ctenarkaEva ctenarkaEva komentáře u knih

Skočný příliv Skočný příliv Rolf Börjlind

Tak já jsem se bohužel nedokázala pořádně začíst tak, abych se orientovala ve velkém množství postav a v dějových liniích. Asi mi spíš vyhovují jiní autoři a jiný způsob vyprávění. Ale Olivia mi byla sympatická a fandila jsem jí.

27.08.2022

Perfektní manželství Perfektní manželství Jeneva Rose

Zajímavý příběh, pořád jsem čekala, co se z toho vyklube. Něco jsem tušila, něco vůbec ne. Líbil se mi styl vyprávění střídavě z pohledu Adama a střídavě z pohledu jeho ženy Sarah. Asi se nezařadí mezi to nejlepší, co jsem četla a k čemu se někdy ráda vrátím, ale líbilo se mi to.

24.08.2022 4 z 5

Vražedná mysl Vražedná mysl Angela Marsons

Téma sekt nemám moc v oblibě, tak jsem se této knihy trochu obávala. Ale protože celou tuhle sérii mám hodně ráda, tak jsem se na knihu těšila. Rozhodně mě nezklamala, Angela Marsons umí psát napínavé knihy a obdivuji, jak si poradí s odlišnými tématy v každém dílu.

24.08.2022 5 z 5

Za to mi zaplatíš Za to mi zaplatíš Teresa Driscoll

Pro mě určitě ne bestseller, ale spíše průměrný příběh.

24.08.2022 3 z 5

Temná hra Temná hra Andy Maslen

Výborně jsem si početla. Napínavý příběh, sympatický hrdina Henry Ford i jeho nová kolegyně. Už se těším na další díl, snad vyjde brzy.

16.08.2022 5 z 5

Vražda na blatech Vražda na blatech Catherine Shepherd

Detektivní oddechovka, hlavní hrdinka je forenzní patoložka Julia, která při své práci stihne i pátrat. Ukradená mrtvola byla netradiční prvek pro zpestření. První polovina knihy se mi zdála napínavá, druhá už se trochu vlekla a ztratila na napínavosti. Přečtu ještě další díl.

07.08.2022 3 z 5

Vražedné pohádky Vražedné pohádky Andreas Gruber

Skvělý thriller, napínavý, i když tedy plný brutálních vražd. Líbily se mi 2 linie příběhu a byla jsem zvědavá na jejich souvislost a propojení. Ukončení příběhu je překvapující a nečekané. Doufám, že bude ještě pokračování.

07.08.2022 5 z 5

Lest Lest Sandra Brown

Tato kniha mi sedla, výborně jsem si početla. Thrillerové prvky, napětí a nesmí chybět romantika tak, jak to Sandra Brown umí.

29.07.2022 5 z 5

Až ji najdou Až ji najdou Lia Middleton

Na knihu jsem se těšila, ale byla jsem trochu zklamaná. Děj mi připadal vleklý a z thrillerů jsem zvyklá na jiné napětí. Nebavily mě neustálé myšlenkové pochody Naomi. Pokud máte rádi spíše psychologii než pořádné napětí, tak se vám tato kniha asi bude líbit.

28.07.2022 2 z 5

Kořeny zla Kořeny zla Ann Granger

Detektivka z anglického venkova, která se mi ale zdála dost natahovaná a rozvláčná. Ale na druhou stranu klidnější styl, bez potoků krve. Určitě si přečtu i další díly.

23.07.2022 3 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Hezky jsem si početla, kniha je plná rodinných tajemství. Některé knihy Shari Lapeny se mi líbí více, jiné méně, tato se pro mě řadí k těm zajímavějším a lepším.

23.07.2022 5 z 5

Chci tvůj život Chci tvůj život Amber Garza

Tak mě tahle kniha bohužel nezaujala. Nebavila mě, měla jsem problém se jí prokousat.

23.07.2022

Druhá sestra Druhá sestra Peter Mohlin

Čtivý napínavý příběh, líbil se mi. Ještě si musím přečíst 1. díl.

23.07.2022 4 z 5

Manželé z Cedrové uličky Manželé z Cedrové uličky Anna-Lou Weatherley

Čtivá kniha, sympatický detektiv. Určitě si přečtu další díly.

23.07.2022

Nebezpečná hra Nebezpečná hra Camilla Läckberg

Jak už psali všichni přede mnou, je to taková jednohubka. Trochu neuvěřitelný příběh, ale četl se dobře.

10.07.2022 3 z 5

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Chválím mladou českou autorku, kniha je napínavá a zajímavá. Těším se na další díl.

10.07.2022 5 z 5

Hradba mlčení Hradba mlčení Tracy Buchanan

Čtivý příběh plný smutku a rodinných tajemství. Chvílemi se děj vlekl, ale ke konci se rozjel a rozuzlení bylo nečekané.

16.06.2022 4 z 5

Záhada panství Mogdon Záhada panství Mogdon Matthew J. Costello

Detektivní jednohubka, přečteno za chvilku. Jiné díly z této série se mi líbily o něco víc, tady mi připadalo málo vyšetřování. Ale tím, jak je příběh krátký, tak na podrobné vyšetřování ani není čas.

13.06.2022 4 z 5

Dokonalá tma Dokonalá tma Helen Fields

Napínavá kniha, i když tedy děj místy hodně drsný, hrubý, vulgární. Obdivuji fantazii autorky a pevně věřím, že se jednalo jen o její fantazii a ne o reálný základ. Luc, Ava a Lively jsou mi sympatičtí a držela jsem palce všem zúčastněným, aby veškerou surovost přežili ve zdraví.

07.06.2022 5 z 5

Temná tajemství Temná tajemství Hans Rosenfeldt (p)

Výborné čtení, napínavý příběh, podrobný popis vyšetřování. Pachatele jsem neuhodla, konalo se překvapení, a to mám u detektivek a thrillerů ráda. Sebastian je tedy dost zvláštní postava, ze začátku mi na něm všechno vadilo, ale postupně začal být lidštější a sympatičtější :-) Těším se na další díly, vypadá to na fajn sérii.

04.06.2022 5 z 5