Daenerys.Tar Daenerys.Tar komentáře u knih

Pokáčovo básničky pro zvídavé dětičky: Zvířátka Pokáčovo básničky pro zvídavé dětičky: Zvířátka Pokáč (p)

Zasmějí se i dospělí, ale že bych to musela mít ve své knihovně to ne. Přečtené za 5 minut.

10.07.2023 4 z 5

Zelené pokoje Zelené pokoje Ferdinand Leffler

Informace v knize mi přišly dost obecné a mnoho konkrétních rad jsem se zde nedočetla.

13.05.2023 3 z 5

Zahrady od Dany 2 - Jak na problémy v zahradě Zahrady od Dany 2 - Jak na problémy v zahradě Dana Makrlíková

Obsahuje spoustu krásných fotek a inspirace. První díl se mi ale líbil více.

25.03.2023 4 z 5

Zahrada pro inteligentní lenochy Zahrada pro inteligentní lenochy Karl Ploberger

Přestože je kniha téměř 20 let stará, je opravdu nadčasová.

25.04.2022 5 z 5

Zahrady od Dany - Naplánujte si zahradu krok za krokem Zahrady od Dany - Naplánujte si zahradu krok za krokem Dana Makrlíková

Výborná kniha pro laiky o tom jak si vylepšit/založit zahradu.

14.06.2021 5 z 5

Hypnoporod Hypnoporod Marie F. Mongan

Aby člověk mohl rodit metodou hypnoporod, měl by navštívit nějaký kurz. Samotná kniha myslím nestačí, ale alespoň mám teď zhruba představu o co se jedná. Mě osobně to příliš nezaujalo.

13.06.2021 2 z 5

Bulbem záchranáře Bulbem záchranáře Vít Samek

Skvělá kniha. Čtivě napsaná. Kromě první pomoci mě bavili i kapitoly, kde popisují svoji práci např. letecký záchranář, dispečer atd.

07.05.2021 5 z 5

Knížka Knížka Hervé Tullet

Knížka s barevnými puntíky, které se rozmnožují, mění barvy, přesouvají se... Velmi originální a zábavné. Nemá to chybu. Pro děti tak od 2 let bych řekla.

19.11.2020 5 z 5

Lék na CH.A.O.S. Lék na CH.A.O.S. Marla Cilley

Metoda je založená na tom, že nemusíme uklízet nárazově celý byt, ale efektnější je pravidelně po malých kouskách. Je zde pár dobrých uklízecích tipů, ale ty už jsem znala, protože jsem předtím studovala web terapiedomova.cz, který je touto knihou inspirovaný.

07.03.2020 4 z 5

Maminko, není mi dobře Maminko, není mi dobře Ladislav Hanousek

Skvělá knížka, každý rodič by ji měl mít v knihovně. Přehledně rozdělená, takže když je nějaký zdravotní problém stačí jen nakouknout.

11.01.2020 5 z 5

Kniha džunglí Kniha džunglí Rudyard Kipling

Napsáno zvláštním stylem a mně se to četlo velmi špatně. Ani příběh mě moc neoslovil.

28.12.2019 1 z 5

Děti hněvu Děti hněvu Nela Rywiková

Kniha se četla dobře, vyhovovaly mi krátké kapitoly, děj rychle plynul. Líbilo se mi použití ostravštiny a příběh Ericha.

12.11.2019 4 z 5

60 Montessori aktivit pro miminko 60 Montessori aktivit pro miminko Marie-Hélène Place

Pro Montessori začátečníka celkem dobré. Tipy jak si s miminkem hrát. Líbili se mi postupy jak čelit vzteku, pomoc k samostatnému jedení, oblékání a jiné. Ale vše je hodně stručné.

07.11.2019 4 z 5

Alzheimer - Dejte jim lásku a štěstí Alzheimer - Dejte jim lásku a štěstí Jolene Brackey

Kniha mi pomohla pochopit co prožívá člověk s alzheimerovou chorobou, jak se k takovému člověku chovat a jak reagovat na různé situace.

24.10.2019 5 z 5

Drobeček Drobeček Nathalie Jomard

Většina ilustrací je trefných a člověk se v nich najde a zasměje se. Přečtená je opravdu během chviličky. Myslím, že by kniha byla pěkný dárek pro budoucí nebo čerstvou matku.

26.09.2019 4 z 5

Břicháč Tom & Lucie: tajemství naší kuchyně Břicháč Tom & Lucie: tajemství naší kuchyně Tomáš Kosačík

Některé recepty jsem si opravdu oblíbila. Většina co jsem zkusila byla opravdu dobrá a rychlá. Musím se přiznat, že moučníky jsem si musela vždy navrch pocukrovat :-D

10.07.2019 5 z 5

Návod na přežití pro bejby Návod na přežití pro bejby Igor Bukovský

V té knize je snad všechno, tedy aspoň co se dětí týče (výchova, výživa, nemoci atd.) Navíc vtipně napsané. Skvělá kapitola o očkování.

10.07.2019 5 z 5

Hned to bude, Andílku Hned to bude, Andílku Igor Bukovský

Vaření pro děti bez masa? Tak toho nejsem zrovna fanoušek, už se mi ani kniha nechce číst...

26.06.2019

Mars a Venuše s láskou Mars a Venuše s láskou John Gray

V některých věcech jsem se opravdu našla, až jsem se tomu musela smát. Kniha je poměrně stručná většinu stránek tvoří jen pár vět a obrázky.

25.06.2019 3 z 5

Dětská ilustrovaná bible Dětská ilustrovaná bible Martina Drijverová

Ilustrace jsou pěkné, dětem se nejspíš budu líbit.

23.06.2019 5 z 5