DeKo1996 DeKo1996 komentáře u knih

XOXO XOXO Axie Oh

Milá oddechová kniha s krásným příběhem.
I když je od začátku jasné kam příběh bude směřovat a jak to skončí, stejně budete chtít číst dál. Hlavní postavy jsem si oblíbila a fandila jsem jim.

24.07.2022 4 z 5

Supertajný seznam věcí Supertajný seznam věcí Theo Addair (p)

Příjemný oddechový příběh, který jsem si užila a u kterého jsem se nasmála.

21.07.2022 3 z 5

Purpurové doteky Purpurové doteky Markéta Harasimová

Příběh jsem si přečetla na doporučení kolegyně a nelituji. Na jedné straně detektivní zápletka, na druhé straně soukromý život hlavních postav včetně jejich sexuálního života. Erotické scény byly super na odlehčení. Příběh se čte sám a čtenář do poslední chvíle netuší, kdo za tím vším vlastně stojí. Určitě se pustím do dalších knih autorky.

08.07.2022 4 z 5

Andílek Andílek Lucinda Berry

Tak tohle byla síla. Napínavý příběh od začátku do konce.

08.07.2022 4 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Tak tohle byla naprostá pecka. Kniha, jejíž příběh se čte úplně sám.
Hlavní postavy si ihned oblíbíte a fandíte jim. Je až děsivé, že se tohle opravdu dělo.
Nádherný emotivní a srdcervoucí příběh. Určitě se ke knize ještě někdy vrátím.

08.07.2022 5 z 5

Všechny stránky Amelie Všechny stránky Amelie Ashley Schumacher

Nevím, zda je to tím, že nejsem cílová skupina, ale kniha mě nebavila. Příběh se četl dobře, ale to je tak asi vše. Hlavní postavy mě nebavily, bylo mi jedno, co s nimi bude. Taktak dočteno.

08.07.2022 2 z 5

Když jsi odešel Když jsi odešel Brooke Harris

Nádherný příběh vyprávěný ve dvou časových rovinách.

22.05.2022 5 z 5

Některé holky ano Některé holky ano Jennifer Dugan

Nádherný LGBTQ+ příběh, který přečtete jedním dechem..
Příběh o dvou dívkách a jejich postupně se vyvíjejícím vztahu. Do rolí hlavních hrdinek jsem se dokázala vcítit, protože něco podobného jsem sama zažila. Kniha ve mě probudila mnoho vzpomínek.

08.05.2022 5 z 5

Eleanor a Grey Eleanor a Grey Brittainy C. Cherry

Velmi krásný, silný a místy dojemný příběh.
Nádherný příběh o dvojici lidí, kteří tady byli jeden pro druhého. Potom se jejich cesty rozešly. Ale osud má vždy poslední slovo, a tak jejich životy svedl zase dohromady.

26.04.2022 5 z 5

Nymfomanka Nymfomanka Sonia Rosa

Kniha je zpovědí ženy závislé na sexu.
Sledujeme zde její život od mládí až po dospělost. A že její život opravdu nebyla procházka růžovou zahradou..
Kniha se čte velmi rychle. Jen za mě bych uvítala, kdyby nebyl otevřený konec.

18.04.2022 3 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Silný a dojemný příběh vyprávěný očima psa o nelehkém psím životě.
Ukázka toho, jak někteří lidé dokáží těmto bezbranným tvorům ubližovat..

15.04.2022 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Tak tohle byla jízda.
Byla to jedna z nejnapínavějších knížek, jaké jsem kdy četla. Vůbec jsem ji nechtěla odložit a zajímalo mě, co se stane dál a jak to nakonec všechno dopadne.

21.03.2022 5 z 5

Noci s nepřítelem Noci s nepřítelem Nancy Price

Napínavá kniha s nelehkým, ale často reálným tématem.

15.03.2022 3 z 5

Jizvy jako křídla Jizvy jako křídla Erin Stewart

Silný příběh o mladých lidech, kteří se učí žít se svými jizvami. Krásná ukázka silného přátelství a síly člověka jako takové.
Hltala jsem každou stránku.

Doktor nemrava Doktor nemrava Olrik

Super jednohubka.

15.03.2022 3 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Opět další skvělá romantická oddechová kniha.
Stránky rychle mizí pod rukama a se zatajeným dechem jsem četla dál a dál a hlavním hrdinům jsem hodně fandila.

Milovaný nevlastní bratr Milovaný nevlastní bratr Penelope Ward

Kniha, která mě neskutečně bavila a pořád jsem musela číst dál a dál abych věděla, jak to s hlavními hrdiny dopadne a jestli tenhle příběh skončí happyendem.
Od knihy se nešlo odtrhnout. Určitě si od autorky přečtu i další její knihy.

15.03.2022 5 z 5

Deník citového vyděrače Deník citového vyděrače Simona Monyová (p)

Velmi čtivá kniha. Nečekala jsem otevřený konec.. Je až děsivé, že se tohle opravdu děje a takoví lidi mezi námi skutečně žijí.

19.01.2022 3 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Příběh mladých milenců na pozadí první světové války..
Na jednu stranu úsměvné, na druhou stranu srdcervoucí..

16.01.2022 3 z 5

Freed Freed E. L. James (p)

Opět skvělá kniha.
Těšila jsem se, až si přečtu poslední díl pohledem Christiana a celou sérii padesáti odstínů uzavřu.
Bylo fajn pomalu rozplétat jeho příběh a zjišťovat, proč se chová tak, jak se chová a jaké jsou jeho pocity.

01.01.2022 5 z 5