Dejnice14 Dejnice14 komentáře u knih

Samotáři Samotáři Lex Thomas

Na knihu jsem se moc těšila a možná proto potom bylo mé zklamání větší. Po několika stránkách jsem knihu odložila a vrátila se k ní přesně po roce při nemoci. Občas je náročnější si představit prostředí, ale nakonec nelituji. Nebyla to vůbec špatná kniha, ale mezi nejoblíbenější ji rozhodně neřadím. Za mě 3 a 3/4 hvězdy. :)

Oškliví Oškliví Scott Westerfeld

I přes to, že jsem knihu přečetla za pár dní, nejsem si jistá, jestli mě pohltil nápad, nebo naplnění volných dní. Kniha sama o sobě není špatná, nápad skvělý, podle mě nevyužitý potenciál. V knihovničce mám pokračování - Krásní, ke kterým jsem se zatím ještě nedostala. Když jsem Oškliví dočetla, byla jsem upřímně naštvaná. Konec, který vás tahá do dalšího dílu. Nevím proč, ale mám určitý blok a zatím se k druhému dílu této série nechystám. Za Oškliví dávám 3 a 3/4 hvězdičky.

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Úžasná kniha, pohltila mě, mrazilo mě z ní, donutila mě se usmívat a vyvolala ve mě i silný pocit smutku. Jedna z nejlepších výtvorů!

16.03.2015

Nej nej nej nej nej nej nej!!! Luxusně napsané, nemám slov...

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Jedním slovem... DOKONALOST!!!