bree bree komentáře u knih

Miláček Anglie Miláček Anglie V. R. Mach

Nevím co si mám myslet o té knize, naprosto nesrozumitelná - příliš mnoho osob-neskutečné děje, ani jsem ji nedočetla, nebavila mě.

28.02.2018 1 z 5

Vteřinu poté Vteřinu poté William R. Forstchen

Kniha se čte výborně. Těžko domýšlet, že by se to mohlo v budoucnu stát. Člověka až mrazí. Popsáno docela do detailu, nevím zda bych přežila. Super čtení.

Podzimní trůn Podzimní trůn Elizabeth Chadwick

Skvělá kniha, Chadwiková se výborně čte. Knihu nemůžete odložit. Krásný děj.

Střevíčky smrti Střevíčky smrti Peter James

Kniha se čte výborně, dobrá zápletka, sleduje osudy několika hlavních postav včetně vyšetřovatele. Přečetla jsem již několik knih o tohoto autora.

Babičky: Na útěku Babičky: Na útěku Minna Lindgren

U čtení jsem se hodně bavila. Dobře se čte, i když některé pasáže jsem přeskakovala. Knihu doporučuji, dobrý oddech. Se slečnou Marplovou ovšem nemá nic společného. Chystám se na 3. díl.

Špulka modré nitě Špulka modré nitě Anne Tyler

Kniha se čte obtížně, děj se pomalu vyvíjí, popis života rodiny, očekávala jsem od knihy více. Snad se někomu bude líbit. Ani jsem knihu nedočetla.

21.02.2018 1 z 5

Chceme to, co máte vy Chceme to, co máte vy John Lanchester

Ve chvíli, kdy jsem si přečetla v záložce stručný obsah, jsem věděla, že to bude moc dobrá kniha. Všem doporučuji, román je ze současnosti a pojednává o osudu lidí ze všech společenských skupin. Zbohatlíků, důchodců, islamistů,sportovců, umělců, imigrantů a emigrantů z třetího světa. O životě Londýna. O životě peněz z City-představa, jak mohlo dojít ke krizi v roce 2009-2010.
Určitě si ji přečtěte, čte se jedním dechem od první do poslední stránky.

28.07.2014 5 z 5

Olivová farma Olivová farma Carol Drinkwater

Také jsem tuto knihu četla asi před třemi lety, příjemné čtení na dovolenou. Kdo má rád romány o Francii, doporučuji si ji přečíst, čte se velice dobře. Autorka vydala o své olivové farmě více románů, bohužel v češtině je vydaná pouze tato.

09.07.2014 4 z 5

Sladká vůně bolehlavu Sladká vůně bolehlavu Tiffany Baker

Knihu jsem přečetla za dva dny, moc dobře se četla. Žádné love story. Velice dobře napsána a dobře čtivá, ze života. Určitě si ji přečtěte, stojí za to. Vřele doporučuji.

07.07.2014