Buchtičkajani Buchtičkajani komentáře u knih

Neuvěřitelně uvěřitelné příhody z hor Neuvěřitelně uvěřitelné příhody z hor Martin Úbl

Jednodenní fajn odechovka, kdy se rozhodně nebudete nudit.

18.07.2023 5 z 5

Čtyři vichry Čtyři vichry Kristin Hannah

Silný příběh z drsné doby. Spousta neznámých informací o Americe. Příběh silné ženy. Doporučuji přečíst.

17.07.2023 5 z 5

Později Později Stephen King

Moje první knížka od autora. Pomalejší rozjezd, v půlce to začalo být zajímavé. Taková trochu duchařina, ale mě se líbila.

11.07.2023 4 z 5

Plavba zlých snů Plavba zlých snů L. J. Shen

Odechovka s předvídatelnym dějem. Trochu přesazena romantika, ale četlo se to dobře. Mě nejvíc bavily přestřelky mezi Neesy a Cruzem.

07.07.2023 4 z 5

Třetí polovička Třetí polovička Carola Lovering

Začátek je trochu pomalejší. V půlce zjistíte, že je to jinak, než si myslíte.. Zajímavá zápletka. Jen ten konec je trošku přesazený. Ale jako odychovka fajn.

29.06.2023 4 z 5

Poslední knihkupectví Poslední knihkupectví Madeline Martin

Krásný příběh. I když je z války, tak se příjemně čte . Knihy pomáhají v každé době. Nic té knize nechybí... Přátelství, láska, hrdinství, pomoc a hlavně láska ke knihám.

25.06.2023 5 z 5

Lovec Lovec Jack Heath

Tak jsem názor nezměnila. Tak jako první díl, i tento byl pro mě nechutný. Takže ne, tohle není můj šálek kávy.

20.06.2023 2 z 5

Byli jsme mladí a stateční Byli jsme mladí a stateční Hazel Gaynor

Ano, byli mladí a stateční. Smutný, bolestný a přesto čtivý příběh. Podle mě, kdo nezažil, nepochopí. Kniha, která stojí za přečtení, i když vás to bude bolet

12.06.2023 5 z 5

Svět za světem Svět za světem Mary Poisson King

Zajímavý námět, jen chvilkami moc zdlouhavý. Ale konec jsem nečekala. Prostě, krásná pohádka pro dospělé.

04.06.2023 3 z 5

Královská guvernantka - Ve službách Jejího Veličenstva Královská guvernantka - Ve službách Jejího Veličenstva Tessa Arlen

Kniha se moc dobře čte. Z části fikce, ale něco je pravdivé. Poznáte královskou rodinu, zase trochu jinak. Konec je smutný. Dozvíte se něco z dětství královny. Určitě doporučuji přečíst.

28.05.2023 4 z 5

Sametový domov Sametový domov Vesna Evans - Tvrtković

Asi jsem od knihy čekala něco jiného. Neseděl mě styl vyprávění. Myšlenka není špatná, jen bych uvítala jiné zpracováni.

19.05.2023 3 z 5

Hvězdy na cestě Hvězdy na cestě Karin Krajčo Babinská

Po knize jsem sáhla kvůli výzvě, a byla jsem mile překvapen. Čtivý, příběh, místy smutný, někdy k zamyšlení. Každý má svůj příběh....

15.05.2023 4 z 5

V nejistých vodách V nejistých vodách Philippa Gregory

Historický román s trochou romantiky, politiky a hodně těžkém životě v bažine. Žádné zvraty, ale i tak se dobře čte a ten otevřený konec, slibuje druhý díl.

11.05.2023 4 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Přečteno za dva dny. Skvěle napsaný, ale drsný. Celým příběhem prostupuje zlost, sobeckost, zoufalství.A ten konec.....

02.05.2023 5 z 5

Matky Matky Brit Bennett

Nedotčeno. I já se přidávám ke zklamaným čtenářkám. Jednu hvězdičku dávám za krásnou obálku.

30.04.2023 1 z 5

Jak se žije padesátkám aneb Čarodějnice neupalovat Jak se žije padesátkám aneb Čarodějnice neupalovat Radim Uzel

Vtipná odechovka pro ženy 50+. Zasmějete se, zamyslíte a někde se i najdete, uslyšíte ...

29.04.2023 3 z 5

Debutantka Debutantka Jan Gardner

Moc hezká, čtivá, humorná detektivka. A komornik byl stejně nejlepší. Vřele doporučuji.

24.04.2023 4 z 5

Návrat do života Návrat do života Lance Armstrong

Knihu o jeho největší výhře v životě, vyhrál boj s rakovinou a znovu se postavil na start Tour de France a vyhrál ji.
Knihu jsem četla již dříve, teď znovu po delší době. V knize se staví, proti dopinku, to, že mu nakonec byl dopink prokázán, je už jiný příběh.

18.04.2023 4 z 5

Zákoník mé ženy aneb Obyčejné dny Zákoník mé ženy aneb Obyčejné dny René Melichar

Vtipná odechovka.

16.04.2023 3 z 5

Lovkyně Lovkyně Kate Quinn

Pěkná kniha a jiný pohled na válku. Sledujeme tři lidské osudy, které se postupně prolínají. A všichni mají jediný cíl.. Najít lovkymi.

15.04.2023 4 z 5