ChocoKiller ChocoKiller komentáře u knih

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Kniha se mi moc líbila. Uznávám že příběh je dost podobný Papírovým městům, ale vzhledem k tomu že Aljaška byla napsána dřív než Města, nemám důvod za to odebírat hvězdičky jí, ale spíš Městům.

24.08.2015 5 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Kniha se mi moc líbila. Je plná akce a překvapení, začíná to pomstou a končí cestou do papírového města. Ta se mi líbila ze všeho nejvíc. Poslední hvězdičku odebírám za konec. Nešlo by ani tak o to že by se mi nelíbil, prostě mi v něm chybělo něco co nedokážu popsat.

03.08.2015 4 z 5

Nekonečno vítá ohleduplné řidiče Nekonečno vítá ohleduplné řidiče Rob Grant

Je mi opravdu moc líto že dávám této knize pouze 3 hvězdičky, a to hlavně proto že jsem ji ještě nedočetla. Ale já jsem se prostě nemohla donutit to dočíst. Červeného trpaslíka jsem se rozhodla si přečíst hlavně proto, že spousta lidí z mého okolí mi říkala že je to skvělá a vtipná kniha, a pořád to srovnávali se "Stopařovým průvodcem po galaxii", což je jedna z mích nejoblíbenějších knih (všechny).
No, skvělá kniha to možná je, ale ne pro mě. Doufám že si to jednou dočtu, nerada nechávám knihy nedočtené.

21.07.2015 3 z 5

Ten, kdo stojí v koutě Ten, kdo stojí v koutě Stephen Chbosky

Vyjímečná kniha. Vlastně bych řekla že je moje nejoblibenější. A proč? Protože jsem ji četla naposledy.

20.06.2015 5 z 5

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

Zajímalo by mě, kolikati lidem došlo že to na obálce není sníh. :D

04.05.2015 5 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Skvělá kniha. Nesbo píše pořád líp a líp a já se nemohu dočkat až se mi do rukou dostane další díl.

17.04.2015 5 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Kniha je skvělá, stejně jako všechny předchozí. Ale to že zabili "toho policistu" byla trochu podpásovka. :( V tomhle díle se toho vlastně tak obecně docela dost změnilo.

21.01.2015 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Kniha se mi moc líbila. Musím sice uznat že ze začátku je trochu nudná, takže trvá nějakou dobu než se do ní člověk začte, ale ve chvíli kdy se to podaří stojí kniha opravdu za to. Rozhodně mám v úmyslu přečíst si i další.

24.08.2014 5 z 5

Mumie se vrací Mumie se vrací Max Allan Collins

Nic extra.

16.08.2014 2 z 5

Stepfordské paničky Stepfordské paničky Ira Levin

Kniha je skvělá, ale hodně mě překvapilo že má úplně jiný konec než ve filmu.

16.08.2014 4 z 5

Zaslaná pošta Zaslaná pošta Terry Pratchett

Báječně jsem se bavila, stejně jako u všech Pratchettových knih.

15.08.2014 5 z 5

Nekonečný příběh Nekonečný příběh Michael Ende

Skvělá kniha, doufala jsem že nikdy neskončí!

15.08.2014 5 z 5

Dobrá znamení Dobrá znamení Terry Pratchett