Claryáš Claryáš komentáře u knih

Napůl ztracený Napůl ztracený Sally Green

Krásný příběh o významných vítězstvích a zároveň velkých duševních bojích, které na konci knihy a tedy i série překryly celý svět...
Poslední dvě knihy mají opravdu troufalá, ale skvělá zakončení!

23.04.2018 5 z 5

Chlapec v pruhovaném pyžamu Chlapec v pruhovaném pyžamu John Boyne

Už dlouho mě tak nezamrazilo....

05.10.2016 5 z 5

Zrcadlení Zrcadlení A.G. Howard (p)

Po přečtení si říkám jenom:"Bože,jak to jen mohla zvládnout?"Ale nejsem rozpolcená královna Říše divů, abych mohla skutečně pochopit. Kdo ještě váhá se sympatiemi vůči této trilogii, tak ať neváhá s přečtením.

30.05.2016 5 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Ikdyž u mě knihy s politickou tématikou mají úspěch pouze zřídka, Rudá královna mě zaujala téměř ihned. Dokonce mě sama nutí do přečtení pokračování a možná toužím po pomstě a spravedlnosti, kterou od něj očekávám. Opět plný počet hvězdiček a možná i za to, že se hrdinka dobrovolně nevrhá po hlavě vstříc smrti jako v Nástrojích smrti a nebo v Povstalecké trilogii, která dokonce zašla až tak daleko, že mi zlomila srdce.

15.05.2016

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Ikdyž tato kniha hodně lidí zklamala, pro mě je to "greenovka", kterou po řadě otevřených a smutných konců dočítám s úsměvem na rtech. Konec vnímám jako dvojité vítězství hlavního hrdiny a jako bonus jsem se u knihy hodně nasmála. Navíc jsem předpokládala vyvrcholení jako přes kopírák, a proto jsem byla Kateřinami příjemně překvapená. Za mě plný počet bodů.

19.04.2016 5 z 5

Příběh draků Příběh draků Rachel Hartman

Nějak jsem se nedokázala do knihy začíst...

05.04.2016

Jen jeden rok Jen jeden rok Gayle Forman

Po prvním díle jsem měla v hlavě spoustu otázek a ve druhém jsem našla uspokojivé odpovědi. Moc by mě sklamala jiná volba závěru, takže dojem z této série je skvělý :)

05.04.2016 5 z 5

Včelí lid Včelí lid Marcela Remeňová

Kniha mi přišla až moc dlouhá,přestože dlouhé knihy čtu ráda,a konec mě také moc neupoutal. I tak klobouk dolů,kvalitní série. :)

11.03.2016 5 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Přetrvává ve mě tíživé vědomí z konce knihy...dojem z této trilogie bude ve mě ještě dlouho zakořeněný v dobrém slova smyslu

02.02.2016 5 z 5