Caroline11 Caroline11 komentáře u knih

Znásilněná Znásilněná Joanna Connors

Knížka mě velice zaujala, člověk pronikne trochu do stavu znásilněné ženy, a do jejího života po něm.

16.05.2019 5 z 5

Moučníky, které se vždy povedou Moučníky, které se vždy povedou Alena Doležalová

Super kuchařka. Peču podle ní své první moučníky a rodina si je nemůže vynachválit

03.01.2018 4 z 5

Calendar Girl 3 - Červenec, Srpen, Září Calendar Girl 3 - Červenec, Srpen, Září Audrey Carlan

Mám jiný názor než většina :) Nejvíce se mi líbil první díl a tento je také dobrý jen pro mě ne nejlepší. Je tam nečekaný zvrat, který dělá knihu zajímavou ale posunuje jí dál od prvních dvou dílů. Ale každopádně se těším i na poslední díl, kdy se dovím jaký celý ten rok bude mít ukončení :)

21.10.2017

Jak funguje sex Jak funguje sex Sharon Moalem

Když jsem knížku dostala, trochu jsem se lekla. Ale knížka obsahuje trochu něco jiného, než čekáte když prvně vidíte knížku. Je plná zajímavých informací.

02.10.2017

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Tuto knížku jsem četla jako povinnou četbu. Hodně mě chytla za srdce.

02.10.2017

Ukradené dívky Ukradené dívky Wolfgang Bauer

Šílená realita, o které si mnozí znás ani nemyslí, že se někde děje. Kniha mě do sebe hned vtáhla, a do jejího dočtení a ještě nějaký čas po tom, ovlivňovala mou psychiku.

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Tahle knížka mi zpříjemnila učení k maturitě.

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Ukáplo mi i pár slziček. Moc pěkná kniha pro děti i dospělé.

28.09.2017 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Četla jsem jen knížku, a je bezvadná. Jeden z nejlepších dárků, které jsem měla pod vánočním stromečkem :)

28.09.2017 5 z 5

Fifty Shades: Padesát odstínů 1–3 (box) Fifty Shades: Padesát odstínů 1–3 (box) E. L. James (p)

Odsuzovala jsem to. Filmy mi nepřijdou tak dobrý, jako jak jsou představovány. Slabá romantika. Z erotiky tam skoro nic není. Ale i přes to jsem neodsoudila knížky. Přečetla jsem všechny, až po začátečním boomu. A i když nejde o nejlepší knížky, co jsem kdy četla, tak jsem ráda, že jsem je četla.

Hobit (alebo Cesta tam a späť) Hobit (alebo Cesta tam a späť) J. R. R. Tolkien

Moje nejoblíbenější knížka.