dedicak dedicak komentáře u knih

Bourneův odkaz Bourneův odkaz Eric Van Lustbader

Lustbader trochu ubral na umění Ludluma. Ale jsem nadšený, že pokračuje dále. Zde se zároveň rozchází i film s knihou a kniha tak dominuje nad filmem. Kniha je plná zvratů a nečekaných rozhodnutí. A díky těmto rozhodnutím a zvratům se v dalších knihách dostaneme do úplně jiných příběhů s jinými postavami. Tato kniha je zlomem v celé sérii.

03.07.2020 4 z 5

Bourneovo ultimátum Bourneovo ultimátum Robert Ludlum

V této knize se objevuje postava Šakala. První úhlavní nepřítel a doporučuji číst i další knihy a pokračování, neboť takovýchto postav se bude objevovat více.

Bourneův mýtus Bourneův mýtus Robert Ludlum

Nové a další zápletky a větší pavučiny, které Jason rozmotává. Příběh je strhující a napínavý.

Agent bez minulosti Agent bez minulosti Robert Ludlum

Kniha naprosto strhující a odhaluje různá zákoutí ze světa tajných služeb. Ludlum i Lustbader si zakládají na detailech a odbornostech. Někdy se tedy série knih čtou hůře až složitě, ale zase na druhou stranu, proč se něco nedozvědět. Rozhodně super kniha

Bourneův klam Bourneův klam Eric Van Lustbader

Tato kniha se mi četla ve vlnách, které střídaly napětí se zmatkem. Když Jason bojuje o svůj život a příběhová pavučina se začíná zamotávat a autor skáče od jednoho dění k druhému, zvažoval jsem zda knihu dočtu. Ale několik posledních kapitol se opravdu vyplatilo přečíst a knihu dočíst.

03.07.2020 4 z 5