Čarodějka0458 Čarodějka0458 komentáře u knih

Topmodelky Topmodelky Naomi Campbell

Také velmi fascinujíci kniha, velmi se mi líbila..

Daň peklu Daň peklu Holly Black

Úžasná kniha, dříve jsem už četla knihy o vílacha a skřetech četla ale tato mě bavila zatím nejvíce..

Kazičasové Kazičasové Val Tyler

Výborná kniha, dobrodružná někdy i hodně srandovní. Doporučuji.

Šmoulové - filmový příběh Šmoulové - filmový příběh Pierre Culliford

Také sem dříve přečetla knihu a až poté viděla film. Oboje dvoje se mi líbilo a mile překvapilo. Kniha se schodovala s filmem a to mě též nadchlo... :D

Cesta do Antarktidy Cesta do Antarktidy Kajsa Asklöf

Tato knižka mě zaujala jak svou obalkou tak svým obsahem. Přečetla jsem ji jedním dechem. Doporučuji spíše mladším čtenářům.

Náročná zkouška Náročná zkouška Bonnie Bryant

Tento díl mě také bavil tak jako předchozí :) Také doporučuji ...

Tři kamarádi Tři kamarádi Pavol Weiss

Tato kniha se opravdu autorovi povedla.. Moc mě bavila a doporučuji :))

Sen čarodějky Sen čarodějky Florinda Donner

Tuto knihu sem si koupila protože mě zaujala její obálka. Knížka mě přišla nudná až na pár chvil. Jinak to promě byla průměrnější knížka...

Čaroklání Čaroklání Michael Molloy

Tak jako jsem nadšeně komentovala první a druhý díl s nadšením komentuji i tento třetí. celá série těchto knih se mi velice líbia. Bylo to velmi napínavé čtení..

Čaroplutí Čaroplutí Michael Molloy

Série těchto knih mě jednoduše nadchla.. :)

Čarodění Čarodění Michael Molloy

Kniha jsem před nedávným časem dočetla a velmi se mi líbila :)) Také doporučuji spíše mladším čtenářům.

Nový začátek Nový začátek Thomas Brezina

Užasné a dobrodružné pokračování byla jsem jim nadšená. A samozřejmě úžásný konec :))

Kočičí holka Kočičí holka Thomas Brezina

Musím souhlasit s objema předešlými komentáři. Pokračování je také užasné..

Svět podle Alex Svět podle Alex Kathryn Lamb

Tuto knihu jsem měla přečtenou velice rychle možná že je to počtem stran a obrázků v ní ale četla sem ji velice ráda.Zaujal mě děj této knihy- jak se všechno píše jak do deníku. Nikdy předtím jsem takovou tu knihu nečetla a velice se mi líbila.. Bylo tam hodně humoru a narážky na její sourozence! A Platformy sou prostě úžasný :D

Škola Na Výsluní Škola Na Výsluní Ivo Pelant

Tato kniha mě mile překvapila jak obsahem tak fotkami z natáčení. Viděla jsem i seriál a abych se přiznala líbila se mi více kniha. Mám sice radši jiné knihy, jiné téma ale i přesto jsem ji přečetla.

Propast Propast Margit Sandemo

Tato kniha se mi líbila tak jako předchozí díly.. Bylo to napínavé. Hodně mě překvapilo že hlavní hrdninové jsou už starší, také mě velice překvapil smutný konec. Ale jinak doporučuji přečíst :))

Soudné sestry Soudné sestry Terry Pratchett

Kniha se mi velmi líbila, byl tam humor a čarodějství a to mě prostě baví :D

Křídla Křídla Aprilynne Pike

Ano také jsem od této knihy čekala více, doporučila mi ji kamarádka která z ni byla nadšená. Poté sem si knihu koupila, a docela rychle i prečetla. Ale musím s vámi souhlasit že jsem stále na něco čekala ale bohužel nic nepřišlo. I tak mě kniha celkem bavila a sem ráda že jsem si ji přečetla!

Čas čarodějnic Čas čarodějnic Deborah Harkness

Tato kniha mě zaujala na první pohled svou obálkou. Když sem ji začala číst z prvu mě ta kniha přiša trohu nudnější ale když jsem ji četa dál, něak sem se do ni začetla a nemohla sem se od ni odtrnout. Mám velmi ráda knihy na téma čarodějnictví, upíři, atd.
Tato kniha se mi velmi líbila a těším se na další díl který bude navazovat na konec prvního. Tuto knihu velmi doporučuji :))