čohynka čohynka komentáře u knih

Deník alkoholičky Deník alkoholičky Zuzana Peterová

Jak málo stačí vklouznout do alkoholového opojení.. Smutný příběh s nadějí na dobrý konec.. Četla se dobře.

06.06.2013 4 z 5

Jak přežít puberťáky Jak přežít puberťáky Zuzana Peterová

Bomba!! Moc jsem se u knížky bavila, byla vtipná, čtivá.. Super, že je psaná z pohledu fenečky.. Knížka určitě nezklame žádného milovníka pejsků..

06.06.2013 5 z 5

Můj pes je erotoman Můj pes je erotoman Jan Zlatohlávek

Humorné příběhy o ženách, zvířátkách a hlavně pejscích... :) U knížky jsem se hodně nasmála, skoro až k slzám.. Milovníkům pejsků rozhodně doporučuji - nejen jim :)

05.06.2013 5 z 5

E-mail ze záhrobí E-mail ze záhrobí Terence Blacker

Možná, kdybych ji četla před několika lety, dokázala by mě i trochu vyděsit.. Nebylo to nejhorší čtení, docela jsem se u toho i bavila..
Určitě jsem četla už mnohem horší slátaniny...

03.06.2013 3 z 5

O bílých slonech O bílých slonech Irena Dousková

Knížku jsem přečetla rychle, vyprávění bylo úsměvné, bavila mě. Těším se na další knížky od paní Douskové.. :)

03.06.2013 4 z 5

Svět mi je dlužný Svět mi je dlužný Eva Urbaníková

Do děje jsem se zakousla už po pár řádcích.. Knížka se mi četla dobře, ale ten konec byl možná až moc smutný.. Jsou knížky, které neumím číst dvakrát a tahle bude zřejmě patřit mezi ně..

31.05.2013 4 z 5

Oněgin byl Rusák Oněgin byl Rusák Irena Dousková

Skvělé pokračování, humorná, čtivá... Helenku jsem si oblíbila už v Hrdém Budžesovi. Příběh z pohledu dospívající mládeže se mi přece jen líbil o trochu víc - ať už trable s Antošou, nebo "zakázaná" písnička "Dejvice" - mimochodem skvěle zazpívaná Bárou Hrzánovou na cd Oněgin byl rusák.. :)

22.05.2013 5 z 5

Velké holky nepláčou Velké holky nepláčou Ivana Ivančáková

Super knížka, přečetla jsem ji na jeden zátah, nedalo se od ní odtrhnout..

21.05.2013 5 z 5

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

Knížka se sice četla snadno, ale na konci stránky jsem nějak nevěděla, o čem jsem vlastně četla.. Ke konci jsem se do čtení musela nutit... Čekala jsem od ní něco víc...

20.05.2013

Pomáda Pomáda Ron de Christoforo

Super film a super knížka..

20.05.2013 5 z 5

Kam jedeme, tati? Kam jedeme, tati? Jean-Louis Fournier

Četla se dobře, rychle.. Smutná a zároveň úsměvná.. Doporučuju..

17.05.2013 5 z 5

Miluj svůj život Miluj svůj život Louise L. Hay

Čtivá knížka, k zamyšlení... Určitě se k ní budu ráda vracet..

15.05.2013 4 z 5

Shanghai Baby Shanghai Baby Wei Hui

Četla jsem ji odcela dlouho, potěšila, nenadchla... Na druhou stranu - už jsem četla i horší dílka..

25.04.2013 3 z 5

Pláč v poušti Pláč v poušti Warda Saillo

Silný příběh, čtivá knížka..

Upálená zaživa Upálená zaživa Souad

Smutný příběh, plný emocí.. Při čtení mě mrazilo v zádech..

Neposkvrněné početí Neposkvrněné početí Anna Hessová

Super knížka, dobrý děj. Nevadilo mi, že to skončilo tak otevřeně, aspoň jsem nad knížkou chvilku dumala a domýšlela si své konce...

25.04.2013 5 z 5

Jak nás chtěli oddat a další povídky Jak nás chtěli oddat a další povídky Tomáš Hejna

Humorné povídky mám ráda, knížka se četla dobře. Potěšila mě, ale další autorova dílka už mě nelákají..

25.04.2013 3 z 5

Pět holek na krku po třiceti letech Pět holek na krku po třiceti letech Iva Hercíková

Byla jsem zvědavá na pokračování mé oblíbené knížky. První díl se mi líbil, četla jsem ho několikrát..
Knížka mě sice nezklamala, ale ani nijak moc nezaujala a nepřekvapila.. Potěšila, ale nenadchla.. Přesto se dobře četla a těch úsměvných míst je v ní také spousta..

24.04.2013 3 z 5

Jestli počkáš trochu dýl tak sem přijde krokodýl Jestli počkáš trochu dýl tak sem přijde krokodýl Lukáš Pavlásek

Lukáše Pavláska mám ráda a tak jsem se s chutí dala do čtení.. Ikdyž jsem už vyrostla z dětských let, knížka se mi líbila. Básničky mají vtip, jsou veselé a správně trhlé.. Zavzpomínala jsem si na dětství, na školu,... Knížka mě rozhodně bavila.

22.04.2013 5 z 5

Tajemství Velkého Vonta Tajemství Velkého Vonta Jaroslav Foglar

Skvělé zakončení, až mi běhal mráz po zádech... Tohle se panu Foglarovi opravdu povedlo..

21.04.2013 5 z 5