danca044 danca044 komentáře u knih

Sním o tobě Sním o tobě Lisa Kleypas

Ta nejlepší kniha, kterou jsem za poslední rok četla. Nemohla jsem se od ní odtrhnout celou noc, byla jsem jak na trní. To se mi u většiny knih nestává, proto mě autorka ohromila.Úžasné, sexy, napínavé, zkrácené, smutné a nezapomenutelné. Četla bych to znovu a znovu.Vztah Dereka a Sáry je neobvyklý a právě to člověka zaujme.Bravo Kleypas, bravo. Jen díky takovým spisovatelkám jako je ona dál čtu knihy, které mě vezmou za srdce, přimějí vcítit se do kůže hlavní hrdinky a mít tak možnost prožít celý příběh jako ona. Krása.

05.03.2016 5 z 5

Agnes Agnes Hannah Kent

Od začátku až do konce jsem byla napnutá a nebyla jsem schopna knihu odložit. Sledovat příběh Agnes bylo něco tak poutavého, co se mi už dlouho nedostalo pod ruku. Tušila jsem, že je v ní něco dobrého, jelikož jako vražedkyně nepřemýšlela, ani se tak nechovala. Doufala jsem ve šťastný konec, ale bohužel ne každý příběh může dopadnout dobře.

24.05.2015 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Originální a neobyčejný příběh. Vypadá velice nadějně a nemohu se dočkat pokračování. A to už je co říci. Hlavní hrdinka mi je sympatická a doufám, že si vybere prince Maxona a ne chudého vojáka. No, uvidíme...

01.03.2015 4 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Tak tenhle díl se mi vážně nelíbil. Postrádala jsem jakýkoliv cit, nebo originalitu. Autorka by si měla vybrat nějakou jinou zápletku a snažit se vymyslet něco zajímavého. Hanna mi vůbec nebyla sympatická, někdy jsem kroutila hlavou nad jejími změnami chování. To samé hlavní hrdina Will. Propadák.

01.09.2014 1 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Krása, krása, krása. Opravdu bych chtěla, aby se podle této knihy také natočil film, al nevím který herec by se na to mohl hodit. :) Musel by hodně trénovat. Brooke mi zpočátku byla sympatická, ale někdy jsem se trochu podivovala nad jejími myšlenkovými pochody. Jeji první setkání s Remym mě zklamalo, jelikož jsem čekala, že jí aspoň políbí. Co se mi ale hodně líbilo, jsou jeho ochranitelské sklony. Těším se, jak se jejich komplikovaný vztah bude vyvíjet dál.

19.08.2014 4 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Troufnu si tvrdit, že tohle je mnohem lepší, než Padesát odstínů šedi. V příběhu nejde jen o sex (někdy je to trochu únavné), autorka ukazuje, že se opravdu vyplatí počkat si na krásný happy end. Také jsem se mnohdy nemohla ubránit vtipným okamžikům a naprosto jsem si užila první setkání Caroline se Simonem. Knihu jsem přečetla za dva večery a nemohla se od ní odlepit. A to je pro mě jasná známka, že kniha j prostě skvělá. Ráda se k ní někdy vrátím a určitě se vrhnu na další knih od této spisovatelky, která má před sebou jistě skvělou budoucnost.

15.08.2014 5 z 5

Láska a hřích Láska a hřích Liz Carlyle

Velmi krásná kniha, která se četla sama. Sidonie mi byla od začátku sympatická, hrozně se mi líbilo, že to není jen další křehká londýnská dáma. Miluju, když jsou hlavní hrdinky vzpurné a nebojí se postavit nebezpečí, ani se vzepřít namyšlenému muži. Devellyn se umí chvilkami taky pěkně rozohnit a myslím, že to, že mu Sidonie celou dobu lhala nesl ještě docela klidně. Liz Carlyle je velmi dobrá spisovatelka.

15.08.2014 5 z 5

Dračí nevěsta Dračí nevěsta Jo Beverley

Opravdu nudný příběh, Susan je nesympatická, Con též a nechápu jak jsem mohla vydržet až do konce.

13.08.2014 1 z 5

Smluvený sňatek Smluvený sňatek Jo Beverley

První polovina knihy se mi četla celkem dobře, ale potom jsem se začínala už nudit. Eleanor na mě byla až moc poslušná a že by mezi ní a Nicholasem bla nějaká velká vášeň, to říci nedá. Opravdu nechápu jaká žena by klidně snášela, že její manžel má milenku a neřekla mu ani slovo. Taky nechápu jak mu mohla tak rychle odpustit, ať už byly jeho důvody jakékoliv. A to téma, že jí jeho bratr udělá dítě a on se na něj ani nezlobí...zvláštní.

13.08.2014 2 z 5

Nabídka k sňatku Nabídka k sňatku Victoria Alexander

Pandora mi byla od začátku nesympatická. V průběhu knihy mi už připadalo opravdu zvláštní, jak se pořád brání si přiznat, že k Maxovi něco cítí. A ten úkol co pro něj vymyslela? Ano, originalita tomu nechybí, ale mně to připadalo trochu směšné. Jinak nechybí vášeň, ale že by se dělo něco zajímavého, to se říci nedá. Další průměrný román.

05.08.2014 3 z 5

Zimní naděje Zimní naděje Lisa Kleypas

Spisovatelka mě velmi mile překvapila a kniha se mi četla skoro sama. Příběh byl také originální a přiměl mě, abych se od knihy nemohla odtrhnout. A když se nemohu dočkat, až zase knihu znovu otevřu, tak to už je pro mě velmi hezká knížka. Určitě stojí za přečtení.

30.07.2014 4 z 5

Sametový anděl Sametový anděl Jude Deveraux (p)

Děj mě moc nezaujal, místy se trochu vlekl. Hlavní hrdinka mi nebyla sympatická, na můj vkus až moc tvrdohlavá a nenávistná.

26.07.2014 2 z 5

Síla osudu Síla osudu Catherine Coulter

Možná bych dala i čtyři hvězdičky, ale vůbec se mi nelíbilo, jak se na konci příběhu Cass zachovala. Pokud se opravdu zamilovala do hraběte, jak od něj mohla utéct a hned se vyspat s jiným chlapem? To mi opravdu mozek nebere a ani jsem si neužívala příšerné znásilnění. I to na mě bylo trochu moc. Coulterová jinak píše velmi hezky a kniha se čte skoro sama.

26.07.2014 3 z 5

Nevydařená pomsta Nevydařená pomsta Sabrina Jeffries

Kniha je zábavná a místy i vtipná. Jen mě štve, že hlavní hrdinka Julie hned odpustila Sebastianovi to, že jí celou dobu lhal. Ale jinak jsme se opět dočkali happy endu a to je to hlavní.

26.07.2014 4 z 5

Galantní protivník Galantní protivník Rexanne Becnel

Takovéhle knihy mám moc ráda. Hlavní hrdinka je vzpurná a nebojí se ukázat muži, co si o něm myslí. Nechybí láska, chtíč, ani intriky. Rexanne Becnel píše vážně hezky.

26.07.2014 4 z 5

Nevhodný návrh Nevhodný návrh Julia Quinn

Asi třetí kniha, co už jsem od Julie Quinn četla. První mě bavila, druhá byla ještě jakž takž, ale tohle byla nuda. Nerada to říkám, ale chtělo by to trochu oživit psaní a vymyslet někdy něco nového Další knihy už snad ani číst raději nebudu.

17.07.2014 2 z 5

Do svítání tvá Do svítání tvá Teresa Medeiros

(SPOILER) Velice hezká knížka s nečekanými zvraty. Konec mě velice překvapil a spisovatelka píše opravdu krásně. Vůbec jsem netušila, že Samanta je ve skutečnosti i Cecily. Prostě překvapení. Určitě si od této autorky přečtu i další knihy.

17.07.2014 4 z 5

Pygmalión Pygmalión George Bernard Shaw

Velmi vtipná a zábavná kniha, u které jsem se několikrát zasmála. Líza mi sympatická moc nebyla, na můj vkus se chovala až moc protivně. Shaw ale píše hezky a umí čtenáře zaujmout.

14.07.2014 3 z 5

Černý krkavec Černý krkavec Ann Cleeves

Zpočátku nic moc, místy jsem se i nudila, ale čím blíže jsem byla konci, tím jsem si knihu více užila. Konec jsem rozhodně nečekala a z vraždy nevinné dívky jsem podezřívala každého, kromě jediné osoby. Hezká detektivka na ukrácení dlouhé chvíle.

14.07.2014 3 z 5

Tess z d'Urbervillů Tess z d'Urbervillů Thomas Hardy

Velice tragický příběh o lásce dvou, kterým nebylo souzeno být spolu. Tess je zpočátku nevinná dívka a dalo by se říci, že i trochu naivní, ale to se dá odpustit, vzhledem k jejímu věku. To, že podlehne Alekovi není zase takové překvapení, neboť je to přesně ten typ muže, na kterého by si žena v dřívějších časech měla dávat pozor. Smutný konec mě rozesmutnil, neboť jsem Tess a hlavně Angelovi přála, aby konečně byli spolu a šťastní. Hezká kniha.

14.07.2014 4 z 5