čtenářka_Líba čtenářka_Líba komentáře u knih

Fantom Fantom Susan Kay

Knihu mi doporučila známá a nelituji. Přečetla jsem ji velmi rychle, protože od prvních stránek mne vtáhla do děje. Doporučuji všem, stojí za to.

28.02.2016 5 z 5

Krása nesmírná Krása nesmírná Irina Karnauchovová (p)

Kniha pohádek, které jsem četla pořád dokola. Kostěje Nesmrtelného prostě nic nepřekonalo.

První musí zemřít První musí zemřít James Patterson

Čtivé a napínavé od samého začátku.

Jack a Jill Jack a Jill James Patterson

Kdo má obrazovou fantazii, čte knihy J. Pattersona, jako by se díval na filmy. Já to tak mám a proto je musím číst téměř bez přestávky. Je to prostě seriál o policistovi Alexovi Crossovi a každý díl je lepší a lepší.

Sběratel polibků Sběratel polibků James Patterson

Bezva detektivka, od které se nedá odtrhnout.

Bikiny Bikiny James Patterson

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Mohu jen doporučit.

Spin Spin Robert Charles Wilson

Poutavé sci-fi. Při jeho čtení si člověk musí položit několik otázek v souvislosti s chováním lidstva, které si uvědomuje svůj blízký konec. Hvězdičku dolů jsem dala za pro mě zbytečnou rozvleklost děje přeskakováním v čase. Když jsem knihu dočetla, musela jsem se vrátit znovu k první kapitole. pak se mi teprve příběh uzavřel.

28.02.2016 4 z 5

Horečka Horečka Robin Cook

Lékař-otec, který ze všech sil bojuje na záchranu své dcery. Druhá linie příběhu je o sblížení rodiny v okamžiku jejího možného zániku. Krásná kniha.

Blízký konec Blízký konec Robin Cook

Hlavní hrdina svým drzým projevem popuzuje své konzervativní lékařské kolegy, ale tím mi byl hodně sympatický. Měla jsem skvělý čtenářský zážitek.

Kořeny zla Kořeny zla Robin Cook

Jedna z prvních knih, kterou jsem od Cooka četla. Hned mě uchvátila.

Přímá hra Přímá hra Charles Wilson

Chvíli mi trvalo, než jsem se začetla, ale pak to mělo rychlý spád.

28.02.2016 4 z 5

Temný spánek Temný spánek Charles Wilson

Napětí, záhady, mystično, děj knihy odehrávající se převážně v noční temnotě či v mlhavých dnech. To vše umocňuje atmosféru příběhu.

Černý pasažér Černý pasažér Charles Wilson

Knihu jsem přečetla jedním dechem.