CHB-SPQR CHB-SPQR komentáře u knih

Krev polobohů Krev polobohů Rick Riordan

Jo, jo ta knížka je fakticky dobrá- Piper: Héro -Jason: Juno -Ann:Kdokoliv

12.02.2015

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

nevím proč lidé tuhle knížku hodnotí tak záporně! mně se hrozně líbila a nevím čím to asi to tedy není pro milovníky seriálu, ale pro čtenáře jako jsem já je to uspokojivé. Často se mně ptají jestli se mi knížka líbila a ano líbila, protože si nedám nic rozmluvit od lidí, které neznám a nevím jestli je to jejich tip knížek - ať je nečtou. Nenechte se odrazovat těmito zápornými komentáři a přečtěte si knihu - hlavně ti kteří mají rádi upíří ságy a fantasy knížky :)

02.08.2014 4 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Úžasná kniha. Škoda, že není pokračování se 100% jistotou bych si ho přečetla!!!

25.07.2014 5 z 5

Drakie Drakie Sophie Jordan

Ta knížka je faktycky úžasná

07.07.2014 5 z 5

Rudá pyramida Rudá pyramida Rick Riordan

Váhala jsem, jestli knihu přečíst nebo ne, ale Rick je můj oblíbený spisovatel a ta kniha o tom je vypovídá... Obě postavy jsem si zamilovala stejně jako postavy Percyho Jacksona a tak se těším až se mi dostane do rukou 2. díl... :))))

04.07.2014 5 z 5

Experiment s Andílkou Experiment s Andílkou James Patterson

Naprosto úžasná knížka!!!!! Hrozně moc bych chtěla druhý díl jenomže...... no víte on není snad nikde kromě manga vydán. Ach jo :(
No jde se číst v angličtině!

07.06.2014 5 z 5

Crescendo Crescendo Becca Fitzpatrick

Je to celá úžasná série i když sem je četla ve formátu pdf kniha má svoje vlastní zvláštnosti a kouzla. Moc se mi líbila... :)

Ticho Ticho Becca Fitzpatrick

Tenhle díl dokázal to že k sobě prostě patří!!

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Dobrá knížka pro teen. Zábavná a fantasy tak akorát pro mě!!!

Dokonalý pár Dokonalý pár Ally Condie

Kniha není můj typ, ale nechci nikoho odrazovat, protože kdo má tenhle typ knížek rád, bude z ní nadšen!!!

05.05.2014 3 z 5

Finále Finále Becca Fitzpatrick

Dobrá knížky, která pobaví!!!

03.05.2014 4 z 5

Rakve lásky Rakve lásky Ellen Schreiber

dobrá knížka, kterou jsem dostala od kamarádky!!

22.04.2014

Počátek Počátek Ellen Schreiber

snadné 'zabití' času při odpoledni. Dobrý :)

22.04.2014

Divergence Divergence Veronica Roth

Je to nejen pro milovníky DIVERGENCE (pls shlédnout, moje tvorba) :) https://www.youtube.com/watch?v=Zwm9LRSm_UQ pište mi prosím co bych měla tvořit dál..

20.04.2014 5 z 5

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Skvělá knížka, četla jsem ji na doporučení a nelituju stráveného času nad ní!!! :)

19.04.2014 3 z 5

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Já jsem se do toho dostala na dvakrát, ale je to moc super knížka

07.04.2014 5 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Je rozhodně lepší než film, ale ten byl tak pěknej!

07.04.2014 4 z 5

Hádův chrám Hádův chrám Rick Riordan

Moc pěkná knížka. Rick opět nezklamal!

27.03.2014 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

super příběh

19.03.2014 5 z 5

Moc se těším až si tuhle knížku přečtu!!! Kamarád jí četl 3x a moc se mu líbila, kdyby měl více času rád by ji přečetl ještě několikrát!!

18.03.2014