Defiiiii Defiiiii komentáře u knih

Vysvobozená Vysvobozená Kathryn Taylor

Nemělo by být značeno jako 5díl, ale jako novela mezi 2 dílem a zbylýma, jelikož v dalších dílech se pak ví, že jothan z dítěte má radost a tady teprv v dílu je o tom jak se bojí až o tom bude vědět.

02.11.2018

Nečekaná touha Nečekaná touha Gail McHugh

No tak ze je tehotna, mi bylo jasne hned v prvnim dile a i to ze to je gavina dite ne dillona.
Kdo se do toho cteni umel polozit, tak vedel, ze pochybnost v tomto dile byl nesmysl.
Zakonceni pekne.

05.09.2018

Víš, že mi chybíš? Víš, že mi chybíš? Estelle Maskame

Krasne zakonceni serie a i krasnej konec.
Jen by to chtelo pak novelu, zda se pak rodina bavila dal, zda jammie se s tim smiril.
Zda nakonec i Dean jim odpustil a nakonec, zda i oni dva si zalozili rodinu.
Jinak opravdu neni co vytknout.

12.08.2018 5 z 5

Ve víru rocku Ve víru rocku Katy Evans

Celkem tehle díl ušel. Jen jsem doufala, ze nakonec vypluje na povrch, ze mag je jejich dcera, smutne ze vic dilu neni, kde by se dozvedeli, kdo jejich dcerou je.
Ale víc k sérii jako takové.
Strašně chybí díl co by se věmoval pribehu i z pohledu Nory(čím si se škorpionem prošla, jak se pak sblížila s Petem atd).
Jinak série celkově pěkná.

30.07.2018

Věž úsvitu Věž úsvitu Sarah J. Maas

Tak knihu jsem puvodne cetla v anglictine, v cestine o dost dele po vydani. Uprimne ani mne to o Maeve neprekvapilo. Jen si rikam budou celit v 7 dile nakonec 2 kralum a 1 kralovne valgu? Jake obeti 7 dil prinese? Z par informaci ziskanych je ocividne, ze nejaka cena za valku bude. Ze by pribeh dopadl zle se nebojim, Maas ma rada ozivovani ve velkem.

01.07.2018

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Uprimne pokracovani dalsiho dilu po tomhle ( A Court of Frost and Starlight ), mne tato serie dosti znechutila. Lidi co si serii oblibily by radsi mely timhle dilem koncit.
! Mensi spoiler ze 4dilu !
Po 4 dilu, to uz nejspise bude hlavne o sestrach feyry, hlavne pak o neste a casovi.
Z nesty se stane, slusneji receno coura, bohuzel doslova. Spadne do hodne velke spiny.
Taky nesta casovi prevelice ublizi.
Spoiler z 5 dilu (jeste neni znan ani nazev ale na konci 4 je uryvek z 5)
Kvuli spine do ktere spadla, bude v dalsim dilu vyslana s casem do hor, do vycvikovych taboru pro ilirijce(nwm zda to pojmenovani mam spravne).

24.05.2018

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

anak.anisak
Heh, to ja doufala spis v opacny sparovani.

23.04.2018

Můj ne tak sladký život Můj ne tak sladký život Rachel Harris

Naprosto zbytecnej dil. Pokud nebude pokracovani, da se to nazvat doje....
serie.

30.03.2018

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

Tvrdila jsem, že nebudu u knih brecet. Ale bohužel i tahle rozbrečela. Brečela jsem už u čtení v angličtiné a rozhodně budu zoufalá dokud nebude další díl, sice bude čtení v angličtině zdlouhavé, ale nejde nevědět, jak to pokračuje.

21.10.2017