Crozz Crozz komentáře u knih

Stezka Českem: Nové příběhy Stezka Českem: Nové příběhy kolektiv autorů

První díl byl lepší, tenhle mi přišel krátký, ale i tak velmi pěkná věc ta stezka.

14.04.2024 4 z 5

Vyjednavač Vyjednavač Karel Pošíval

Za mě trochu zklamání, čekal sem víc o životě vyjednavače a jeho práci, místo toho je to spíš filosofické povídání o jeho práci a postupech.

11.04.2024 3 z 5

Můj život v Severní Koreji Můj život v Severní Koreji Serin Čche

Několikátá knížka na téma Severní Korea a opět velmi čtivé, znepokojující a šokující, co je ten režim zač.

05.04.2024 4 z 5

Ruská mafie Ruská mafie Jaroslav Kmenta

Čtivé, spousty informací, Kmenta umí.

27.03.2024 4 z 5

Kosmonaut z Čech Kosmonaut z Čech Jaroslav Kalfař

Sice je kniha celkem zvláštní dějem, filozofováním, ale ve výsledku příjemné čtení.

10.03.2024 4 z 5

Babišovo Palermo II Babišovo Palermo II Jaroslav Kmenta

Velmi dobře napsáno, četlo se samo.

25.02.2024 4 z 5

Všechny cesty vedou do Santiaga Všechny cesty vedou do Santiaga Ladislav Zibura

Pěkné čtení, zábavné, to mě bavilo.

08.02.2024 4 z 5

Zmizelá osada Zmizelá osada Karel Klostermann

Hezké čtení z resp. poslech.

13.01.2024 3 z 5

Sedm vrcholů - sólo na nejvyšší vrcholy všech kontinentů Sedm vrcholů - sólo na nejvyšší vrcholy všech kontinentů Robert Mads Anderson

Hezké čtení.

09.01.2024 3 z 5

Můj příběh jménem POLICIE Můj příběh jménem POLICIE Jan Duda

Čtivě napsáno, takové lehké čtení.

23.12.2023 4 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Sázka na jistotu

20.12.2023 4 z 5

Feťáci Feťáci Eva Dolejšová

No ty kráso, to byla jízda od začátku do konce, velice dobrá kniha! Po dlouhé době dávám 5*.

30.11.2023 5 z 5

Severka Severka Nina Špitálníková

Celkem zvláštní styl jak se vyvíjí děj, zachraňuje to Niny vytříbený literární cit.

27.11.2023 3 z 5

Krvavé prachy: Osedžské masové vraždy a zrod FBI Krvavé prachy: Osedžské masové vraždy a zrod FBI David Grann

Celkem dobře se četlo. Zajímavé téma.

20.11.2023 4 z 5

Milovaný vůdce - Můj útěk ze Severní Koreje Milovaný vůdce - Můj útěk ze Severní Koreje Čang Čin-song

I když místy trochu težkopádné čtení, ve finále velmi detailní a pěkně čtivé. I když jsou knížky o Severní Koreji celkem podobné, takhle se liší tím, že jí popisuje uprchlík strany práce. Takže trochu jiné zážitky ze života v Severní Koreji.

18.11.2023 4 z 5

Abych přežila Abych přežila Yeonmi Park

Čte se dobře, i když samozřejmě nedobré věci se člověk dozví, ostatně jako vše o Severní Koreji.

05.11.2023 4 z 5

Náčelník Náčelník Aleš Palán

Krásné

27.10.2023 4 z 5

Slzy mé duše Slzy mé duše Kim Hjon-Hi

Perfektně napsáno, velmi čtivé, doporučuji.

20.10.2023 4 z 5

Bad Motherfucker: Život a filmy Samuela L. Jacksona Bad Motherfucker: Život a filmy Samuela L. Jacksona Gavin Edwards

Číst se to sice dalo, ale obsah mě úplně nezaujal.

18.10.2023 3 z 5

Mlčení jehňátek Mlčení jehňátek Thomas Harris

Některé pasáže nudné, některé výborné, takže průměr.

02.10.2023 3 z 5