dedicak

Bourneův odkazBourneův odkazEric van Lustbader

Lustbader trochu ubral na umění Ludluma. Ale jsem nadšený, že pokračuje dále. Zde se zároveň rozchází i film s knihou a kniha tak dominuje nad filmem. Kniha je plná zvratů a nečekaných rozhodnutí. A díky těmto rozhodnutím a zvratům se v dalších knihách dostaneme do úplně jiných příběhů s jinými postavami. Tato kniha je zlomem v celé sérii.

Bourneovo ultimátumBourneovo ultimátumRobert Ludlum

V této knize se objevuje postava Šakala. První úhlavní nepřítel a doporučuji číst i další knihy a pokračování, neboť takovýchto postav se bude objevovat více.

Bourneův mýtusBourneův mýtusRobert Ludlum

Nové a další zápletky a větší pavučiny, které Jason rozmotává. Příběh je strhující a napínavý.

03.07.2020

Agent bez minulostiAgent bez minulostiRobert Ludlum

Kniha naprosto strhující a odhaluje různá zákoutí ze světa tajných služeb. Ludlum i Lustbader si zakládají na detailech a odbornostech. Někdy se tedy série knih čtou hůře až složitě, ale zase na druhou stranu, proč se něco nedozvědět. Rozhodně super kniha

Bourneův klamBourneův klamEric van Lustbader

Tato kniha se mi četla ve vlnách, které střídaly napětí se zmatkem. Když Jason bojuje o svůj život a příběhová pavučina se začíná zamotávat a autor skáče od jednoho dění k druhému, zvažoval jsem zda knihu dočtu. Ale několik posledních kapitol se opravdu vyplatilo přečíst a knihu dočíst.