danalis danalis komentáře u knih

Stalker Stalker Lars Kepler

Napínavá až do konce, s překvapivým závěrem , pro mě je málo i pět hvězdiček.Jen ta těhotná, to mě trošku vadilo

15.08.2018 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Napínavá,čtivá, místy nepřehledně spletitá, ale přesto zajímavé čtení s koncem, tak trochu předvídatelným..na pět hvězdiček to tedy nebylo

27.06.2018 4 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Po Haně a Slepé mapě trošku odlišnější styl psaní, rodinný propletenec vztahů mě zaujal, ale těma dvěma knihám se úplně brilantností nevyrovná

12.05.2018 4 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Vzala jsem si Dívku jako relax, ale úplně mě pohltila svým propracovaným vyprávěním

12.05.2018 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Do posledního dechu má dobrou zápletku, jen ten konec je moc zrychleně useknutý, pěkné odpočinkové čtení s trochou napětí

12.05.2018 4 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Třetí díl ze série měl pro mě až moc jednoduchou zápletku, uvidíme jaký bude čtvrtý

12.05.2018 3 z 5

Dcery Dcery Kateřina Dubská

Po první knize jsem čekal něco podobně úžasného, ale tahle kniha má ode mě pouze čtyři hvězdičky, víc si bohužel nezaslouží..škoda

16.08.2017 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Krásně čtivě brilantní češtinou vyprávěný příběh, od kterého nejde odejít...ideální kniha pro zamyšlení i odpočinek

02.08.2017 5 z 5

Člověk Gabriel Člověk Gabriel Kateřina Dubská

Tak krásně napsanou knihu o životě, to nejde přečíst a odložit, životní příběh - pravda trošku idealizovaný a spousta myšlenek a námětů k přemýšlení k tomu jako bonus od autorky..Knihu jsem přečetla jedním dechem, nádherné , poutavé vyprávění.

05.07.2017 5 z 5

Waterloo Waterloo Bernard Cornwell

Cornwell jako vždy píše brilantním stylem, jeho naučno -historický román se čte jako strhující detektivka, jako román,kde sice víme jako to všechno dopadne, ale přesto to nejde odložit a říct si, že konec je jasný .

24.05.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Podle toho, jakou měla kniha reklamu to vypadalo, že Harry Hole může jít do důchodu....kniha byla čtivá, průměrná s dost rychle odbytým koncem, jenže Nesbo to prostě umí líp

24.05.2017 4 z 5

Ještě mě nezabíjej Ještě mě nezabíjej Joy Fielding

Děj byl příliš rozvláčný, bez nějakých velkých zvratů a napínavých situací, Fieldingová napsala mnohem lepší knihy.

07.12.2013 3 z 5

Lež, která nás rozdělila Lež, která nás rozdělila Barbara Delinsky

Kniha je napsána zkušenou spisovatelkou, jako oddechovku bych ji doporučila všem, co mají rádi na konci knihy happy end,
ale žádné hluboké myšlenky tady neobjevíte..

03.04.2013 3 z 5

Svatyně Svatyně Bernard Cornwell

Výborně napsaná kniha, od které jsem nemohla odejít....ostatně jako od zatím každé, kterou jsem četla od Cornwela

05.01.2013 5 z 5

Až ji uvidíš Až ji uvidíš Joy Fielding

Od Fieldingové jsem četla už mnohem lepší a dějově propracovanější knihy.

05.01.2013 3 z 5