dalfy dalfy komentáře u knih

Procitnutí půlnoci Procitnutí půlnoci Lara Adrian (p)

Třetí díl opět pěkné, v knize se objevuje i Praha :). Stejně jako u Wardové se mi líbí, že knihy navazují a představují jednotlivé členy rodu.

11.06.2012 4 z 5

Chtíč Chtíč J. R. Ward (p)

(SPOILER) Druhý díl v sérii Padlí andělé se mi opět líbil. Jim Heron pokračuje ve své misi ikdyž v závěru se vlastně dozvíme, že tentokrát neuspěl. Moc se mi tato série líbí. Myslím, že Birdová opět po vášnivé stránce nezklamala :)

11.06.2012 4 z 5

Chamtivost Chamtivost J. R. Ward (p)

Měla jsem obavy, protože bratrstvo mám ráda. Jiný svět - jiní hrdinové. Nezklamalo mě to, už se těším na další díly. Moc se mi líbí, že se knize objevují hrdinové z bratrstva.

19.04.2012 4 z 5

V lesích V lesích Tana French

kniha se mi moc líbila :) a člověk si může zafantazírovat

07.11.2011 4 z 5

Chatrč Chatrč Wm. Paul Young (p)

hlavním důvodem proč jsem si chtěla knihu přečíst byly rozporuplné názory na ní. A já se bohžel klaním k těm lidem, kterým nic nedala. Pro mě je zajímavé vykreslení boha a ducha svatého ale tak nějak mi to přišlo divné. Nevím asi to je v každém z nás jak vidí a jak si představuje duchovno.

07.11.2011

Emanuela Emanuela Emanuelle Arsan

pro mě tato kniha je nostalgická vzpomínka, byla to druhá knížka (tajně vypůjčená od kamarádčiny maminky) a v mých 16 letech to bylo jedno z prvních setkání s erotikou :)

04.11.2011 4 z 5

Měděný jezdec Měděný jezdec Paullina Simons

předem se omlouvám ale nedá mi to to sem nevložit, doufám,že neporušuji nějaké pravidlo
Existuje petice za vydání knih : http://www.petice.net/medeny-jezdec

01.11.2011 5 z 5

Polibek půlnoci Polibek půlnoci Lara Adrian (p)

Chtěla jsem napsat to samé :) no což ale pěkné to je - jako oddychovku mám takové knížky ráda

26.10.2011 4 z 5

Matka Matka Petra Hammesfahr

přečetla jsem ji před xy lety a jsem ráda,že jsem v té době neměla dítě. Asi bych jí těžko rozdýchvála. Ale jinak moc zajímavý pohled a děj

26.10.2011 3 z 5

Problémové partie Problémové partie Mark Haddon

četla jsem jí i na veřejnosti a občas jsem musela vypadat usměvně - protože veselé pasáže se nedali ustát. Líbila se mi moc

Milenec Milenec Robin Schone

Všechny tři romány - Milenec, Učitel lásky, Gabrielova žena jsou pro mě knižky, které mám zaškatulkované jako nejerotičtější knížky co jsem četla. Líbí se mi vykreslení ponurých osudů postav a celkově i vykreslení pocitů

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

kniha se mi líbila - děj zajímavý a psaný čtivě - neměla jsem potřebu přeskakovat stránky :) I. díl se mi rozhodně líbil víc než II.

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

přečtením ságy o Zaklínači jsem do svého čtení zařadila fantasy. Moc se mi líbí jak vykreslení děje v knihách - poutavé u mě to je chyť a ne ne pustit. Skvělé

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

kniha mě doslova šokovala nevím jak to přesně popsat - asi jeden z mnoha románů, že kterého mám rozporuplné pocity - hezky vystižené postavy, jejich nálady, pocity ale z některých pasáží jsem měla divný pocit. Nevím pro mě knížka ke které se asi vrátím až za pár desítek let a možná to uvidím jinak

26.10.2011 3 z 5

Nebe nezná vyvolených Nebe nezná vyvolených Erich Maria Remarque (p)

přečetla jsem jí na střední - první kniha od tohoto spisovatele - a tím to začalo...
je krásná, sice smutná ale má toho spoustu co říct

Muž, který sázel stromy Muž, který sázel stromy Jean Giono

přečetla jsem si jí na doporučení - krátké, výstižné a shoduji se co bylo již zde naspáno

Měděný jezdec Měděný jezdec Paullina Simons

po delší době kniha, která m vzala dech a rozhodně jsem jí zařadila mezi své nejoblíbenější. Nemám slov - doufám,že se dočkáme pokračování v čj.