caroline7390

ŠelmaŠelmaAndrew Mayne

Nečekala jsem to ale nakonec to byla jedna z mála knih, do kterých jsem se začetla hned v první kapitole. Zajímavá kniha, po dlouhé době pro mě osobně něco nového. Nepovažuji za klasický thriller. Což potěšilo po dlouhé době. Určitě doporučuji.

17.03.2019

Bajky barda BeedlehoBajky barda BeedlehoJ. K. Rowling (pseudonym)

Krásné povídky

19.02.2019

Stíny nad zálivemStíny nad zálivemLucy Clarke

Skvělá kniha. Bavila mě od začátku až do konce. Ke konci jsem knihu nedokázala odložit a dočetla ji během jednoho dopoledne. Jedině, co bych mohla vytknout je vyprávění Isly v první polovině knihy. Tyhle části mě bavily o trochu méně. Ale určitě doporučuji :-)

19.02.2019

Není únikuNení únikuTaylor Adams

Skvělá kniha, hned jak jsem ji začala číst, tak jsem se od ní nedokázala odtrhnout. Jediné, co mě mrzelo je to, že je poměrně krátká. Měla jsem ji přečtenou za jeden večer. Ale je skvělá

26.11.2018

Teď mlčTeď mlčEmily Elgar

Pravdou je, že chvíli trvalo, než se to rozjelo. Ale myslím, že to stálo za to. Určitě. V momentě, kdy už se začalo něco tušit jsem knihu nedokázala odložit. Druhá polovina knihy přečtená za jeden večer. Poprvé jsem se u knihy málem rozbrečela. A nikdy jsem nezažila takové zklamání z osudu postavy. Velice jsem si Franka oblíbila. Ještě než jsem se za knihu vzala jsem si bohužel přečetla recenze tady a málem jsem si to rozmyslela. Jsem ráda, že nerozmyslela.

28.09.2018

Ostré předmětyOstré předmětyGillian Flynn

Na tuto knihu bych snad ani nenarazila nebýt seriálu, který se začal vysílat. Jenom náhodou jsem zjistila, že je seriál natočený na základě knihy a ještě ke všemu od autorky, která napsala Zmizelá. Díky tomu jsem se rozhodla nejdříve přečíst knihu a až poté dále sledovat seriál. A jsem za toto rozhodnutí ráda, přeci jen dávám přednost knihám před filmy a seriály. Skvělá kniha se skvělým dějem. Ale pravdou je, že ten konec a rozuzlení mi přislo trochu uspěchané. Je pravda, že aspon to tedy bylo nečekané. Nebo aspon z poloviny. A určitě bych dala přednost více propracovanému konci ale i přesto mě kniha nadchla a nedokázala jsem se od ní odtrhnout až do samotného konce.

Harry Potter a prokleté dítěHarry Potter a prokleté dítěJack Thorne

U této knihy jsem se řídila tím, že je to ze světa HP. Nejdřív jsem tedy koupila a až potom jsem zjištovala o co přesně jde. Je pravda, že jsem si chviku musela zvykat na "divadelní hru" a očekávala jsem od toho více ale určitě bylo skvělé se opět vžít do tohoto světa.

ZatměníZatměníStephenie Meyer

Za mě super

RozbřeskRozbřeskStephenie Meyer

Bylo to fajn

Nový měsícNový měsícStephenie Meyer

Ve věku, ve kterém jsem knihu četla to bylo skvělé počtení.

StmíváníStmíváníStephenie Meyer

Ale jo, ve věku, ve kterém jsem tuto knihu četla to byla paráda. Ale nedokážu si sebe u této knihy představit v daný moment.

16.07.2018

Dívka ve vlakuDívka ve vlakuPaula Hawkins

Skvělá kniha. Jsem ráda, že jsem si v tomto případě nejdříve přečetla knihu a až potom viděla film. Opět se potvrdilo, že jsou knihy mnohem lepší.

16.07.2018

Harry Potter a princ dvojí krveHarry Potter a princ dvojí krveJ. K. Rowling (pseudonym)

Nic víc než jen dokonalost.

16.07.2018

Harry Potter a vězeň z AzkabanuHarry Potter a vězeň z AzkabanuJ. K. Rowling (pseudonym)

HP je prostě srdcovka

16.07.2018

Harry Potter a Relikvie smrtiHarry Potter a Relikvie smrtiJ. K. Rowling (pseudonym)

Tuto knihu mi tatínek pořídil ještě když jsem byla malá (nebo aspon znatelně mladší než ted) abych během nemoci měla co číst a samozřejmě jako milovnice Harrypo Pottera jsem ji musela mít hned, jak byla v obchodech. Díky této knize jsem během chvilky byla opět "nemocná" jen abych si to nechození do školy protáhla o pár dní navíc a mohla ji na jeden zátah přečíst. Četla jsem ji od rána až do večera, bylo těžké mě dokonce přesvědčit si aspon udělat přestávku na jídlo. Za mě je tato kniha SKVĚLÁ, ÚŽASNÁ, DOKONALÁ.

16.07.2018

Harry Potter a Fénixův řádHarry Potter a Fénixův řádJ. K. Rowling (pseudonym)

K HP není třeba nic psát :)

16.07.2018

Harry Potter a Ohnivý pohárHarry Potter a Ohnivý pohárJ. K. Rowling (pseudonym)

Miluji :)

16.07.2018

Harry Potter a Tajemná komnataHarry Potter a Tajemná komnataJ. K. Rowling (pseudonym)

Srdcovka

MaestraMaestraL.S. Hilton

Překvapilo mě hodnocení. Ze zvědavosti jsem se chtěla podívat na žebříček nejhůře hodnocených knih a tato mě vážně překvapila. Je pravda, že kniha se hůře četla díky odbornosti co se týče umění ale to bylo jediné, co bych té knize mohla vytknout.