daja51 daja51 komentáře u knih

Esterčini otcové Esterčini otcové Hana Radulić

Silný a velmi emotivní příběh - doporučuji.

22.04.2024 5 z 5

Zapomenutá zahrada Zapomenutá zahrada Kate Morton

Nádherný, velmi čtivý příběh, prolínající se třemi časovými pásmy - opravdu to stálo za to - doporučuji všem čtenářkám.

20.04.2024 5 z 5

Zabij, nebo zemři Zabij, nebo zemři Isabella Maldonado

Předcházející tři knihy, - ze série s Ninou G. byly hodně čtivé, nejinak tomu je i u nové série, kde hlavní představitelka je Daniela Vega - příběh byl opět plný napětí - a to až do samotného konce - doporučuji a těším se na pokračování.

06.04.2024 5 z 5

Závod s časem Závod s časem Lisa Regan

Velká, velká spokojenost - napějí až do samého konce -jděte do toho!

15.03.2024 5 z 5

S naším požehnáním S naším požehnáním Jo Spain

Za mě spokojenost, knize nelze upřít čtivost a napětí až do samého konce - doporučuji.

07.03.2024 5 z 5

Štvanice Štvanice Martin Goffa

Za mě spokojenost jako vždy - autor mě opět nezklamal - jeho typický humor, který provází všechny jeho krimi příběhy, mně v tomto příběhu nechyběl - nebyl by ani namístě - tentokrát je to příběh nejosobnější a nejtragičtější - doporučuji.

25.02.2024 5 z 5

Vykoupení Vykoupení Martin Goffa

V pořadí již 15. kniha od tohoto autora - přečtu jednu a hned se pouštím do další - asi jsem na MG závislá - určitě snejsem sama - tahle khiha byla opět skvělá - doporučuji - ty komentáře ostatních vypovídají všechno.

20.02.2024 5 z 5

Plaváček Plaváček Martin Goffa

Knihy od Martina Goffy nikdy nezklamou - super počteníčko. Kdo má rád jeho styl psaní, prolínaný jeho humornými hláškami, tak jděte do toho. Doporučuji a vrhám se na další "goffovku".

17.02.2024 5 z 5

To nejhorší v nás To nejhorší v nás Viktória Dominová Drgoncová

Tohle byla první kniha od této autorky - velká spokojenost - doporučuji.

11.02.2024 5 z 5

Jackie a Maria Jackie a Maria Gill Paul

Typický román pro ženy.

04.02.2024 3 z 5

Všichni lžou Všichni lžou Camilla Grebe

Nabízený psychologický příběh je líčený rozdílnými pohledy všech zúčastněných - pravdou je, že mě plně vtáhnul do děje až v jeho polovině - čtivost však nelze knize upřít - sdílím všechny níže uveřejněné recenze -doporučuji.

21.01.2024 5 z 5

Open Open Andre Agassi

Jedná z nejlepších autografií, které jsem kdy četla - doporučuji všema deseti - budete se těšit na každou chvilku, kdy si budete moci knihu zase otevřít a pokračovat v četbě.

13.01.2024 5 z 5

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

Super, super počteníčko - vynikající špionážní thriller, který nám přiblíží jak to ve světe špionáže chodí, jak funguje svět tajných služeb. Těch více jak 700 stran stálo za to - dovedla bych si představit i event. jejích filmovou podobu - neváhejte, jděte do toho - vřele doporučuji.

22.12.2023 5 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Knize nelze upřít super přebal i tu "čtivost", ale opravdu nechápu to vysoké hodnocení - od kapitoly 29 jsem dokonce chtěla knihu odložit, pak se to kapku rozjelo, ale můj šálek kávy to teda není - na thrillery např. od Adrease Grubera tato kniha nemá - proto jen 3 hvězdičky.

29.11.2023 3 z 5

Sokolník Sokolník Isabella Maldonado

Opět suprové počteníčko- doporučuji.

10.11.2023 5 z 5

Hadí oči Hadí oči Isabella Maldonado

Velmi dobře napsaný kriminální thriller - doporučuji.

30.10.2023 5 z 5

Vražedný rozsudek Vražedný rozsudek Andreas Gruber

Výborné, skvělé, prvotřídní a jedinečné! - tohle je převzatá citace od jednoho z čtenářů - těm, kteří se budou teprve s tímto autorem seznamovat, tak doporučuji aby začali 1. dílem z této série - pěkně vše na sebe navazuje - všechny díly s Maartenem S. Sneijderem a Sabinou jsou suprové - fakt budete spokojení.

27.09.2023 5 z 5

Vražedná lhůta Vražedná lhůta Andreas Gruber

Další příběh ze série s Martenem S. Sneijderem a Sabinou - opět pecka, velmi čtivé, napětí po celou dobu čtení - doporučuji. Už teď vím, že knihy od tohoto autora mě nezklamou., vrhám se do dalšího příběhu z této série.

16.09.2023 5 z 5

Ibka Ibka Petra Braunová

Možná je to čtení spíše pro ženy - ale za mě nádherné čtení- bavily mě obě linie, jak vyprávění z dětství, tak i po revoluci - příběh vás opravdu chytne a nepustí až do samého konce - vřele doporučuji.

31.08.2023 5 z 5

Vražedný rej Vražedný rej Andreas Gruber

Super, super a ještě jednou super počteníčko - šup s knihou do doporučených.

22.08.2023 5 z 5