ddarav ddarav komentáře u knih

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Dej se pozvolna rozjizdel, ale pak jsem se chytla a cetlo se to opravdu snadno. Prijemne byly informace o Australii a pribehy o puvodnich obyvatelich. Urcite se pustim i do dalsich knih ze serie.

09.08.2019 4 z 5

Kobold Kobold Radka Denemarková

Jsou knihy, ktere prectete, a za par dni nevite, ze jste je cetli. Nic v nich ve vas nezustane. Takovy ale neni Kobold. Knihu jsem cetla podruhe a vyvolala ve mne mnohem silnejsi emoce. Je obdivuhodne jak autorka dokaze vyvolat ve ctenari tak protichudne pocity ...hnusu, odporu a na druhe strane litost, soucit.. mozna i pochopeni.. V casti ohen jsem horela, v casti voda jsem se topila. Neni to romanek pro lehkou letni noc, ale i presto nemuzu zapomenout a...verim, ze za par let si ho prectu znovu.

21.02.2019 5 z 5

Pošťákova snoubenka Pošťákova snoubenka Denis Thériault

Krasna a jednoducha. Tak bych popsala obalku i obsah knihy. Misty to zavanelo kycem, ale vyvazily to roztomile haiku. Idealni jako letni cteni, ale odpocala jsem si u toho i ted v zime.

21.02.2019 3 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Moje prvni kniha od teto autorky, na kterou jsem se opravdu tesila. Celkove se mi kniha libila, ale cekala jsem malicko vic (alespon dle vysokeho hodnoceni). Hledala jsem nejake hlubsi myslenky, ale bylo jich poskrovnu.. Knizka se cte opravdu dobre a mozna prave proto, ze ctenar tu najde "jen" pribeh jedne rodiny. Timto ale rodinnou tragedii nechci vubec zlehcovat...

03.02.2019 4 z 5