caracol caracol komentáře u knih

Šílená Šílená Chloe J. Esposito

ze začátku knihy bych dala asi i 5 hvězdiček... postupem času mi děj připadal trochu přitažený za vlasy... a konec mne překvapil úplně /nemile/... konec mi přišel dost nejasný. ... I přesto se kniha čte dobře a nelituji, že jsem si ji zvolila

Dala bych 3 a půl hvězdičky

13.05.2018 3 z 5

Manželka 22 Manželka 22 Melanie Gideon

Kniha ani neurazí, ani vyloženě nenadchne.
Jedná se spíš o takový oddychový, odpočinkový nenáročný příběh. Přesto se pěkně čte, měla jsem ji za 3 dny dočtenou

Konec předvídatelný ..:)

17.04.2018 4 z 5

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Kniha mne ani nenadchla, ani nezklamala... Je to takový průměr, oddychové čtení.
Znova bych se ale ke knize už nevrátila, v podstatě ve mne ani nezanechala žádný dojem.

05.03.2018 3 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Zajímavé téma, ale místy mi přišlo zdlouhavé... Je tam mnoho postav a občas mi trvalo se zorientovat (zejména, když jednou osobu nazývají jménem, posléze příjmením či jinou podobou křestního jména...) :)

Jinak téma je zajímavé, neotřelé, překvapující konec

05.03.2018 4 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Co k tomu dodat? Po dočtení knihy mi došla slova...
A to se do knihy po přečtení anotace moc nechtělo...

Krásný, dojemný příběh, psaný s citem..
Příběh Liv mi přišel horší (nikoli špatný, jen v porovnání horší), tolik mne nezaujal. Oproti tomu příběh Sofie byl tak dojemný, krásně napsaný, že 5 hvězdiček je málo!

Kniha ukazuje ohromnou sílu lásky, která vás zcela pohltí.
Rozhodně stojí za přečtení!

27.02.2018 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Kniha přečtena během 2 dnů, nemohla jsme se od děje odtrhnout. Velmi silný příběh, zejména část 3. Rozhodně doporučuji.

22.02.2018 5 z 5

Křídla ve větru Křídla ve větru Sue Monk Kidd

Hezké téma, ale místy mi kniha přišla zdlouhavá. Trvalo mi, než jsem se začetla. Konec je lepší než začátek. Ve finále jsme ráda, že jsme knihu přečetla, ale znova bych se k ní asi již nevrátila.

22.02.2018 3 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Strhující, napínavá, plná překvapení. Knihu jsme přečetla za 1 den, prostě se nešlo od ní odtrhnout...

06.12.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Zajímavé téma, zajímavé rozuzlení.
Kniha neurazí, ani vyloženě nenadchne. I když jsem ji přečetla za víkend, protože mne zajímalo, jak to dopadne, chyběla mi tam taková ta jiskra, která vás v táhne do děje a drží se vás ještě po přečtení knihy....

04.12.2017 3 z 5

Manželské nehody Manželské nehody Randy Susan Meyers

Velmi dobrý námět, který vás přiměje se zastavit, zamyslet se a uvědomit si, co je důležité.. kniha se čte velmi dobře, přesto mi tam "něco" chybělo - proto jen 4 hvězdičky

04.12.2017 4 z 5

Kam patříme Kam patříme Emily Giffin

Kniha se četla velmi dobře.

Jen ten konec mi přišel dost přitažený, až moc dokonalý:) Proto ubírám 1 hvězdičku:)

Každopádně si od autorky přečtu i další knihy

30.11.2017 4 z 5

Cizinec Cizinec Harlan Coben

Ze začátku mne kniha hned vtáhla do děje. Napínavá, poutavá..

Ale konec mne dost zklamal, proto ubírám 1 hvězdičku. Přišlo mi to poněkud přehnané

23.11.2017 4 z 5

Intriky a důvěrnosti Intriky a důvěrnosti Elizabeth Gage

Autorka opět nezklamala. je to druhá kniha, kterou jsem pod ní četla a opět jsme se od děje nemohla odtrhnout.
Kniha je psaná poutavě, vtáhne vás do děje a cítíte se součástí knihy )to se mi stává málokdy).

16.11.2017 5 z 5

Ráj smyslnosti Ráj smyslnosti Elizabeth Gage

Trvalo mi delší dobu, než jsem se do knihy pustila... A byla to chyba..) kniha mne zcela pohltila. S Annie i Christine jsem plně prožívala jejich příběh, soucítila s nimi, fandila jim a přála šťastný konec.... (víc již psát nemohu, abych něco neprozradila :)

Kniha je plná napětí, lásky i zlosti. Pohltí vás a myslím, že ještě dlouho budu u rozuzlení přemýšlet.

04.11.2017 5 z 5

Chlapec, který rozdával sny Chlapec, který rozdával sny Luca Di Fulvio

Jedním slovem - úžasné!

Knihu jsem četla téměř bez přestávek, je opravdu krásně, procítěně napsaná. Během pár stránek Vás natolik vtáhne do děje, že nemůžete přestat číst a chcete vědět, jak to dopadne. To se mi stává málokdy.

jednoznačně knihu mohu doporučit

11.10.2017 5 z 5

Deník mého stínu Deník mého stínu Claire Kendal

Téma je zajímavé, ale kniha mne zcela nepohltila jako tomu bylo třeba u knihy TY.
Pořád jsem čekala na nějaký zvrat, ale bohužel jsem se nedočkala.

04.10.2017 3 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Super, nenáročná, odpočinková četba.
Jako první jsem začala číst Veroniku. A myslím, že kdo první čte Jáchyma, leccos se mu prozradí. Proto bych doporučila začít s Veronikou. Jáchym mne však bavil víc:)

29.09.2017 3 z 5

Lahodně s Ellou každý den Lahodně s Ellou každý den Ella Woodward

Plná inspirativních receptů. Krásně psaná, přehledná. Ačkoli nejsem vegetariánka, dle kuchařky ráda vařím :)

15.09.2017 5 z 5

Poklady klasické české kuchyně aneb Jak to ta babička tenkrát vařila Poklady klasické české kuchyně aneb Jak to ta babička tenkrát vařila Roman Vaněk

Nejlepší kuchařka, jakou jsem kdy viděla. :)

15.09.2017 5 z 5

Věčná Ambra Věčná Ambra Kathleen Winsor

Velmi zdařilá kniha. Jsem ráda, že jsem se nenechala odradit tím množstvím stránek:)

Kniha je psaná dobře, Ambru jsme si oblíbila, cítila s ní:)

15.08.2017 5 z 5