čtenářka_Líba - Příspěvky

Krása nesmírnáKrása nesmírnáI. V. Karnauchova

Kniha pohádek, které jsem četla pořád dokola. Kostěje Nesmrtelného prostě nic nepřekonalo.

Kořeny zlaKořeny zlaR. Cook

Jedna z prvních knih, kterou jsem od Cooka četla. Hned mě uchvátila.

Blízký konecBlízký konecR. Cook

Hlavní hrdina svým drzým projevem popuzuje své konzervativní lékařské kolegy, ale tím mi byl hodně sympatický. Měla jsem skvělý čtenářský zážitek.

BikinyBikinyJ. Patterson

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Mohu jen doporučit.

Sběratel polibkůSběratel polibkůJ. Patterson

Bezva detektivka, od které se nedá odtrhnout.

Jack a JillJack a JillJ. Patterson

Kdo má obrazovou fantazii, čte knihy J. Pattersona, jako by se díval na filmy. Já to tak mám a proto je musím číst téměř bez přestávky. Je to prostě seriál o policistovi Alexovi Crossovi a každý díl je lepší a lepší.

28.02.2016

První musí zemřítPrvní musí zemřítJ. Patterson

Čtivé a napínavé od samého začátku.

FantomFantomS. Kay

Knihu mi doporučila známá a nelituji. Přečetla jsem ji velmi rychle, protože od prvních stránek mne vtáhla do děje. Doporučuji všem, stojí za to.

Černý pasažérČerný pasažérC. Wilson

Knihu jsem přečetla jedním dechem.

Temný spánekTemný spánekC. Wilson

Napětí, záhady, mystično, děj knihy odehrávající se převážně v noční temnotě či v mlhavých dnech. To vše umocňuje atmosféru příběhu.

Přímá hraPřímá hraC. Wilson

Chvíli mi trvalo, než jsem se začetla, ale pak to mělo rychlý spád.

HorečkaHorečkaR. Cook

Lékař-otec, který ze všech sil bojuje na záchranu své dcery. Druhá linie příběhu je o sblížení rodiny v okamžiku jejího možného zániku. Krásná kniha.

SpinSpinR. C. Wilson

Poutavé sci-fi. Při jeho čtení si člověk musí položit několik otázek v souvislosti s chováním lidstva, které si uvědomuje svůj blízký konec. Hvězdičku dolů jsem dala za pro mě zbytečnou rozvleklost děje přeskakováním v čase. Když jsem knihu dočetla, musela jsem se vrátit znovu k první kapitole. pak se mi teprve příběh uzavřel.