brijana brijana komentáře u knih

Dýchej za mě Dýchej za mě Maya Banks

Jelikož nemám ráda nedočtené série, přečetla jsem i tento díl. Ale stejně jako předchozí knihy i tato obsahovala přespříliš pocitů, které člověk četl pořád dokola a už se to vážně zajídalo.

28.07.2019 2 z 5

Ochraňuj mě Ochraňuj mě Maya Banks

Zatím mi to přišlo jako nejlepší díl (přečetla jsem nejprve první, pak třetí díl). I když těch pocitů a dojmů je tam stále příliš. Člověku se to chvílemi až zajídalo.

23.05.2019 3 z 5

Obejmi mě Obejmi mě Maya Banks

Vcelku mě dost unavoval ten opakující se výlev citů.

06.05.2019 3 z 5

Opatruj mě Opatruj mě Maya Banks

Ze začátku to vypadalo zajímavě, ale pak je většina knihy o pocitech a o ubezpečování, jak Ramie a Calebovi na sobě záleží a proč. Několikrát po sobě podobně znějící věty už byly chvílema dost ubíjející. Konec to zase trochu vylepšil, ale celkový dojem nic moc...

18.04.2019 2 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Překvapivý závěr, moc dobře se četla a těším se na další knihu Loutkář!

06.04.2019 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Od začátku až do konce napínavé.

29.03.2019 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Vážně nejlepší kniha od Nesba, co jsem zatím četla. Od začátku do konce napínavé, od knihy jsem se nedokázala odtrhnout.

06.03.2019 5 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Kniha, kterou nešlo přestat číst. Moc zajímavý příběh s nečekaným koncem.

30.12.2018 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Moc zajímavý příběh s nečekaným koncem.

15.12.2018 5 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Do této knihy jsem se začítala celkem třikrát. Jsem moc ráda, že jsem se nakonec začetla a přečetla ji celou. Moc zajímavý a emotivně silný příběh.

05.11.2018 4 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Co na to říct... kniha ve mně nechala tolik emocí. Opět smekám před Colleen.

30.09.2018 5 z 5

Kindervejce aneb Jak jsem se rozdvojila Kindervejce aneb Jak jsem se rozdvojila Petra Poncarová

Co napsat... chvílemi mě hlavní hrdinka tak neskutečně štvala, až jsem si říkala, že to není možné a naopak chvílemi jsem s ní soucítila. Výrazy jako Milášek a Manža mi tedy také moc nepřidávaly...

02.09.2018 3 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Pěkná oddechová kniha, která nenadchne, ale ani neurazí.

21.08.2018 3 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

Za mě chvílemi dost zmatečné, emotivně vypjaté a náročné na psychiku. Ten konec ale byl síla, to jsem nečekala.

12.08.2018 4 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Skvělá trilogie. Vřele doporučuji!

24.06.2018 5 z 5

Ruce pryč od této knihy! Ruce pryč od této knihy! Jan van Helsing (p)

Z této knihy mám dost smíšené pocity...

24.06.2018

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Od začátku až do konce jsem četla se zatajeným dechem. Četla jsem v každé možné volné chvíli. Nemůžu se dočkat pokračování!

19.06.2018 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Ten konec jsem tedy takový nečekala... ale kniha je hezky napsaná, krásně se četla.

15.06.2018 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Některé pasáže mi přišly dost přitažené za vlasy, střídání příběhu Emmy a Jane mi ze začátku také nebylo moc příjemné, chvílemi jsem se ztrácela. Každopádně jsem bya zvědavá, jak to dopadne.

16.05.2018 3 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Nemůžu se dočkat pokračování. Moc hezky se četla.

15.05.2018 5 z 5