čohynka čohynka komentáře u knih

Kolja Kolja Zdeněk Svěrák

"Složenky, vy krávy zelený, nenažraný".... Film miluju a knížka byla hezkou připomínkou...

12.11.2013 4 z 5

Můj vysvlečenej deník Můj vysvlečenej deník Johana Rubínová

Tahle knížka mě dostala - vtipná, čtivá, záživná... Po "holčičím románku" sáhnu málokdy, ale tohle byla trefa do černého. Bavila mě od začátku až do konce.. :)

07.11.2013 4 z 5

Padesát stínů Evy Padesát stínů Evy Rossella Calabró

Přečetla jsem ji sice jen tak "letem světem" - ale i to mi stačilo....

30.10.2013 2 z 5

Barvy smyslnosti Barvy smyslnosti Vina Jackson

Po dlouhé době opět erotický román - ikdyž Markýze De Sade jen těžko někdo překoná.. Tahle knížka mě bavila. Bohužel, v dnešní době je mnoho spisovatelů, kteří vydávají "erotické romány", v kterých ta erotika zoufale chybí - u 50 odstínů jsem měla pocit, že to snad píše 14-ti letá holčina, která se bojí nazvat věci pravými jmény a pořádně se do toho opřít.. Barvy smyslnosti mě bavily, knížka splnila moje očekávání, zvládla bych i tvrdší akce..

27.10.2013 4 z 5

Vyčuraná máma Vyčuraná máma Laurie Kilmartin

Nenudila jsem se, občas jsem se u některé pasáže i usmála, ale na téma děti a mateřství jsem četla i více povedené a humorné knížky..

20.10.2013 3 z 5

Holčička, která nechtěla vyrůst: můj boj proti anorexii Holčička, která nechtěla vyrůst: můj boj proti anorexii Isabelle Caro

Četla se sice dobře, ale už jsem četla i lepší a silnější příběhy na téma anorexie..

20.10.2013 3 z 5

Zeptej se mámy aneb 100 receptů, jak se dožít 100 let Zeptej se mámy aneb 100 receptů, jak se dožít 100 let Halina Pawlowská

Halinu Pawlowskou mám ráda, teda spíš její povídky, příběhy.. Ale tahle knížka-kuchařka mě moc nenadchla..

10.10.2013 3 z 5

Tichošlap Tichošlap Sylva Lauerová

Po Hračce a Otrokovi jsem očekávala víc. Kniha mě nijak zvlášť nenadchla, ani nepřekvapila. Snad až posledních pár stránek. Konec mi připadal usekle - něco tomu prostě chybělo..

27.09.2013 2 z 5

Hříšný kanec Hříšný kanec Simona Monyová (p)

Těšila jsem se na ni, ale už jsem četla i lepší "Monyovky"....

16.09.2013 3 z 5

Hra svalů Hra svalů Simona Monyová (p)

Pro mě jedna z méně povedených knih, autorka má i lepší kousky..

11.09.2013 3 z 5

Luisa a Lotka Luisa a Lotka Erich Kästner

Četla jsem ji snad ve druhé třídě a teď jsem se k ní znovu vrátila. Je to super knížka, i s odstupem času jsem od ní nerada odcházela..

09.09.2013 5 z 5

Milovánky Milovánky Monika Petráková

Dobře se četla, povídky mám ráda a tenhle druh humoru je mi blízký..

05.09.2013 4 z 5

Malináda Malináda Monika Petráková

První dvě kapitoly, dvě kapitoly někde uprostřed a pak ta poslední kapitola - to mě i celkem zaujalo. Zbytek mi docela splýval, nedovedla jsem se do knížky pořádně začíst. Působí na mě docela chaoticky. Chyběla mi v ní pořádná zápletka - příběh, co by měl hlavu i patu.

03.09.2013 1 z 5

Tajemné hry lásky Tajemné hry lásky Olivier Orbanov

Očekávala jsem něco jiného, ale knížka mě pak celkem překvapila.

02.09.2013 2 z 5

Láska je kytarové sólo Láska je kytarové sólo Jaromír Pelc

V knihovně jsem na ni narazila spíš omylem - překvapila mě a nadchla, super knížka..
"Už říkáme sbohem a ještě jsme neřekli ahoj" - Roger Waters
"Ti praví lidé, kteří doopravdy milují, žijí na druhé straně zdi" - Roger Waters

01.09.2013 5 z 5

Hafni! a jiné povídky Hafni! a jiné povídky Monika Petrlová

Povídky mám ráda a tyhle jsou opravdu povedené.

01.09.2013 4 z 5

Říkali mi Leni Říkali mi Leni Zdeňka Bezděková

Četla jsem ji teď znovu - po dvaceti letech.. Zapůsobila na mě snad ještě víc, než v dětství..

30.08.2013 5 z 5

Ještě než umřu Ještě než umřu Jenny Downham

Příběh mě pohltil.. Líbilo se mi, že si dokázala před smrtí splnit všechna svoje přání. Tessa mi nepřipadala sobecká ani dětinská - naopak, odvážná, že si dovedla najít cestu ke svým tajným přáním.. Každý by měl mít svůj seznam snů - aby si pak na sklonku života mohl říct, že ten život jen tak suše nepřežíval, ale skutečně prožil..

29.08.2013 5 z 5

Odsouzený Odsouzený Eva Bacigalová

Super knížka, dobře napsaná, obdivuju paní Hoffmannovou, že to všechno zvládla a dokázala s tím jít "mezi lidi"..

22.08.2013 5 z 5

Tatínku, ta se ti povedla Tatínku, ta se ti povedla Zdeněk Svěrák

Oblíbená knížka z dětství - teď jsem ji četla po letech a má pořád stejné kouzlo.. :D

22.08.2013 5 z 5