caroline7390 caroline7390 komentáře u knih

Šelma Šelma Andrew Mayne

Nečekala jsem to ale nakonec to byla jedna z mála knih, do kterých jsem se začetla hned v první kapitole. Zajímavá kniha, po dlouhé době pro mě osobně něco nového. Nepovažuji za klasický thriller. Což potěšilo po dlouhé době. Určitě doporučuji.

17.03.2019 5 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Krásné povídky

19.02.2019 5 z 5

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Skvělá kniha. Bavila mě od začátku až do konce. Ke konci jsem knihu nedokázala odložit a dočetla ji během jednoho dopoledne. Jedině, co bych mohla vytknout je vyprávění Isly v první polovině knihy. Tyhle části mě bavily o trochu méně. Ale určitě doporučuji :-)

19.02.2019 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Skvělá kniha, hned jak jsem ji začala číst, tak jsem se od ní nedokázala odtrhnout. Jediné, co mě mrzelo je to, že je poměrně krátká. Měla jsem ji přečtenou za jeden večer. Ale je skvělá

26.11.2018 5 z 5

Teď mlč Teď mlč Emily Elgar

Pravdou je, že chvíli trvalo, než se to rozjelo. Ale myslím, že to stálo za to. Určitě. V momentě, kdy už se začalo něco tušit jsem knihu nedokázala odložit. Druhá polovina knihy přečtená za jeden večer. Poprvé jsem se u knihy málem rozbrečela. A nikdy jsem nezažila takové zklamání z osudu postavy. Velice jsem si Franka oblíbila. Ještě než jsem se za knihu vzala jsem si bohužel přečetla recenze tady a málem jsem si to rozmyslela. Jsem ráda, že nerozmyslela.

28.09.2018 5 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Na tuto knihu bych snad ani nenarazila nebýt seriálu, který se začal vysílat. Jenom náhodou jsem zjistila, že je seriál natočený na základě knihy a ještě ke všemu od autorky, která napsala Zmizelá. Díky tomu jsem se rozhodla nejdříve přečíst knihu a až poté dále sledovat seriál. A jsem za toto rozhodnutí ráda, přeci jen dávám přednost knihám před filmy a seriály. Skvělá kniha se skvělým dějem. Ale pravdou je, že ten konec a rozuzlení mi přislo trochu uspěchané. Je pravda, že aspon to tedy bylo nečekané. Nebo aspon z poloviny. A určitě bych dala přednost více propracovanému konci ale i přesto mě kniha nadchla a nedokázala jsem se od ní odtrhnout až do samotného konce.

16.07.2018 4 z 5

U této knihy jsem se řídila tím, že je to ze světa HP. Nejdřív jsem tedy koupila a až potom jsem zjištovala o co přesně jde. Je pravda, že jsem si chviku musela zvykat na "divadelní hru" a očekávala jsem od toho více ale určitě bylo skvělé se opět vžít do tohoto světa.

16.07.2018 3 z 5

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Za mě super

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Bylo to fajn

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Ve věku, ve kterém jsem knihu četla to bylo skvělé počtení.

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Ale jo, ve věku, ve kterém jsem tuto knihu četla to byla paráda. Ale nedokážu si sebe u této knihy představit v daný moment.

16.07.2018 3 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Skvělá kniha. Jsem ráda, že jsem si v tomto případě nejdříve přečetla knihu a až potom viděla film. Opět se potvrdilo, že jsou knihy mnohem lepší.

16.07.2018 5 z 5

Nic víc než jen dokonalost.

HP je prostě srdcovka

16.07.2018 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Tuto knihu mi tatínek pořídil ještě když jsem byla malá (nebo aspon znatelně mladší než ted) abych během nemoci měla co číst a samozřejmě jako milovnice Harrypo Pottera jsem ji musela mít hned, jak byla v obchodech. Díky této knize jsem během chvilky byla opět "nemocná" jen abych si to nechození do školy protáhla o pár dní navíc a mohla ji na jeden zátah přečíst. Četla jsem ji od rána až do večera, bylo těžké mě dokonce přesvědčit si aspon udělat přestávku na jídlo. Za mě je tato kniha SKVĚLÁ, ÚŽASNÁ, DOKONALÁ.

16.07.2018 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

K HP není třeba nic psát :)

16.07.2018 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Miluji :)

16.07.2018 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Srdcovka

Maestra Maestra L.S. Hilton

Překvapilo mě hodnocení. Ze zvědavosti jsem se chtěla podívat na žebříček nejhůře hodnocených knih a tato mě vážně překvapila. Je pravda, že kniha se hůře četla díky odbornosti co se týče umění ale to bylo jediné, co bych té knize mohla vytknout.