Charlies Charlies komentáře u knih

Na jedné vlně Na jedné vlně Jenn Bennett

Jsem nadšená! Bylo to tak milý a sladký! Úplně jsem se u toho chvilkama rozplývala..

P.S. Chtěla bych jen říct těm, kteří třeba u této knížky váhají stejně jako já, jestli si ji přečíst, protože už jim pár let není -náct.. Pokud jste podobně romantická duše jako já, určitě se na ni vrhněte! Tahle stojí za to!

20.06.2021 5 z 5

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Tak z toho konce jsem vážně roztála!!

02.05.2021 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Jsem z toho celkem vyřízená!

04.06.2020 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Klišé, klasika... Ale záleží, jak se to podá!
Tohle mě bavilo!! :)

01.06.2020 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Už po přečtení prvních pár vět je mi jasné, že si příběh opět zamiluji.
Začátek originální, vtipný. Potom mě dlouho bolí u srdce. Když jsem četla Grahamovy dopisy, neubránila jsem se slzám.
Nádherný příběh! Dává mi naději, že jednou budu taky tolik milovat, že potkám svého Grahama.
Colleen, s každou Tvou další knihou, kterou přečtu, Tě mám raději a obdivuji Tě ještě víc!

27.10.2019 5 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

No dobře, fotbal má něco do sebe!
Byl to krásnej příběh! 5/5

31.07.2019 5 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Colleen, opět dokonalé! S Merit jsem prožívala každou sekundu jejího příběhu. Byly chvíle, kdy se mi na tváři usadil pobavený výraz, chvíle, kdy se mi zpomalil srdeční tep a já netušila, co dál, a nakonec, při čtení posledních stránek, to byly chvíle, kdy se mi na rtech usídlil vítězoslavný připitomělý úsměv a zažívala jsem už jen pocit euforie.
Děkuju!

18.05.2019 5 z 5

První První Kiera Cass

Vážně se to pěkně četlo, ale opravdu tomu chybělo nějaké to větší drámo, hloubka (až na ten konec). Možná jsem i do jisté míry ovlivněná trilogií Letopisy pozůstalých, kterou jsem dočetla těsně předtím, něž jsem se vrhla na příběh Americy.
Celkem úsměvné bylo, že celou dobu naháněl spíše Maxon Americu. Nemělo to být spíš naopak? :D

05.05.2019 4 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Povedené!
Vypíchla bych výšlapy a "Not broken, just scratched."

23.01.2019 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Moje třetí knížka od Colleen. A možná i kniha, která se mě doposud nejvíce dotkla, něco ve mně zanechala.
V tomto žánru je typické, že si většinou alespoň jedna z hlavních postav nese z minulosti nějaké břemeno, kterého se nemůže zbavit, které ovlivňuje její chování a od toho se potom odvíjí zápletka příběhu. Ač mě taková břemena v ostatních knihách vždy rozesmutní, nedostanou se mi pod kůži tak, jako ta, která nám popisuje Colleen.
Její příběhy mi připadají tak reálné! Donutí mě se nad spoustou věcí opravdu zamyslet!

20.01.2019 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Jsem nadšená! Takhle si představuji milý, nenáročný, čtivý, romantický příběh, který mě na pár chvil vytrhne z reality a vykouzlí mi úsměv na tváři.

17.04.2018 5 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

V knize se dle mého neděje nic moc zajímavého. V podstatě se tu jen seznamujeme s Klubem králů a téměř nic se o nich nedovídáme, zvrat přichází až na samotném konci. Také se mi občas příčilo chování Madison.
Ale i přes to mě vlastně Stříbrná labuť opravdu zaujala, jsem zvědavá, jak se bude příběh dál vyvíjet a doufám, že druhý díl, na který se už těším, odkryje mnohem víc!

15.04.2018 4 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Autorky nám opět naservírovaly další parádní kousek ze své dílničky.
Postavy si nejde nezamilovat. Především bych ale chtěla vypíchnout naprosto brutální a situaci vždy skvěle a přesně vystihující přirovnání, kterých je v knize opravdu ranec a dle mého názoru parádně podtrhují humor a čtivost celé knihy. A také bych chtěla pochválit překladatelku, jelikož si myslím, že i ona je z části zodpovědná za celkový dojem.
Takže kdo ještě nečetl... Směle do toho!

26.02.2018 5 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Musím se přiznat, že přibližně v polovině knihy můj zájem rychle otáčet stránky malinko uvadal. Potom jsem se ale znovu chytla a ... Dočteno! A líbilo!
#loveEaston&Wade

30.01.2018 5 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Myslím si, že pro autory, kteří píší série knih, musí být velmi těžké a zároveň velká výzva, udržet si čtenáře a laťku, kterou si nastavili právě prvním dílem série. Já osobně jsem už celkem rozmlsaná a málokdy dočtu všechny další díly takových knižních sérií (ale u nich se většinou mění hlavní postavy, což vlastně není tento případ, zde stále hltáme příběh Elly a Reeda).
Chci tedy říct, že spisovatelky v tomto případě udržely laťku zhruba stejně vysoko, jako byla u Papírové princezny! Pravdou sice je, že Prince jsem četla o nějaký ten den déle, ale stejně to šlo zase ráz na ráz! A na Palác jsem navnaděná perfektně!

04.01.2018 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Jedna z mých nejoblíbenějších!

20.12.2017 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Jedním dechem! A na konci jsem málem dostala infarkt!

19.12.2017 5 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Teda páni!
Tak tohle bylo Něco!
Zpočátku jsem se domnívala, že to bude další z těch prostoduchých erotických románů, kde je vám dějová linka celé knihy naprosto jasná: holka potká kluka, mají spolu jen sex, ovšem později se z toho začne klubat něco víc, on to popírá, raní její city, velký zvrat, ale nakonec vše dobře dopadne...
Mýlila jsem se! Sice je fakt, že tahle kniha to v podstatě obsahuje také, ovšem všechno není zdaleka tak prosté a zřejmé. Tento román nepostrádá to správné kouzlo, vtip a šarm! Není to především samá sexuální scéna za scénou (jako například v případě - již v předchozím komentáři zmíněného - Božského bastarda, kdy už máte pocit, že si raději můžete jít pustit porno na internetu (ikdyž něco do sebe ta kniha taky měla)). Popis sexu je v tomto případě zpestřením a správným okořeněním celé knihy.
Musím ale uznat, že Jakeovo chování bylo občas více než hrubé a ty jeho vulgarity...
Nicméně všechno do sebe náramně zapadalo a nechyběly okamžiky překvapení!

P.S. A epilog byl opravdu sladký!

24.11.2017 5 z 5