Dadly Dadly komentáře u knih

Vzpomínky ledu Vzpomínky ledu Steven Erikson (p)

Tahle kniha měla celkově lepší tempo než druhý díl a rozhodně se mi moc líbila, ale podle MĚ měla dvojka lepší vyvrcholení (osud Psího řetězu) - tím myslím, že jsem měl husinu déle než u vzpomínek ledu. Asi to bude tím, že bitva o Capustan nasadila takovou laťku, že bylo těžký na konci znovu vyrazit čtenáři dech (avšak stejně tam nastalo pár zlomových momentů)
PS: Asi jsem se ještě nevzpamatoval ze smrti některých postav.

28.12.2017 5 z 5

Měsíční zahrady Měsíční zahrady Steven Erikson (p)

Předně chci podpořit všechny, kdo by chtěli tuto knihu začít číst. Rozhodně stojí za to tuto sérii vyzkoušet :).. Skoro jistě se vám při prvním čtení této knihy bude v myšlenkách odehrávat zmatek, ale to asi každému. Je to jako skládačka, kterou si musíte poskládat a postupně s dalšími díly to je lehčí a lehčí.. Zprvu jsem na tuhle knihu mírně nadával (ale stejně jsem to nevzdal), ale teď jsem dočetl třetí díl a tato kniha je pro mě milá vzpomínka, kterou si budu muset ještě jednou v budoucnu přečíst. Nuže přeji hodně zdaru budoucím čtenářům této knihy!:)

Dále k samotnému hodnocení.. po dočtení bych dal tak 4*, ale zpětně to hodnotím jako 5*, jelikož mi ta kniha dává už větší smysl a opravdu mě láká na re-reading.

27.12.2017 5 z 5

Dům mrtvých Dům mrtvých Steven Erikson (p)

No, abych se přiznal Psí řetěz mě zprvu moc nebral a víc mě bavil Šumař a jeho parta (Šumař je božan pořád), ale jakmile šlo u Psího řetězu do tuhého, tak jsem byl jak přikovaný u této nádherné knihy.. a to jak to dopadlo mě srazilo na kolena ..celkově posledních cca 200 stran bylo skvostných. Jsem si jistý, že se k této knize v budoucnu mile rád vrátím a doufám, že v pokračování budou další zmínky o Záchlumčanech.

27.12.2017 5 z 5

Návrat krále Návrat krále J. R. R. Tolkien