dalif dalif komentáře u knih

Manžela jsem nezabila Manžela jsem nezabila Liou Čen-jün

Mi se kniha včetně doslovu líbila. Situace Lotos se dostávala do krajních situací, vždy když už to vypadalo,že se vyřeší její problém,objevil se další. Zpočátku moc jmen,ale dalo se to.

02.06.2022 4 z 5

Nežádejte o milost Nežádejte o milost Martin Österdahl

Napínavé od začátku po konec. Přiblížilo mi to Švédsko, Rusko. Ano byly tam i drastické scény, ale i přes to se mi knížka líbila.

03.04.2022 3 z 5

Poslední poutník Poslední poutník Gard Sveen

Neotřelá detektivka, zpočátku se mi pletly jména, ale člověk nahlédl trochu do Norska během 2.svetove války - před i po.
Jedna z nejlepších knížek co jsem v posledni době četla.

07.01.2022 4 z 5

Opak smrti Opak smrti Roberto Saviano

Hodně tenká knížka, ale příběh je silný, příběh obyčejných lidí a mafie, ktere nezáleží na životech i mladých lidí.

21.11.2020 3 z 5

Letec Letec Jevgenij Vodolazkin

teda závěr mě překvapil, napsané čtivě, filozofování o životě i pro nefilozofy, je to fakt 400 stránková knížka, ale přesto se mi moc líbila.

21.11.2020 4 z 5

Dočetla jsem, ale na mě až moc neuvěřitelne, zato 12 letá dcera hltá všechny díly.

23.10.2019 2 z 5

Milénium 1–3 (box) Milénium 1–3 (box) Stieg Larsson

napínavé, skvělé.

23.10.2019 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Dočetla jsem to, ale takové povrchní...nezaujalo mě to.

23.10.2019 2 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Pěkný, neuveritelny, jak z knihy úplně dýchá totalitni atmosféra.Z konce jsem byla trošku rozčarovaná, ještě tak 1-2 kapitoly bych ráda - víc o Blance.

23.10.2019 4 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Vtipný, čte se téměř samo.

23.10.2019 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Napínavý, smutný, opravdu knížka co stojí za přečtení

23.10.2019 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Pěkné, čtivé, ale Hana je nejsilnější kniha.

23.10.2019 3 z 5

Skála Skála Peter May

Četla jsem to před časem, ale utkvěla mi knížka v hlavě, smutný krimi román s překvapením na závěr. doporučuji k přečtení.

17.08.2019 4 z 5