Bruno636 Bruno636 komentáře u knih

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

ak by som nečítal ostatné knihy od Cartera,tak by som aj plný počet bodov dal,no nastavil laťku moc vysoko,.zatial najslabší diel o Hunterovi

29.01.2019 4 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Zatial asi topka od Cartera,.Nenudil som sa ani chvílku,.Teším sa na ďalšie diely,i keď si dám asi na chvílu pauzu od Cartera,bo sa celkom kopíruje,i keď velmi kvalitne,no sa mi to trochu zlieva,. ;)

29.01.2019 5 z 5

Boží oko Boží oko James Rollins (p)

trochu mi trvalo,než som túto knihu dočítal(trochu dlhšie :D) ,fantázia Czajkowskieho ako vždy super,skok do minulosti,prítomnosť,osudovosť,výprava,až mám chuť vyraziť za sokoliarmi,. ;) :) ..to všetko o.k.,.no nevtiahlo ma to tak ako iné autorove diela,.Ale i tak ju doporučujem,.,

18.08.2017 4 z 5

Amazonie Amazonie James Rollins (p)

Najlepšia kniha od p.Czajkowského,. ;) ,.dole klobúk pred jeho fantáziou,. určite si ju ešte minimálne raz prečítam,.Doporučujem,.

15.08.2017 5 z 5

Projekt Kraken Projekt Kraken Douglas Preston

dosť plytké,. z bodu A do bodu B a medzi tým nič moc,..

06.04.2017 3 z 5

Poklad Poklad Lincoln Child

moja prvá kniha od autorov bez Pendergasta a bol som s ňou velmi spokojný,. doporučujem,.

05.02.2017 5 z 5

Motýľ 2. diel Motýľ 2. diel Henri Charrière

Výborná knižka,.neuveritelné ,čo život nenapíše,... s knižkou sa ťažko lúči,,..Henri sa kľudne mohol rozpísať i na tisíc strán,.. doporučujem,..

15.12.2016 5 z 5

Motýľ 1. diel Motýľ 1. diel Henri Charrière

wau,.to snáď ani nie je možné ,čo niekomu osud napíše,..super,.knížka sa číta sama ,až sa divím,že som sa do nej nepustil už dávno

18.11.2016 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

tlieskam,.. parádička,. a príbeh vraha z detstva? - top,.. a keď už tie ženské kolo Huntera tak umierajú,.mohol by ich Hunter pred tým trochu ponaťahovať ,. ;) :D

06.11.2016 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

ok,.. fajná knižka,. čtivá,nevtieravá,.postavy zaujímavé,.až ma mrzelo že nemá aspoň 500 stran,.. ;) ,.den,dva si ju nechám uložiť v hlave a ide sa na nočného lovca

22.10.2016 5 z 5

Zátiší s vránami Zátiší s vránami Lincoln Child

už 3x prečítaná,. a stále nenudí,. dúfam že raz tieto pendergastovky zfilmujú kvalitne,..

Kabinet kuriozit Kabinet kuriozit Lincoln Child

hm,tak táto je jedna z mojich najoblúbenejších,. proste jeden z klenotov v mojej zbierke,. ;)

Kniha mrtvých Kniha mrtvých Lincoln Child

super knižka,jedna z top od autorov,. čtivá,napínavá,inteligentná,. čo viac,. ;)

Pekelná síra Pekelná síra Lincoln Child

Toto bola moja prvá kniha zo série Pendergast a hneď ako som ju dočítal,utekal som si kúpiť staršie pecky od autorov,..naprostá spokojnosť,..len nechápem prečo je to žáner horor,keď to je jasný thriller,..

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

síce predvídatelný dej ,.ale super,. radím Cartera medzi mojich oblúbených ,. ;)

05.10.2016 5 z 5

Rodokmen smrti Rodokmen smrti James Rollins (p)

super,.. akcia strieda akciu,.

27.07.2016 5 z 5

Thriller Thriller * antologie

pár dobrých poviedok sa tam najde ,ale väčšina nudí,..

18.07.2016 3 z 5

Počátek zkázy Počátek zkázy James Rollins (p)

zatial moja druhá kniha od Rollinsa ,ale už mám objednané ďalšie dve,. spokojnosť

18.07.2016 5 z 5

Šestý zánik Šestý zánik James Rollins (p)

kniha je velmi čtivá,.parádny dej,ťažko sa od nej dá odtrhnúť,..doporučujem,.

18.07.2016 5 z 5