celoushek celoushek komentáře u knih

Šepot mrtvých Šepot mrtvých Amo Jones

Tak za nekoho brak za me luxusni cteni!! Me se napad na dej hrozne libil, jsem zvedava jak to bude pokracovat a jsem stastna ze bude dalsi dil :) za necelych 5 dni precteny vsechny dily, nemohla jsem se odtrhnout. A co se tyce erotickych a nasilnickych scen tak za me 1* :) I love it :))

04.03.2019 5 z 5

Můj život u sousedů Můj život u sousedů Huntley Fitzpatrick

Naprosto uzasna oddechova knizka :-)

26.02.2019 5 z 5

Zakázané ovoce Zakázané ovoce Jojo Moyes

Po docteni tehle knihy jsem byla dost zklamana a nastvana. Cekala jsem v lepsi konec, kdy da Lottie prednost sve prave lasce :( Celii bych zaskrtila, svini proradnou :D tehotna nejspis byla ale myslim si ze jak pak byl uryvek o ni kdy je v nemocnici tak nejspis potratila? No znovu bych si ji neprecetla, kdybych to vedela ani si ji nekoupim :-/

13.02.2019 3 z 5

Zúčtování Zúčtování Alma Katsu

Proc neni v CR vydany 3 dil? Vim ze existuje ale neni tu k sehnani :-/

13.09.2018 5 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Super kniha, přečtena za jeden den, o hodně lepší než ta jednička. určitě si ji přečtu znovu. Ten námět na příběh se mi hodně líbil :))

03.01.2018 5 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

Všechny 4 díly byli dokonalé, úžasné čtení od kterého jsem se nemohla odtrhnout. Ale jak tu slečny píšou, též mi hodně vadilo že měli dlouhé odloučení od sebe, 2 roky to jako vážně? A za ty dva roky se viděli jen 6x? Najednou se na svatbě Landona dají dohromady a Tessa si ho najednou chce vzít? To jí to jako nemohlo docvaknout už dávno?! :/ Úplně jsem litovala Hardina jak na ní musel tak dlouho čekat, mě by to asi urvalo srdce a šla skočit z mostu. Každopádně konec krásný, ale vadilo mi to přeskakování, za 1 rok potom opět za 1 rok... Knížka byla oproti předchozím dost tenká, klidně to autorka mohla natáhnout. Dočetla jsem to před 2 dny a stále na to myslím, úplně mě příběh pohltil a je mi smutno s toho že už jsem se s nimi musela rozloučit :( Každému dílu jsem dala 5* a dávám to na místo mích top knih :))

11.08.2017 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Třetí dil prelozeny do češtiny by mel byt na podzim :)

22.07.2017 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Naprosto luxusní knížka, s prvním dílem se nedá srovnat! Pri pasáži kde byli v horské chate a Rhys ji to vse vyklopil tak jsem chvílemi zapomněla dýchat :D no a ten konec, to jsem vubec necekala :) a za me osobne, eroticka scena nemela chybu!!nemuzu se dočkat třetího dilu :(

20.07.2017 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Moje srdcovka :)

25.06.2017 5 z 5

Pád Pád Maya Banks

Dnes jsem dočetla, sfoukla jsem ji za jeden den :) nedalo se odtrhnout :D super kniha!

25.06.2017 5 z 5