Cirila Cirila komentáře u knih

CirilaCirilaupravitdnes
Knihy / Ninja, Miko, Kaišó, Plovoucí město a Druhá kůže / se mi moc líbily,,
jen jsem nepochopila proč neuvedli v pořadí 3 díl s názvem v originále
The white ninja.
V českém třetím ,ale vydaném čtvrtém, jsou z tohoto dílu uvedeny vzpomínky
a já pořád marně uvažovala a hledala, proč mi to nic neříká. A proč o nich nic nevím.
A co vy máte stejný pocit?

21.11.2016 5 z 5

Pohřbeni na Soldafaru 1 Pohřbeni na Soldafaru 1 Jana Rečková

Rečková prostě nemá chybu pořád bude 100%.

Kniha prokletých Kniha prokletých Jana Rečková

Obvzlášť vydařená fantasy. Dodnes lituju že ji nemám ve své knihovničce.

Syndrom malé mořské víly Syndrom malé mořské víly Jana Rečková

Moc pěkná pohádka pro dospělé i větší děti. Bude se Vám líbit. Pokud ne dejte vědět.

Král je malý Král je malý Jana Rečková

Tato kniha mne zaujala svou neotřepaností a neopakovatelností a právem si zaslouží všechny body.

Cesta draka Cesta draka Chris Bradford

Pořád stejná a odhadnutelná jako 1.a2.díl. Ještě chybí 4 a světu by nic nechybělo.

18.02.2012 2 z 5

Cesta válečníka Cesta válečníka Chris Bradford

Knihy o Japonsku mám ráda , tahle je ale vyloženě pro děti. Jako dospělá jsem tu míchaninu od různých spisovatelů převzatou sice dočetla do konce, ale s tím že konec se dal docela dobře odhadnout předem.

18.02.2012 2 z 5

Šógun Šógun James Clavell

Miluju knihy o Japonsku a tahle byla první. L9bila se mi a chtěla jsem se Japonsky i naučit. Sešlo z toho, ale pořád doufám že se do Japonska jednou aspoň podívám.

18.02.2012 5 z 5

Pan Kaplan má třídu rád Pan Kaplan má třídu rád Leonard Q. Ross (p)

Bezva sranda. Nevhodná pro čtení v dopravních prostředcích. Lidi by si asi ťukali na hlavy, kdybyste se jim u knihy řehtali až byste se za břicha popadali.

Kočovná nevěstka Kočovná nevěstka Iny Lorentz

Moc pěkně a napínavě psaný příběh, který se líbil i mému příteli.

18.02.2012 4 z 5

Tvář strachu Tvář strachu Dean Koontz

Další z mých oblíbených koontzovek. Běhal mi mráz po zádech a kdo jste ještě neviděli film, vřele doporučuju. BOMBA

Chladný plamen Chladný plamen Dean Koontz

Chladný plamen byla jedna z prvních knih od Koontze kterou jsem přečetla a musím říct, že od té doby na Koontze nedám dopustit a mám všechny jeho knihy u nás v ČR vydané. Což asi mluví samo za sebe.