čertina čertina komentáře u knih

Mé srdce pohřběte u Wounded Knee Mé srdce pohřběte u Wounded Knee Dee Alexander Brown

To je moje srdcovka, mám ji celá léta v knihovně na předním místě.

28.05.2019 5 z 5

Oliver - Kocour, který zachránil Vánoce Oliver - Kocour, který zachránil Vánoce Sheila Norton

Úplně nejlepší knížka pro milovníky koček.

01.07.2018 5 z 5

Svět poté Svět poté Susan Ee

Doufám,že se Penryn bude líbit i mé čtrnáctileté vnučce tolik,jako se líbila babičce.

12.07.2016 4 z 5

Dům duchů Dům duchů Isabel Allende

Kniha se čte sama,na takové čtení se jen tak nezapomíná.Škoda,že jsem o ní nevěděla dříve,seženu další knihy od této autorky.

02.07.2016 5 z 5

Vlci Vlci František Kotleta (p)

Můj první Kotleta.Knížka útlá,rychle přečtená a moc si mi líbila.Určitě si seženu celé bratrstvo krve!

29.05.2016 4 z 5

První podezření První podezření Helene Tursten

Dobré čtení.Správná detektivka pro ženy.

05.04.2016 4 z 5

Pozdní pokání Pozdní pokání Viktor Arnar Ingólfsson

Knížka se mi líbila,pěkné počtení i na ta zapeklitá jména si čtenář zvykne.

10.03.2016 4 z 5

Poslední batalion Poslední batalion František Niedl

Skvělá kniha,moje druhá od Niedla.A ještě srdeční záležitost.Mám doma dědečkovo deníky z první světový.A ten konec ke Kouteckému jaksi patřil.

05.08.2015 5 z 5

Čekání na kocoura Čekání na kocoura Michaela Klevisová

Milá knížka,pro kočkaře pohlazení po duši.

21.06.2015 5 z 5

Oněgin byl Rusák Oněgin byl Rusák Irena Dousková

Hrdého Budžese jsem nečetla.Z Oněgina jsem nadšená a je mi líto,že už jsem ji dočetla,

26.04.2015 5 z 5

Čtyřicet dnů Čtyřicet dnů Franz Werfel

Dnes je stoleté výročí počátku genocidy Arménů.Knihu jsem četla před mnoha lety a nedá se na ní zapomenout,Obrovský zážitek.Začnu ji číst napodruhé.

24.04.2015 5 z 5

Džihád!: Tajná válka v Afghánistánu Džihád!: Tajná válka v Afghánistánu Carew Tom

Určitě stojí za přečtení! Dívím se,že jí tu skoro nikdo nečetl. Mám jí půjčenou z knihovny a je hodně čtená a chudák i slepovaná.Téma pro dnešní dobu dost živé.

05.04.2015 4 z 5

Co tu kvete? Co tu kvete? Dietmar Aichele

Podle tohoto průvodce dokážete opravdu určit vše co u nás kvete.Doporučuji všem milovníkům naší květeny!

04.03.2015

Po strništi bos Po strništi bos Zdeněk Svěrák

Příjemné pohodové čtení,milé pro duši,i když ze špatné doby.

18.01.2015 2 z 5

Do kopce i z vršku Do kopce i z vršku Renata Čechová

Obyčejná nuda o obyčejných lidech,Opravdu droboučká zápletka a humoru nepatrná špetička.

15.01.2015 1 z 5

Kocour Bob Kocour Bob James Bowen

Moc pěkné čtení a nejen pro milovníky koček,zvláště těch zrzavých !!Bob určitě stojí za přečtení i za shlédnutí na Youtube.

27.12.2014 5 z 5

Šumavská dramata Šumavská dramata Karel Klostermann

knížka se čte hezky,i když je to většinou smutné čtení.

08.11.2014 4 z 5

Krvavé diamanty Krvavé diamanty Philip Kerr

Co dodat,Phil Marlowe v Berlíně,jen doba sakra jiná.

13.10.2014 5 z 5

I města mají duši I města mají duši Milena Holcová

Tak jsem si připadala,že cestuji s paní Holcovou a všechna ta města jsem s ní navštívila.Tak je to živé !

23.09.2014 5 z 5

Záhada zlaté štoly Záhada zlaté štoly Vlastimil Vondruška

Napínavé čtení od kterého se nelze odtrhnout.Autor opět nezklamal.

09.09.2014 4 z 5