Daninka123 Daninka123 komentáře u knih

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Mě se knížky Roberta líbí. Sice byla kniha psaná trochu jinak,než jsme zvyklí u předešlých sérií, ale i tak chce čtenář odhalit tajemství a o to tady jde.

13.03.2024 5 z 5

Sudetský dům: Jaro - léto 1945 Sudetský dům: Jaro - léto 1945 Štěpán Javůrek

Wau, velice čtivá kniha. Nutně potřebuji ten druhý díl. :-)

07.03.2024 5 z 5

Síla šestého smyslu Síla šestého smyslu Jock Brocas

Kniha se mi líbila, autor se rozepsal o šestém smyslu i přednáškách které dělá. Zmínil i manželku, se kterou pomáhají při pátrání nezvěstných.

Neohlížej se Neohlížej se Ben Cheetham

Příběh byl poutavý, ale bylo to bez konce, což je škoda, pořád jsem čekala jak to dopadne...

23.07.2023 4 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Poutavý příběh dívky, která se rychle stala ženou. V té době to určitě nebylo lehké.
Čtivý příběh, určitě doporučuji.

Do nebe a zpátky Do nebe a zpátky Mary C. Neal

Tuto knihu hodnotím jako moc dobrou a inspirující. Je zajímavé, že si ji přečtou i nevěřící...asi něco taky hledají, jen jim v tom něco stále brání.

Světlonoška Světlonoška Terezie Theimerová

Moc krásná kniha, pohladí po duši. Četla se s úsměvem na tváři. Mohu jen doporučit.

24.08.2022 5 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Takové milé čtení.

12.08.2022 3 z 5

Víno a čáry Víno a čáry Luanne G. Smith

Kniha se mi líbila, děj byl na začátku pomalejší,ale čtivý. Dobrá zápletka a konec lehce předvídatelný. Za mě víkendové čtení.

29.07.2022 5 z 5

Myší díra Myší díra Simona Votyová

Moc krásná kniha, mohu jen doporučit.

16.07.2022 5 z 5

Doktor Spánek Doktor Spánek Stephen King

Tento díl byl lepší než první a splnil očekávání.

01.06.2017 5 z 5

Nahá Nahá Raine Miller

Je to slabý, opravdu napodobenina 50ti odtínů a moc mě nebaví. Má cenu číst další díly? Bude děj jiný nebo to bude pořád podobné? 50 odstínů se mi líbily, nevadí mi podobnost, ale nezaujal mě styl psaní.

04.01.2017

Tanec stínů Tanec stínů Kalayna Price

Všechny tři díly se mi moooc líbily.

18.11.2016 5 z 5