohle není žádnej físíz. Věřte mi a nebo mi polibte šáry. Je to na vás, frendíci.
Co teda jako bude, he?

30.06.2019 5 z 5

Zkáza a naděje Zkáza a naděje Leigh Bardugo

(Možný spoiler)
Má lásko, zasloužil sis víc, než ti autorka byla schopna dát. Mé slzy neznají konce a byly by schopny naplnit celé Bezmoří.

23.12.2018 4 z 5

Mechanický princ Mechanický princ Cassandra Clare (p)

Tahle série je můj jediný hřích.

07.04.2018 5 z 5

Bouře a vzdor Bouře a vzdor Leigh Bardugo

Temnyj je ze všeho nejlepší!
P.S. Buď silný, má lásko!

07.04.2018 3 z 5

Světlo a stíny Světlo a stíny Leigh Bardugo

Říkejte si, co chcete... Temnyje miluju!

08.10.2017 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Tahle kniha mi doslova zlomila srdce. Dlouho mě žádný příběh nedostal tak moc jako tenhle. Kniha je pěkně napsaná a rychle jsem se do ní začetla. Rozhodně doporučuji! :)

20.07.2016 4 z 5

Zimní příběh Zimní příběh Mark Helprin

Tahle kniha mi přijde prostě zvláštní. Se čtením jsem skončila asi na straně 250 a upřímně nevím, jestli to někdy dočtu. Vážně je to těžké čtení a hodně únavné. Nevím, co jsem přesně čekala, ale vzhledem k tomu, že příběh by měl vyprávět o "osudové lásce, která trvá napořád a přežije všechno", tak mi to tak nepřišlo. Samozřejmě nemůžu plně soudit, protože jsem knihu nedočetla, ale na to že má kniha kolem 800 stran, tak jsem si myslela, že zrovna jejich vztah bude hodně rozvinutý namísto těch (pro mě docela zbytečných) povídáních o životě vedlejších postav či popisů města a krajiny. No možná, že Zimní příběh někdy dočtu a hodnocení poupravím, ale myslím, že se na mém názoru stejně nic moc nezmění . :/

27.03.2016 2 z 5

Ztracená manželka Ztracená manželka Alyson Richman

Tak tahle kniha mě úplně vzala! Úžasný příběh a skvěle napsáno. Ztracená manželka se stala mojí nejmilejší knihou. Jestli máte rádi válečné romány, tak si tohle určitě přečtěte. Do téhle knihy jsem se prostě zamilovala! :)

15.02.2016 5 z 5