Dandulka

Hluboký hrobHluboký hrobSteve Robinson

Je to poprvé, co jsem četla genealogický román. Plně splnil mé očekávání. Bylo to velmi zajímavé čtení. Práce genealogů je opravdu zajímavá a napínavá. Knihu mohu jen doporučit.

03.06.2019

Drak spíDrak spíMichaela Klevisová

Zajímavý námět. Z počátku jsem se moc nezačetla, ale pak mě to chytlo natolik, že jsem ji dočetla na jeden zátah.

08.04.2021

PopravčíPopravčíChris Carter

Super čtení. Do posledního momentu jsem si myslela, že vrahem je někdo jiný. Jsem zvědavá na další autorovy knihy. Mám v knihovně objednaný Dvojitý kříž, tak uvidíme.

25.09.2019

Clayův mostClayův mostMarkus Zusak

No, z počátku jsem se nějak nemohla rozečíst, ale jakmile jsem si zvykla na autorův styl vyprávění, bylo to dobré. Samotný příběh má hloubku, moc se mi líbil.
Se smrtí svých nejbližších se každý musí vypořádat sám. Každý jinak. Něco o tom vím.

17.02.2021

Breviář pozitivní anarchieBreviář pozitivní anarchieVlastimil Vondruška

Super! Paráda! Bomba! Už dlouho jsem nic tak skvělého nečetla!!!!! Opravdu, pozlatit každé jedno slovo!!!!!!! Naprosto souhlasím a velmi doporučuji k přečtení a hlavně k přemýšlení! Tahle kniha vám opravdu otevře oči, pokud jste byli až dosud slepí! Pro tuhle knihu je i 10 hvězdiček málo.

29.06.2017

Tiché rokyTiché rokyAlena Mornštajnová

Tak tuhle knihu jsem doslova zhltla na posezení! Jsem citlivá povaha, atak to se mnou trochu zamávalo. Prostě skvělá kniha, která se čte sama.

21.07.2019

Noční lovecNoční lovecChris Carter

Super! Zdá se, že jsem objevila opět skvělého autora, který se čte sám!

24.01.2020

ZlobaZlobaChris Carter

Opět senzační čtení, ovšem musím přiznat, že jen pro otrlé. To ale není u tohoto autora nic nového.

05.09.2020

Městečko na dlaniMěstečko na dlaniJan Drda

Rukapáň a hlavně nezapomenutelný starosta Buzek v podání pana Františka Smolíka. Obrečím pokaždé jak film, tak knížku.....

18.05.2012

MisterMisterE. L. James (pseudonym)

Perfektní čtení! Nebylo to až tak syrové jako "Odstíny", ale bylo to fajn. Je vidět, že se autorka posunula od doby "Odstínů". Tak si počkáme, co přijde dál.

24.04.2020

Konec hryKonec hryDaniel Cole

Skvělé zakončení celé série. Moc jsem se na poslední díl těšila a nezklamal mě.

28.09.2020

Jeden z násJeden z násShari Lapena

Skvele cteni! Mam tuhle autorku moc rada,jeji knihy hltam na jedwn zatah.

13.07.2021

Mlha nad Shadow SandsMlha nad Shadow SandsRobert Bryndza

Zajimavy pripad. Pro me asi jedwn z nejlepsich. Doslova jsem jej zhltla na jeden zatah.

21.07.2021

Dvojitý křížDvojitý křížChris Carter

Super! Je vidět, že autor ví, o čem píše. Napínavé až do konce, to mám ráda.

01.11.2019

Sochař smrtiSochař smrtiChris Carter

Zase skvělá kniha! Tak se mi zdá, že jsem zatím nečetla nic, co by mě nebavilo. Musím přiznat, že Sochař byl možná až příliš zalitý krví, ale perfektní čtení. Mohu jen doporučit.

18.02.2020

Přízraky domu CarrowůPřízraky domu CarrowůDarcy Coates

Tento díl byl opravdu super. Mnohem lepší než předchozí. Klasická duchařina, ale skvěle napsaná.

20.07.2021

Krkonošská pohádkaKrkonošská pohádkaBožena Šimková

Obě verze mám moc ráda, jak knížku, tak i večerníček!

25.04.2012

InfernoInfernoDan Brown

Skvělé, čtivé! Prostě Brown! Nádherně spojil středověkého umělce s moderní dobou a s problémem přelidnění. Ono to tak asi skutečně nějak podobně bude, vždyť kolik lidí je dnes sterilních, neplodných, zkrátka, kteří nemohou mít děti? Je třeba se zastavit a zamyslet se sami nad sebou. Život je plný paradoxů.....
Už se nemohu dočkat další Brownovy knihy!

19.02.2014

Husitská epopej I.: 1400–1415. Za časů krále Václava IV.Husitská epopej I.: 1400–1415. Za časů krále Václava IV.Vlastimil Vondruška

Nádherně napsáno, se strhujícím koncem upálení Mistra Jana Husa. Jsem moc zvědavá, jak bude celý příběh pokračovat. Historické souvislosti známe asi všichni, ale moc se mi líbí příběh, který je do této doby vsazen. Nejsou to jen holá fakta. A to je moc dobře.

20.11.2014

Ve službách zlaVe službách zlaR. Galbraith (pseudonym)

Kukačka super, Hedvábník nic moc, ale tohle byla opravdu špička!!!!!! Ze všech tří dílů to nejlepší!!!! Doporučuji všem!!!! Pět hvězdiček na tuhle knížku nestačí!!!!

18.09.2016

Muslimské peklo – Skutečný příběh české ženy a její dcerkyMuslimské peklo – Skutečný příběh české ženy a její dcerkyIva Karlíková

Tak nevím, ale mám jen já špatný pocit z těch holek, které zas a znova naletí takovým grázlům????? Přečetla jsem takových knih dost a pořád ten stejný scénář-zpočátku milý a okouzlující mladý muž a až dostane co chtěl, změní se na tyrana a zrůdu. A přesto se vždycky najde nějaké husa, která jim na tohle zas a zas naletí a příběh se opakuje....... Tohle nikdy nepochopím!!!!!!

24.09.2017

ChladnokrevněChladnokrevněRobert Bryndza

Erika Fosterová opět nezklamala! Parádní příběh, až mě z něj mrazilo. Jako všechny Bryndzovy knihy, i tuto jsem přečetla jedním dechem. Za mě- mohu jen doporučit!

19.01.2019

KaštánekKaštánekSøren Sveistrup

Moje první setkání se severskou detektivkou a musím říct, že byla parádní. Moc se mi líbila! Myslím, že se dám do čtení další!

09.04.2020

Galerie mrtvýchGalerie mrtvýchChris Carter

Zase a opět parádní čtení. Nedoporučuji slabším povahám!

21.05.2020

VrányVrányPetra Dvořáková

Super! Napsáno velmi lehce, přesto mě konec dostal. Dojal až k slzám. V některých chvílích jsem se poznávala v malé Báře, v jiných situacích zase v její matce. To podle toho jak člověk stárne a mění své priority, tužby a cíle.

04.07.2020

Kanibal z Nine ElmsKanibal z Nine ElmsRobert Bryndza

Super čtení, ostatně jako vždy. Po tom, co jsem musela přelouskat, byla tahle knížka pro mě úplná oddechovka, kterou jsem už vážně potřebovala! Tak to vypadá, že i tato série bude stát za to! Moc se těším na pokračování.

21.07.2020

Cilčina cestaCilčina cestaHeather Morris

Jako vždycky začínám od konce! Skvělá knížka, napsaná s citem. Konec jsem probrečela, a to se mi zase tak často nestává. Mohu jen doporučit. Doufám, že si brzx udělám čas i na první díl.

10.10.2020

Husitská epopej IV.: 1438–1449. Za časů bezvládíHusitská epopej IV.: 1438–1449. Za časů bezvládíVlastimil Vondruška

Miluji tuhle sérii a vůbec všechny Vondruškovy knihy!!!! Já jsem na ty historiky, no. :-D

16.09.2016

Dívka ve vlakuDívka ve vlakuPaula Hawkins

Paráda! Málo kdy čtu recenze ke knihám, ale tyhle nelhaly!

18.09.2016

ZmizeláZmizeláGillian Flynn

Z počátku nic moc, ale pak se děj nějak rozjel a nestačila jsem koukat, kam se děj posunul! Strhující děj od druhé poloviny až do konce.

04.12.2017