Culie Culie komentáře u knih

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Už je to pár dní, co jsem tuto knížku dočetla a pořád se k ní v mysli vracím. Písničky se mi tak moc zalíbily, že je pořád poslouchám a i příběh mě velmi zaujal. I když bylo od začátku předvídatelné jak knížka dopadne, tak ta cesta k tomu očekávanému konci se mi velmi líbila a chvilkami dost překvapovala. U knížky jsem se dost nasmála, poučila, byla jsem v šoku a i má ženská duše se dočkala romantických vyznání. Určitě si ráda knížku jednou zase přečtu.

30.10.2017 4 z 5

Holky někdy koušou Holky někdy koušou Chloe Neill

U této knihy jsem byla ze začátku lehce na vážkách. Cca prvích 50 stránek jsem měla velký problém u knížky vydržet. Námět byl vcelku zajímavý, ale styl psaní, respektive styl překladu, mi moc nesedl. Naštěstí v druhé půlce knihy jsem se konečně začetla a s chutí jsem nakonec knížku dočetla a chystám se i na další díl. Doufám, že ten bude "akcí" naplněn už od začátku a děj se bude vyvíjet trochu rychleji než v 1. díle.

13.09.2016 3 z 5

Temná Raven Temná Raven Sylvain Reynard

Po přečtení série Hříšné odstíny vášně, které mě doslova pohltili, jsem se strašně na Raven těšila. Ze začátku jsem byla lehce v rozpacích z toho zakomponování fantasy, ale ve výsledku jsem opět nadšená. Jelikož fantasy mám také velmi ráda, knížka si mě získala. Pan Reynard je skvělý spisovatel a vypravěč. Dokázala jsem se neskutečně do děje ponořit a prožívat scény společně s hlavními postavami ;-) Velice se těším na další knihu od tohoto autora. A pro ty kdo nečetli Gabrielovu trilogii tak neváhejte a určitě si to přečtěte!!!!!!

14.08.2015 5 z 5

Princ Princ Sylvain Reynard

Zatím z toho mám smíšené pocity. Sérii Hříšné odstíny vášně jsem si velmi oblíbila, ale o knize Princ zatím nevím co si myslet. Rozhodně mě děj zaujal a určitě si přečtu i Temnou Raven, ale zatím nejsem schopná říct nic víc.

11.08.2015 3 z 5

Gabrielův Ráj Gabrielův Ráj Sylvain Reynard

A jsme na konci krásné trilogie. Moc se mi celá série líbila. A s chutí si ji jednou přečtu znovu!!! Do příběhu jsem byla velmi začtená a nemohla jsem se od knížek odtrhnout. V noci jsem se musela přemlouvat abych knížku odložila a šla spát a ráno jsem se zase těšila až se budu moct začíst. Téma bylo skvělé, zápletky se mi líbili, styl psaní mi naprosto sedl. Nevím co víc dodat. Vše už tu bylo řečeno.

04.08.2015 5 z 5

Gabrielův Očistec Gabrielův Očistec Sylvain Reynard

Nevím jestli je to možné, ale tenhle díl jsem přečetla ještě rychleji než ten první, Za žádnou cenu jsem se nemohla od knihy odtrhnout. Tento příběh mě totálně pohltil a už nyní vím, že jakmile tuto sérii dočtu budu si ji chtít v budoucnu opět přečíst...a ne jednou. V tom příběhu je všechno: láska, erotika, napětí, umění, duše, hříchy, zábava i smutek.

30.07.2015 5 z 5

Gabrielovo Inferno Gabrielovo Inferno Sylvain Reynard

Wow...už dlouho jsem se takhle neponořila do knížky, jako do téhle. Před spaním jsem se musela nutit, abych ji odložila a šla spát. Už se těším až začnu číst další díl. Pan Reynard píše skvěle a čte se to samo. Ještě jednou páááni.

28.07.2015 5 z 5

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Moc se mi tato série knížek líbí. A za mě byl tento díl nejlepší!!!

26.07.2015 5 z 5