buldozer5 buldozer5 komentáře u knih

Čarodějka a čaroděj Čarodějka a čaroděj James Patterson

Mně se kniha docela líbila. Děj příjemně plynul, nebyl zdlouhavý, ale ani uspěchaný a ani napětí nechybělo. Jen mi to připadalo až moc nerealistické-i na to, že jde o sci-fi knížku. Jak to, že se na Whitovi a Wisty projevily jejich čarodějnické schopnosti až potom, co je zajali ti vojáci? Proč ne dříve? A také, vůbec mi v takové knize o čarodějnictví neseděla ta část posmrtného života s Celíí. Myslím si, že si autor ten příběh přesně naplánoval, ale na detaily nepomyslel.

28.06.2017 4 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Naprosté zklamání. Od této knihy jsem očekával napínavý horor, po kterém se mi budou zdát noční můry a místo toho jsem se dočkal jen příběhu s nudnými pasážemi a nesympatickými postavami.

26.06.2017 2 z 5

Erebos - Počítačová hra, která tě sleduje... Erebos - Počítačová hra, která tě sleduje... Ursula Poznanski

Velmi čtivá kniha, která vás vtáhne do děje a už nepustí. Přečteno za dva večery.

17.06.2017 4 z 5

Záhada pavoučího domu Záhada pavoučího domu Enid Blyton

Úžasná kniha, není se ale čemu divit, když ji napsala Enid Blytonová.

10.06.2017 5 z 5

Tajemný ostrov Tajemný ostrov Enid Blyton

Hezká knížka. Napínavá, čtivá...jediné, co bych té knížce vytkl, no nebo spíš autorce, je to, že se někdy dějově trochu opakuje. Stačí si třeba přečíst Správnou pětku na ostrově nebo Správnou pětku znovu na ostrově...

10.06.2017 4 z 5

Tajemné moře Tajemné moře Enid Blyton

Tahle knížka mě úplně ohromila! Co víc k tomu říct?

10.06.2017 5 z 5

Žhářka Žhářka Stephen King

Dalo se to číst, ale nedokázal jsem se moc vžít do pocitů hlavních postav, což mi dost vadilo. Na druhou stranu mě potěšilo, že kniha neobsahovala moc nudných částí, jak je u Kinga zvykem. Takhle bych knihu ohodnotil dvěma hvězdičkama, ale za to, kolik to asi Kinga stálo práce, než vůbec tenhle příběh napsal, musím knize udělit 3*.

04.06.2017 3 z 5

Nesmrtelná Nesmrtelná Christopher Pike

Knížky ze série Stopy hrůzy mám rád, ale příběhy od tohoto autora mi nikdy nesedly. A tento díl není vyjímkou...

03.06.2017 1 z 5

To To Stephen King

Tak tahle kniha mě vůbec nezaujala-a to mám knihy od Kinga docela rád. Zvládl jsem přečíst asi pět set stránek, ale dál už jsem to nedokázal. Děj obsahuje hrozně moc nudných částí, které jsem musel přeskakovat, abych se vůbec k té pětistovce dostal. Chápu, že King do této knihy vložil hodně úsilí a dal si na ní záležet, ale mě opravdu vůbec neoslnila. Možná bych ji ohodnotil jinak, kdyby se vyvaroval těm nudným pasážím.

31.05.2017 2 z 5

Všechna sláva... Všechna sláva... Jeff Kinney (p)

Jeff Kinney se zase jednou překonal :-) Za mě skvělá kniha, u které jsem se i několikrát zasmál. A mimochodem, také jste si všimli, ze s každou novou knihou stoupá i kvalita? Od šestky se mi tahle serie začíná zamlouvat. V Americe bude v srpnu vycházet dvanáctka, tak se těším, co to bude :)

15.05.2017 5 z 5

Nebuď dlouho vzhůru Nebuď dlouho vzhůru Robert Lawrence Stine

Další výborné dílo od mistra hororů.

16.04.2017 5 z 5

Pětka na vandru Pětka na vandru Enid Blyton

Hezká knížka od mé oblíbené spisovatelky :)

09.04.2017

Tahle kniha byla úžasná. Jen strhávám jednu hvězdičku za nudné pasáže, které jsem přeskakoval.

02.04.2017 4 z 5

Beznaděj Beznaděj Stephen King

Z této knihy mám smíšené pocity. Když jsem četl prvních asi 60 stránek, v duchu jsem si říkal, že to bude skvělá knížka s napínavým dějem. Ale mýlil jsem se. Některé nudé pasáže jsem přeskakoval a i tak jsem knihu nakonec nedočetl. Uvažoval jsem o tom, že ji ohodnotím 3 hvězdičkami, ale nemůžu. Rozhodně znám lepší knihy od Kinga než je tato.

28.03.2017 2 z 5

Duch z opuštěného domu Duch z opuštěného domu Robert Lawrence Stine

Další skvělý díl ze série Goosebumps. Stine mě nikdy nezklame.

27.03.2017 5 z 5

Z pohledu jezevčíka Z pohledu jezevčíka Frauke Scheunemann

Hezká knížka, ale podle mě ji autorka mohla zpracovat trochu zajimaveji. Vsechno se porad dokola točilo kolem Carolin a jejích vztahů.

07.03.2017 4 z 5

Monument 14 Monument 14 Emmy Laybourne

Nemám nic, co bych téhle knížce vytkl.

25.01.2017 5 z 5

Kluk ze záhrobí Kluk ze záhrobí Thomas Brezina

No, musím říct, že mě tahle knížka zklamala. Thomas Brezina rozhodně umí psát lepší příběhy, ale tenhle mě ničím neoslovil. Děj nebyl moc napínavý a ten konec mě fakt naštval.

07.01.2017 3 z 5

Hrůzostrašné povídky Hrůzostrašné povídky Dan Angus (p)

Trochu mě na autorovi zklamalo, že se výdává za někoho jiného, než dooporavdy je. Dan Angus ze Skotska?! No ale teď něco ke knížce samotné. Některé příběhy nestály podle mě za nic, třeba hned ten první, Višňový dortík nebo jak se jmenoval... Na druhou stranu mě zaujal příběh s názvem vlkodlak a tramval číslo 13. Tyto příběhy mě přesvědčily, abych knihu ohodnotil čtyřmi hvězdičkami.

04.01.2017 4 z 5

Správná pětka znovu na ostrově Správná pětka znovu na ostrově Enid Blyton

Velmi napínavá knížka, od které se nedá odtrhnout, takže jsem ji přečetl za jeden večer. Enid Blytonová -skvělá spisovatelka!

31.12.2016 5 z 5