Dandulka Dandulka komentáře u knih

Železná rukavice Železná rukavice František Niedl

Skvělé čtení, moc se těším na další díl.

23.02.2023 5 z 5

Až ji najdou Až ji najdou Lia Middleton

Dvakrát jsem ji rozečítala a dvakrát nedočetla. Prostě jsem téhle knize nějak nepřišla na chuť. A to je velká škoda.

14.02.2023 2 z 5

Mrtví se někdy vracejí Mrtví se někdy vracejí Stephen King

Mám ji v knihovně a nedávno jsem se k ní vrátila. Abych si ji po letech znovu připomněla.

12.02.2023 5 z 5

Rudý vrabčák Rudý vrabčák František Kotleta (p)

Tenhle díl byl podle mě asi nejslabší, ale zachránily to klasické skvělé hlášky, u kterých jsem se dost nasmála. Možná je to také tím, že jsem se k tomuto dílu musela vracet, protože se mi dostal do ruky poměrně pozdě. Už v době, kdy jsem byla o dva díly dál.

12.02.2023 4 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Asi nejlepší čtení, které se mi zatím dostalo do ruky. Jsem moc zvědavá, co přijde příště.

09.02.2023 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Paráda, super! Opravdu skvělý psychologický román. Mnoho zvratů, které děj oživují. Až do konce se sami sebe ptáte kdo je tady psychopat, kdo oběť...... Opravdu mistrovské dílo! Těším se na další.

04.02.2023 5 z 5

Dokonalá manželka Dokonalá manželka J. P. Delaney (p)

Zdá se, že se opět objevil nový skvělý autor (nebo jsem jej objevila jen já sama?). Ať je to jak chce, knížka byla prostě skvělá a četla se sama. Moc doporučuji.

03.02.2023 5 z 5

Krev prvorozených Krev prvorozených Juraj Červenák

Rudolfínská Praha plná zlatodějů, alchymistů a šarlatánů a tajných spolků má své kouzlo vždycky. Zasadit sem děj románu je záruka dobrého čtení. I tento příběh měl rychlý spád a velmi dobře se četl. Zdá se, že Juraj Črevenák má potenciál dobrého vypravěče a historické období si vybral také velmi uváženě. Jsem moc zvědavá na další pokračování.

29.01.2023 5 z 5

Zaklínačky potíží Zaklínačky potíží Kristin Cast

Za mě je to dobrý začátek nové série. Podobné téma jako Škola noci, ale v něčem úplně jiné. Jsem moc zvědavá na druhý díl.

29.01.2023 5 z 5

Ochraň mě Ochraň mě J. L. Beck

Tento díl mi přišel trochu drsnější než první díl, ale i tak se četl moc dobře. Doufám, že i další díl bude stejně skvělý.

17.01.2023 5 z 5

Pán hor Pán hor Kristýna Sněgoňová

Opět další skvělý díl této série. Moc dobře se mi kniha četla a už teď se těším na další pokračování.

14.01.2023 5 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Super, moc zajímavý příběh. Těším se na další.

10.01.2023 5 z 5

Pro hrst dukátů Pro hrst dukátů Juraj Červenák

Opět velmi dobře napsané. Příběh byl čtivý a zajímavý námět. Moc se už těším na další příběhy.

06.01.2023 5 z 5

Neklid Neklid Sidney Sheldon

Kniha mě moc nenadchla, a v momentální časové tísni jsem nucena ji odložit. Doufám, že se k ní někdy vrátím.

01.01.2023

Cizí žena v mém domě Cizí žena v mém domě Sara O'Leary

Na prvotinu to nebylo špatné. Příběh se dobře četl, i když se jednalo o téma záhrobí, nebyl děj vůbec zmatený, jak se to někdy stává a čtenář se neztrácel v realitě vyprávění. Sympatický byl také rozsah knihy, takové příjemné čtení na jeden večer.

01.01.2023 5 z 5

Anděl smrti Anděl smrti Vlastimil Vondruška

Třicátý díl Oldřicha z Chlumu opět nezklamal. Skvěle postavený příběh.

31.12.2022 5 z 5

Mrtví umí mluvit Mrtví umí mluvit A.K. Turner

Z počátku trochu pomalejší rozjezd, ale nakonec mě příběh chytil a závěr byl přímo strhující.

31.12.2022 5 z 5

Les přízraků Les přízraků Juraj Červenák

Moje první setkání se Steinem a Jarošem. A dopadlo velmi dobře, přímo skvěle! Moc ráda čtu historické detektivky a tahle opět patřila ke špičce. Těším se na další díly. Vypadá to, že opět mám co číst.

22.12.2022 5 z 5

Ne/promlčeno Ne/promlčeno kolektiv autorů

Při čtení mě až zamrazilo, když jsem našla jeden případ, na který si moc dobře vzpomínám. Dlouho se tato kauza probírala, proběhlo mnoho fám a hypotéz. Nakonec se přece jedna potvrdila. Bohužel život to mladé ženě nevrátilo a viník zůstal nepotrestán. Je opravdu škoda, že u nás stále existují promlčecí lhůty i u těch nejzávažnějších trestných činů. Budeme doufat, že se to snad někdy změní.

20.12.2022 5 z 5

Ano, můj pane Ano, můj pane František Niedl

Skvělý začátek nové série! Moc se mi líbí Ondřejův sarkasmus a nebojácnost. To bude postava podle mého gusta!!!! Bude to skvělá série. Těším se na další díl.

19.12.2022 5 z 5