claudiavas89 claudiavas89 komentáře u knih

Gorily v mlze Gorily v mlze Dian Fossey

Nelibilo se mi ze nechali mladata vsanc smrti po smrti otcu, myslim ze mohli se pokusit mladata zrekvirovat a pak mozna nabidnout jine skupine , nebo zoo, vzdy lepsi nez nechat zabit pristim vudcem stada

24.11.2023

Je tam prilis moc postav, plete se to

28.06.2023 4 z 5

Magické dítě Magické dítě Joseph Chilton Pearce

Na jedne strane pise o podpore cteni not v mladem veku-4 let, na druhé se stavi proti abstraktnu čteni , co by se mělo podle něj dit v 11 letech. Kniha mi přijde protiřečici si

05.03.2023 2 z 5

Víc bláta! Děti potřebují přírodu Víc bláta! Děti potřebují přírodu Andreas Weber

Prilis zdlouhave, necte se lehce

18.01.2023 1 z 5

Hitlerův Mein Kampf. Z bible německého nacionálního socialismu s komentářem Jiřího Hájka Hitlerův Mein Kampf. Z bible německého nacionálního socialismu s komentářem Jiřího Hájka Jiří Hájek

Z 800 str knihy udelat knihu na 200 i s komentarem

To abych precetla orginal...

28.11.2022

Proč jsou dánské děti šťastné Proč jsou dánské děti šťastné Jessica Joelle Alexander

Průmer, myslim že v česke literatuře jsou mnohe pojmy vic rozvedene i uváděne přiklady

28.11.2022 4 z 5

Koncept kontinua Koncept kontinua Jean Liedloff

Spiš mi dojde jako hodne teorie a malo myšlenek jak co uplatnit

07.11.2022 2 z 5

Hlavu mírně vzhůru, ženy! Hlavu mírně vzhůru, ženy! Milena Mikulková

Nelibila se mi a nebylo to moc motivačne

29.08.2022 1 z 5

Chůze - Cesta k bohatšímu životu Chůze - Cesta k bohatšímu životu Sholto Radford

Nazev bych zmenila na vedome prozivani

01.08.2022 2 z 5

Sága rodu Forsytů Sága rodu Forsytů John Galsworthy

Napinavy dej

29.07.2022 5 z 5

Kachorra Kachorra Francisco P. Pajaro

Utat knihu bez konce hrůza

11.07.2022 3 z 5

Robin Hood Robin Hood Howard Pyle

Četla jsem v orginalu a četlo se docela těžko nakolik bylo hodně anglickych vyrazu temeř neprelozitelnych

11.07.2022 2 z 5

Příběh dvou měst Příběh dvou měst Charles Dickens

Cetla jsem v orginalu ale čekala jsem něco jine

11.07.2022 3 z 5

Nevlastní sestra Nevlastní sestra Jennifer Donnelly

Užasne jsem si pri ni odechla a nechcela jsem prestat čist

11.07.2022 5 z 5

Jak přežít školku Jak přežít školku Hedvig Montgomery

Neodpovida nazev

06.06.2022 3 z 5

Jak z dětí vychovat šťastné dospělé Jak z dětí vychovat šťastné dospělé Cornelia Nitsch

Titul uplne jindě, něhodně zvolen

25.05.2022 3 z 5

Co vás stále ještě na Harvardu nenaučí Co vás stále ještě na Harvardu nenaučí Mark H. McCormack

Zastarale

14.05.2022 2 z 5

Co vás nenaučí na Harvardu Co vás nenaučí na Harvardu Mark H. McCormack

Trochu zastarale

11.05.2022

Výchova bez poražených Výchova bez poražených Thomas Gordon

Četla jse tĕžko, rozvlačne. Koncept jdem už četla i u jinych knih ktere se četli lip.

05.05.2022 3 z 5