CHezunka CHezunka komentáře u knih

Báječné nakupování o líbánkách Báječné nakupování o líbánkách Madeleine Wickham

Trochu slabší než předchozí kniha, ale i tak se dobře četla a byla vtipná

17.02.2019 4 z 5

Dokážete udržet tajemství? Dokážete udržet tajemství? Sophie Kinsella (p)

Skvělá a vtipná

17.02.2019

Báječný svět shopaholiků Báječný svět shopaholiků Madeleine Wickham

Vtipná kniha, hezky napsaná.

17.02.2019 5 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Tuto knihu hodnotím spíš za překrásnou ilustraci a styl obalu a stránek. Jinak mi přijde, že pokud nemluví o dětech, nemá vlastně co říct a nic vtipného ji nenapadá o čem by mohla vlastně psát. Zároveň toho co "napsala" je v knize tak požehnaně málo, že i kdybych vzala zpětně svůj denicek že školy, tak jeden můj den by obsahoval asi stejně, jako její kniha dohromady.

17.02.2019 1 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Naprosto úžasná kniha, zhltla jsem ji za jeden den. Byla jsem překvapená, jak autor dokázal neustále vymyslet dej tak, aby se něco dělo a nutili to přečíst každou stránku. Naprosto doporučuji.

07.01.2019 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Byla jsem velmi spokojená, přesně to co jsem od knihy očekávala, jsem dostala :-) napínavé, hezky napsané.

12.12.2018 5 z 5

Žena, po které se slehla zem Žena, po které se slehla zem Lone Theils

Opravdu senzační detektivka. Příběh dokáže pohltit a ztrhnout a člověk se ani chvilku nenudi. Tato spisovatelka má skvělý styl psaní, který nutí člověka se od knihy jen tak neodtrhnout, což už mě nadchlo v předchozí knize. Velmi doporučuji.

06.07.2018 5 z 5

Román pro muže Román pro muže Michal Viewegh

Tato kniha byla pro mě velkým zklamáním a zároveň první zkušenost s tímto spisovatelem. Byla přehnaně sprostá. Když se začlo mluvit o zfilmování , nevěřila jsem, ale je to snad poprvé, co mohu říct, že film je milionkrat lepší než kniha.

02.07.2018

Němá dívka Němá dívka Hans Rosenfeldt (p)

Opravdu skvělý příběh

02.07.2018 5 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Nevím proč, ale tenhle styl psaní autorky mi nesedí, oproti knize babovky, která byla úplně o ničem a ztrátou času, tohle vypadalo jako zajímavý příběh, ale už jsem v polovině cítila zbytecne natahování, hodně se opakující styl mluvy u postav a přestalo mě to bavit uplne.

02.07.2018 2 z 5

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Naprosto fantastický příběh, který má skvělý spád, člověk se ani chvíli nenudi a je napjatý do poslední chvíle.

02.07.2018 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Tato kniha pro mě byla naprostým zklamáním, celou dobu mi to přišlo jen negativní a jako vysavač dobré nálady, ale čekala jsem i nějaký závěr, něco, cokoli a nic moc, teď mám autorcinu další knihu, tak doufám, že šlapla vedle jen zde.

04.06.2018 odpad!

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Nejdříve jsem si myslela, že hned znám konec, ale vždycky přišlo nějaké překvapení, kdy jsem si říkala- aha :-) že začátku mi to přišla nuda, ale nakonec to bylo fajn cteni

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Možná jsem čekala něco více, příběh mi byl od začátku jasný, jak skončí ale i tak to bylo hezky napsáno, jak už autorka umí.

Jan Kraus: Můj soukromý buzynes Jan Kraus: Můj soukromý buzynes Jan Kraus

Pokud máte rádi Jana Krause, tak tato kniha vůbec nezklame, jeho fantastický styl nadsázky a humoru. Kniha se četla jedním dechem, dost jsem se zasmála.

14.05.2018 5 z 5

Lékárník z Osvětimi – Dosud nevyřčený příběh Victora Capesia Lékárník z Osvětimi – Dosud nevyřčený příběh Victora Capesia Patricia Posner

Byla jsem velmi zvědavá na zpracování a je to velmi čtivé.

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

skvělá kniha, jak už Kepler má ve zvyku, opět prvotřídní

11.10.2017 5 z 5

Vdova Vdova Fiona Barton

kniha určitě nebyla špatná, rozhodně to nepatří mezi buhvíjaké zápletky a intriky a nevím co všechno, ale na svůj popis sedí dobře, hezky se čte a je skvěle chronologicky seřazená.

11.10.2017 4 z 5

Černooké Zuzany Černooké Zuzany Julia Heaberlin

kniha byla pro mě napínavá až do naprostého konce a moc se mi líbila :-)

11.10.2017 5 z 5

Poslední Poslední Alexandra Oliva

První kniha po dlouhé době, co mě zklamala. První polovinu knihy čtete jedním dechem a zbytek naprosté zklamání.

07.10.2017 3 z 5