Cocina Cocina komentáře u knih

Deník kastelána Deník kastelána Jan Bittner (p)

Za mě tedy nic moc. Čekala jsem od toho něco více, ale tohle jsem dočetla z donucení. A ten konec? Vlastně to ani pořádný konec nebyl. Za mě nedoporučuji.

24.02.2020 1 z 5

Podlý král Podlý král Holly Black

Za mě druhý díl stejně dobrý jako první. Nemohla jsem se od ní odtrhnout a během chvíle měla přečtené.
Stále mě zajímá, co přesně si Cardan myslí a jak to bude dál, takže nutně bych potřebovala další díl už. :D

27.12.2019 5 z 5

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Pohádka Kráska a Zvíře se mi vždy líbila a tohle bylo něco trochu nového. Magie, nadpřirozené bytosti a nakonec i láska. Dobře se i četla a já jsem byla na konci spokojená :)

18.11.2019 5 z 5

Osobně musím rict, ze i tento díl se mi velmi líbil. Zasmala jsem se, odreagovala se při něm, takže spokojenost :)

13.09.2019 5 z 5

Poslední modlitba Poslední modlitba Veronika Černucká

Opět hodně postav, ale jinak super kniha, těším se na další knihy od autorky.

27.06.2019 5 z 5

Půlnoční vrah Půlnoční vrah Veronika Černucká

Po dlouhé době pěkná česká detektivka. Moc se mi líbila, i když jsem se ze začátku ztrácela v tolika jménech.
A hlavní vyšetřovatelka za mě trochu nesympatická.

11.06.2019 5 z 5

Desátý kruh Desátý kruh Jodi Picoult

Další kniha od Picoult, která mě nezklamala. Její knihy doslova hltám a moc se mi líbí. Přidání komiksů do příběhu bylo dobré a vůbec to nevadilo.

18.12.2018 5 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Mohu jenom doporučit. Opravdu dobrá, silná kniha. Chvílemi jsem si i bála pokračovat ve čtení, zvlášť večer. :D Precteno během dvou dnů.

29.03.2018 5 z 5

Mívám ráda knihy o upírech, ale tato mě tolik nenadchla. I když hlavní postava se mi od začátku líbila, ta její neohroženost byla super. Ale i přes to jsem se musela občas do čtení této knihy nutit. Neukončený závěr mé hodnocení též snížil.

25.07.2017 2 z 5

Vlk samotář Vlk samotář Jodi Picoult

Nádherná kniha, velmi k zamyšlení. Moc se moc líbily pasáže o vlcích, bylo to zajímavé. Už se těším, až si přečtu další knihy od této autorky.

05.06.2017 5 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Taková YA oddechovka, libilo se mi to, dobre se četlo. Sice závěr se dal očekávat, ale i pres to doporučuji přečíst :)

13.05.2017 5 z 5

Sirotek č. 8 Sirotek č. 8 Kim van Alkemade

Chvíli mi trvalo než jsem se do knihy začetla, nejdriv mě vubec nelakala, ale cim dal jsem četla, tim se stala lepsi a ja ji prostě musela pak dočíst :D takze radím, vytrvejte ;)

27.04.2017 3 z 5

Asylum Asylum Madeleine Roux

Velmi zajímavá kniha, dobrý nápad. Já to precetla behem jednoho dne, chtěla jsem vědět, jak to dopadne :D. Za mě dobrá kniha

21.04.2017 3 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Za mě další super dil, moc se mi líbila a uz se těším na třeti dil. Takze hurá do knihovny :D

18.04.2017 5 z 5

Klíč soudného dne Klíč soudného dne James Rollins (p)

Naprosto super, nikdy nezklame...

20.03.2017 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Takhle dlouho jsem se u knihy nesmala, moc se mi líbila a uz se těším, az se pustím do dalších dílu :)
Čte se moc dobre, rychle a diky krátkým kapitolam kniha svižně utíká. Mohu jen doporučit

16.03.2017 5 z 5

Sestra Sestra Rosamund Lupton

Za mě moc pekná kniha, dobře se četla, nemohla jsem se odtrhnout, byla jsem moc zvědavá, jak to nakonec skončí. Mohu doporučit

28.02.2017 4 z 5

Přítelkyně smrti Přítelkyně smrti Bernhard Aichner

Za mě moc dobrá kniha,četla se rychle,dobře a byla velmi poutavá. Zajímavý námět a jsem velmi zvědavá na pokračování. Už se velmi těším,až si druhý dil koupim

13.01.2017 4 z 5

Seznam tajných přání Seznam tajných přání Lori Nelson Spielman

Já si knihu můžu jenom pochválit. Opravdu dobře napsané,chvílemi jsem se smála,chvílemi plakala. Romantika,humor...co víc si ve špatném počasí přát :)

18.09.2016 5 z 5

Krycí jméno Verity Krycí jméno Verity Elizabeth Wein

Nádherná kniha. Ze zacatku to slo hůře číst,ale nakonec jsem se tak začetla,ze se neslo skoro odtrhnout. Takove přátelství,smutek-kdy jsem skoro nemohla číst,jak jsem brecela. Knihu doporučuji,za mě moc pekne :)

23.08.2016 4 z 5