DanielaRusova DanielaRusova komentáře u knih

Vytoužený milenec Vytoužený milenec J. R. Ward (p)

Nejlepší díly z celé serie jsou pro mě PROBUZENÝ MILENEC A VYTOUŽENÝ MILENEC,OBA DVA JSEM ČETLA JIŽ NĚKOLIKRÁT.Jak citlivě a přesto velmi moderně napsán díl o homosexuálnim vztahu je úžasné,z hlavních hrdinů nejsou žádní zšenštilý chlapi.Moc se mi to líbilo:-)))))

02.06.2014 5 z 5

Mstitel Mstitel Catherine Anderson

Tahle kniha by měla patřit do Keegan sérii jako je Coulter série,ale já nikde nenašla další pokračování Mstitele(zřejmě o všech bratrech),ví někdo něco víc????

16.02.2014 5 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

Četla jsem je všechny,už před rokem,ted je pomalu sháním,aby staly v mojí knihovně.Z čehož je jasný,že mě se moc líbily,láska dynamičnost děje a dobrý konec-byla jsem naprosto spokojená.:-)))

16.02.2014 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Jsem smutná a zároveň štastná.Hned po přečtení jsem šla vyhledat další knížky této autorkyPo přečtení jsem knihu ještě několikrát otevřela a vrátila se k některým pasážím..Příběh je krásný ,smutný,citlivý prostě "všechno v 1",doufám jen,že nebudu plakat u další.

29.12.2013 5 z 5

Jenom láska Jenom láska Catherine Anderson

Mě se líbí všechny od této autorky,škoda jen,že jich nenapsala víc.

Modré nebe Modré nebe Catherine Anderson

Úžasná jako Vysněný valčík.

Vysněný valčík Vysněný valčík Catherine Anderson

Čím jsem starší,tím víc čtu ženské romány,a příběhy od této autorky se mi líbí moc.Jak se dokážou poprat s láskou a životem i handicapem.

07.03.2013 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Kniha se mi líbila,velmi čtivá,přečetla jsem jí během dvou dnů a hned spěchala pro 2.díl.Mě na tom nezaujalo,ani tak popisování "košilatých"scén,jako spíš psychologie příběhu a co k tomu hlavní hrdinku vedlo.Těším se i na 3.díl,který už bude spíše s detektivní zápletkou,jak vyplývá z konce dílu předchozího.

07.03.2013

Splněný sen Splněný sen Lisa Kleypas

Moc hezký příběh,jak jsme od autorky zvyklé.Knihu podtrhuje závěrečné dramy hlavní hrdinky a neobyčjně velkého strachu Zacha o její život.

21.03.2012