Bráňošek Bráňošek komentáře u knih

Veselou sebevraždu a šťastný Nový rok! Veselou sebevraždu a šťastný Nový rok! Sophie de Villenoisy

Za mě tedy kniha, kde jsem se zase jednou od plic zasmála. Napřed se mi do ní moc nechtělo, ale nakonec milé překvapení.

16.02.2020 4 z 5

Ignorant Ignorant Nikola Francová

Rychlá, vtipná, nenáročná kniha. Jako oddechovku doporučuji.

16.02.2020 4 z 5

Neprofesionál Neprofesionál J. D. Hawkins

Moderní, dobře napsaný příběh. Přečteno raz dva.

31.01.2020 5 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Zase jednou kniha s poutavým příběhem. Moc se mi líbila.

31.01.2020 5 z 5

Dokonalá vášeň Dokonalá vášeň Raine Miller

Tak tohle byla jedna z těch knih, kdy čtete a nechápete. Ale čtete dál v nějaké pomatené víře, že se to zlepší. Jestli jako fakt to bude tak stupidní pořád nebo kdy to začne mít nějakou hlavu patu. Nezačne, nebude. Je to teda excelentní brak.

30.01.2020 1 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

Tak ono by se úplně tak moc nestalo, kdyby kniha neexistovala, ale zase jako úplně bych na ni zlá nebyla, mě se v podstatě i líbila. Asi každý ví o koho jde, takže kdo tuto autorku nemusí, ať to raději nečte.

29.01.2020 2 z 5

Mladí, neklidní a mrtví Mladí, neklidní a mrtví Jessica Fellowes

Tentokrát za mě čtivější. Narozdíl od prvního dílu to mělo spád a nechtělo se mi s tím "někam šlahnout" jako u jedničky. Dokonce se těším na další díl.

27.01.2020 4 z 5

Snoubenec mé sestry Snoubenec mé sestry Rachael Anderson

Klasika od této autorky. Opět "příjemná" romantika, která má svižné tempo. Velice dobře se čte. Těším se na příběh o Silvii.

21.01.2020 4 z 5

Hořící měsíc Hořící měsíc Jo Watson

Tak za mě čtivá, vtipně napsána kniha. Scéna v letadle byla předvídatelná, ale stejně jsem řvala smíchy. Za mně super oddechovka, stejně jako druhý díl.

Svatba naoko Svatba naoko Jo Watson

Musím říct, že jako letní čtení je to naprosto dokonalé. Já jsem začala tímto dílem a až pak četla první díl. U obou jsem se pobavila a duševně odpočinula. Kniha splnila co jsem od ní očekávala.

Hledá se doprovod! Hledá se doprovod! Sophia Money-Coutts

Místy strašná nuda. Ke konci se už kniha četla lépe. Slabší oddechovka.

02.01.2020 2 z 5

Prostor pro duši Prostor pro duši Vlastina Svátková

Zprvu jsem se nemohla pořádně začíst, ale pak jsem se v ní našla. Je tam několik pro mě nádherných míst. Opravdu pohladí po duši.

02.01.2020 4 z 5

Vyvolená Vyvolená J. R. Ward (p)

Moc se mi kniha líbila. Ústřední dvojici jsem fandila už z minula.

02.01.2020 5 z 5

Spasitel Spasitel J. R. Ward (p)

Už se podrobně rozepisovali níže, takže krátce. Po slabším dílu Zloděj, opět za mě čtivější díl. Ano, je to pořád nastejno, ale pořád dobrý.

02.01.2020 5 z 5

Zloděj Zloděj J. R. Ward (p)

Na této sérii naprosto ujíždím. Takže jedním dechem přečteno. Některé díly jsou slabší jiné naopak velmi čtivé. Tento nebyl úplně top, ale i tak ho musíte přečíst.

02.01.2020 4 z 5

Racer Racer Katy Evans

Jako ano, dalo se to. Přečetla jsem to jedním vrzem. Jenže to bylo pořád to samé. Zase další chlap co neexistuje ???? Kdybych nečetla předchozí díly, asi bych dala větší počet.

02.01.2020 1 z 5

Pokušení osudu Pokušení osudu Alissa Johnson

Typická oddechovka. Neurazí, dobře se čte.

02.01.2020 2 z 5

Neandrtálka našla člověka Neandrtálka našla člověka Penny Reid

Dá se říci, že jde opět o nenáročnou knihu, stejně jako první díl. Místy strašná nuda, místy jsem řvala smíchy. Mně se moc líbilo to "chlení informací", bez nich by to byla zbytečná kniha.

02.01.2020 3 z 5