cupakabra376 cupakabra376 komentáře u knih

Neděle u Tiffanyho Neděle u Tiffanyho James Patterson

Vcelku milá kniha, ale až zas tak moc mě nebavila.

09.07.2020 3 z 5

Kniha o letušce je všude mohutně propagovaná, tak jsem tedy taky naletěla a přibalila jsem si ji na dovolenou po Čechách, abych si zalétala aspoň v myšlenkách. Nečekala jsem buhvíjaký lintelektuální zážitek, ale odpočinkovou a třeba i vtipnou četbu . Toto ale opravdu ne!

09.07.2020 odpad!

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Na knihu jsem se pod vlivem kladných recenzí moc těšila, ale nebylo to pro mne to "pravé ořechové", jak jsem si představovala. Když ale člověk leží zrovna ve špitále a nic jiného po ruce nemá, tak se to přečíst dá.

28.01.2020 3 z 5

Osiánův cestovní kotlík aneb S Kelty nejsou žerty Osiánův cestovní kotlík aneb S Kelty nejsou žerty Světlana Glaserová

Četla jsem již Rusandu na větvi i Trosečníka sibiřského a zajímalo mě, jak se autorka popasovala s tímto pro ni neobvyklým tématem dětské fantasy. Za sebe mohu říct, že na výbornou. Kniha od samého začátku vtáhne do děje a nepustí. Očekávala jsem sice trochu víc informací z každodenního života Keltů. Ale tempo vyprávění nějakým zdlouhavým popisům nedávalo prostor. Závěr knihy mě hodně pobavil. Budu se těšit na pokračování.

28.01.2020 5 z 5

Příběhy z korfských uliček Příběhy z korfských uliček Pavla Smetanová

Milá knížka vhodná na letní dovolenou, ale i nyní v lednu dokáže zahřát.

26.01.2020 4 z 5

Rusanda na větvi Rusanda na větvi Světlana Glaserová

Zajímavý až dojemný životní příběh s přesahem do "věcí mezi nebem a zemí"

26.01.2020 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Kniha je trochu méně čitelná, ale Hanou si autorka sama sobě nasadila laťku převysoko. Za mě ale stejně 5*

03.01.2019 5 z 5

Trosečník sibiřský Trosečník sibiřský Světlana Glaserová

Skvělé, nevyumělkované a zároveň velmi nevšední čtení! Doporučuji a ještě třikrát doporučuji všem věkovým kategoriím. Abychom se u nás doma o knihu nepřetahovali, tak jsme si ji v rodinném kruhu, na střídačku, předčítali nahlas.

03.01.2019 5 z 5

Saturnin se vrací Saturnin se vrací Miroslav Macek

Knihu jsem si jen zběžně prolistovala v knihovně (respektive jsem si přečetla pár stránek) a nestačím zírat, co všechno jsou schopná naše nakladatelství vydávat. A lidi kupovat.

03.01.2019 odpad!