colis.72 colis.72 komentáře u knih

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Jedna z mála knih, která ve člověku vyvolává opravdu silné emoce...a je jedno jaké ...

24.03.2015 4 z 5

Šalamoun a královna ze Sáby Šalamoun a královna ze Sáby Siegfried Obermeier

Parádní čtivý historický román ;)

23.03.2015 4 z 5

Dva proti Říši Dva proti Říši Jiří Šulc

"Byly 4 hodiny, 25 minut ráno, 18. června 1942. Pannwitzův letní sen skončil. Začala bitva o jeden kostel v centru Prahy". Neskutečný příběh a ještě neskutečnější autor, který dokázal všeobecně známý příběh popsat tak poutavě a napínavě až to bralo dech. Je neuvěřitelné co Češi jako národ dokázali...

12.03.2015 5 z 5

Nemetonburk aneb Tajemství ve skále Nemetonburk aneb Tajemství ve skále Renata Štulcová

V 10 rokoch mě ta knížka naprosto pohltila :) Parádní příběh plný úžasů a tajemství, na který dodnes ráda vzpomínám.

26.02.2015 4 z 5

Vánoce Hercula Poirota Vánoce Hercula Poirota Agatha Christie

Parádní počteníčko :) Úplně mě dostává jak si agatha hraje s dějem. Je prostě geniální ;)

23.02.2015 5 z 5

Cesta zpátky Cesta zpátky Erich Maria Remarque (p)

Parádní kniha...Když sem knihu začala číst, tak sem si říkala že to asi nebude tak dobré jako Na západní frontě klid ale nikdy neříkej hop, dokud nepřeskočíš..děj mě absolutně vtáhl k sobě, Cítila sem nepřítomnou radost spolu s vojáky když se vraceli domů a následně i zmatek, strach a neporozumění když poznali jaké to "doma" skutečně je. Remarque je pro top!

11.02.2015 5 z 5

Na cestě Na cestě Jack Kerouac

Pro mě jedním slovem bible :)

13.01.2015 5 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Nezapomenutelná..

Eragon Eragon Christopher Paolini

Autor neuvěřitelně vtahuje čtenáře do děje. Já sem knihu přečetla doslova jedním dechem.

Sen noci svatojánské Sen noci svatojánské William Shakespeare

Jeden z nejlepších příběhů co sem četla. Naprosto mě uchvátilo, jak se děj neustále proplétá. Pro mě rozhodně v top 5. ^_^