danniice danniice komentáře u knih

O Duške a Luške O Duške a Luške Kristína Tormová

Plíživý neoliberálny fašistický grc, presne podľa anglosaského návodu!

04.10.2022 odpad!

Hodina vlka: Úvod do chronopolitiky Hodina vlka: Úvod do chronopolitiky Jelena Larinová

Taky mainstreamovy opis situacie. Nechapem ako chcu autori daco vypocitat z vyslovene slniečkárskeho vykladu minulosti a dejov co sa prave deju. Zamerne zavadzanie alebo hlupost autorov pri opisovani udalosti, k pravde sa tu nedopatrate. Napriek tomu vseobecna predpoved zvacsa sedi s planmi inych skupin, ktore ako vieme planuju dlhodobo. Ak hladate nieco co by vam rozsirilo obzory, tak v tejto knihe to nenajdete!

07.12.2021 1 z 5

Staliniana - Falošné zdroje anti-stalinizmu Staliniana - Falošné zdroje anti-stalinizmu Arsen B. Martirosjan

Po rokoch pravda zacina vychadzat na povrch a hlada si cestu k ludom. Samozrejme fasisti a anglosaski poskoci ohlupnuti ich propagandou musia mat z takychto knih penu na ustach, pretoze im to podkopava ich "svatu pravdu" danu ich panmi!

04.12.2021 5 z 5

Krstní otcovia Hitlera Krstní otcovia Hitlera Guido Giacomo Preparata

Súdruh Preparata sa dostal k nejakým útržkovitým informáciám a túžil ich zverejniť čo sa mu nakoniec podarilo. Súbor kaleidoskopického vnímania podstaty autorom je napísaný v knihe ťažkopádnym spôsobom. Jednotlivé osoby a ich popis je zväčša chaotický a písaný tak aby sedeli vnímaniu sveta „západným“ čitateľom, ktorí majú hlavy popremývané „západnou“ propagandou! Kto by čakal nejaké veľké bankové odhalenia asi zostane sklamaný. Na pár stranách je čo to popísané, ale čitateľovi, ktorý nie je zorientovaný v danej téme to bude k ničomu a zostane „stratený“. Povrchne popísané situácie a okolnosti s jasným spisovateľovým záverom, pôsobí na čitateľa skôr ako zavádzanie a snaha zaviesť ho na slepú koľaj. Či je to autorov zámer alebo neschopnosť vysvetliť postupnosť udalostí neviem. Autorova logika: „Zničené a porozdeľované Nemecko spojiť a rozviť aby ho bolo možne znovu porozdeľovať a zničiť“, pôsobí ako päsť na oko. Autor študoval v USA a Británii a bohužiaľ sa nedokázal zbaviť tam naučených bludov a kaleidoskopického ponímania sveta. Ja osobne po inej knihe od tohto autora už pravdepodobne nesiahnem. (I keď, človek nikdy nevie...)

18.01.2021 2 z 5

Kdo přinutil Hitlera přepadnout Stalina Kdo přinutil Hitlera přepadnout Stalina Nikolaj Viktorovič Starikov

Logicky vysvetlene dejiny po prvej svetovej vojne az po druhu svetovu vojnu. Samozrejme anglosaskym ritopichom a dnesnym liberoidom to je proti srsti!

29.12.2020 5 z 5

Majster šarkanov Majster šarkanov Khaled Hosseini

..kniha je pekna, ale az neskor som pochopil, ze sluzila ako cast propagandy na ospravedlnenie utoku USA na Afganistan po 11/01

23.09.2020 2 z 5